• Guru

Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujausios paskaitos

2017.11.23
Vilnius
Apie Naujuosius Metus
2017.11.29
Lietuva
Keliaujančio ašramo svajonė
2017.07.15
Seminaras
Leisti sau pasikeisti

Tvarkaraštis

Seminaro įspūdžiai / Впечатления о семинаре

598 pranešimai(ų) • Puslapis 1301, 2, 3, 4, 5 ... 30

Standartinė Gaga » 06 Lap 2016, 14:59

Kai savo rankom palieti draugus, širdis prabyla meile.
Pasaulis suvoktas protu, teleidžia dvasiai kurt naujus ...

Nes viskas, kas yra gražaus aplinkui, gimsta iš meilės.

P.S. Rožinės avys + žali berneliai = :hearteyes: :hearteyes:
Kartu mes galime truputį daugiau.
Vartotojo avataras

Standartinė Gaga » 22 Lie 2016, 12:08

Subtilumas: ašarėlė - deimančiukas, ašarėlė - jurkštaičiukas, dar vienas žingsniukas...Niekada nežinai, kada į tavo namus ateis laimė. :offended:
Kartu mes galime truputį daugiau.
Vartotojo avataras

Standartinė višta autostradoje » 10 Lie 2016, 22:26

seminaras online: http://ustre.am/1fv0S
Vartotojo avataras

Standartinė NewAgePeople » 02 Geg 2016, 11:05

Aš pakilime!!:) Buvo įspūdinga :hugs: :hearteyes: :thx:
Vartotojo avataras

Standartinė citrusiuke15 » 27 Bal 2016, 22:47

Vartotojo avataras

Standartinė Jūraatė » 27 Bal 2016, 19:46

Sveiki, o kaip rasti seminaro transliacija ?
Vartotojo avataras

Standartinė Viky » 21 Bal 2016, 23:52

WIN_20160421_235004.JPG

:hugs: MES JAU CIA :) :thx:
Vartotojo avataras

Standartinė Idėjų fėja » 02 Rgp 2014, 23:09

Sveiki,

nuo seminaro paskutinės nakties, uždarymo brandinau mintis apie savo įspūdžius seminare. Taip jau klostėsi, kad šiandien jau galiu pradėt kalbėt....Geriausiai apibūdina seminara ir įvykius po jo žodis : NEĮTIKĖTINA (tai kas vyko, vyksta atrodo kaip paralelinio pasaulio iliuzija, lyg tai būtų ne mano gyvenimas, o kažkokia pasaka) :hooray: Seminare tiek daug naujos patirties, tiek daug žinojimo gauto iš Mokytojo, tiek daug šilumos ir palaikymo iš aplinkos, naujų draugų :inlove: šitas gėrio šleifas tęsiasi iki šios dienos ir panašu, kad taip dabar bus visada :hooray:

viena ryškiausių mokytojo frazių iš jaunimo aikštelės buvo : " Bandėme pastatyti, kad tiems žmonėms sektųsi savaime sutikti reikalingus žmones..." kažkas panašaus....nepaisant daugybės klaidų, Mokytojo išeikvotos kantrybės bei labai sunkaus darbo ir manymo, kad tai nepavyko....aš esu įsitikinusi, kad vis dėl to kažkokiam lygmenyje tai pasistatė, nes mano gyvenime vyksta kažkas neįtikėtino, iš niekur atsiranda reikalingi žmonės , reikalingais momentais :thumbup: galime sakyti, kad tai tik sutapimas, aš mieliau tai pavadinsiu MAGIJA :inlove:

Išskirtinai padėkosiu Mokytojui už glaustai ir aiškiai paduotą kryptį gyvenime :inlove: širdyje taip lengva ir gera , tikiuosi, kad tai padės surasti sau daugiau praktikos patreniruoti savo Mėnulį :hugs:

Visada liksiu dėkinga likimui, jog mano pagrindine budhialine savybe tapo ši Mokykla :inlove:
Vartotojo avataras

Standartinė braske » 29 Bal 2014, 16:38

atrodo pagaliau išsimiegojau po seminaro, pabandysiu pasidalinti ryškesniais įspūdžiais, jei pavyks aprašyti žodžiais :)

"po šio seminaro mes jau busime kitokie", - dabar negaliu atgaminti, ar šiuos žodžius išgirdau iš Mokytojo, ar iš kažko, kas sake, kad Mokytojas taip sake :)) su ketvirto lygio Mergelės atėjimu į mokyklą mes išėjome į kitą lygį, buvo atidaryti varteliai ir ašramui; nesileisiu į aiškinimus, nes pati nelabai suprantu, pagyvensim pamatysim, kaip ten viskas bus,
AŠRAMAS - žodis šį seminarą skambėjęs tikriausiai dažniau nei žodis "Mokytojas" :) jau susiformavo operatyvinė pirmųjų žingsnių komanda, planai, biurokratiniai ir teisiniai klausimai, finansai, kontaktai, ooohhh, kokiu greičiu viskas eina į priekį, kaip šiurpuliukai per nugarą, klausantis atsakingų žmonių einamų reikalų ataskaitos susirinkime, net Mokytojas buvo truputį pasimetęs, sako "kaip viskas greitai...", kas dar negirdėjote naujienų, yra galimybė įsigyti sklypuką ašramo žemėje ir "kad ir karves ten ganyti" :))) jeigu dar jų (sklypų) liko, nes norinčių jau seminare mačiau visą eilę Mantą (ašramo statybos operatorius) apstojusius; žodžiu, kas pirmesnis, tas gudresnis, nežiopsokite :)
kalbant apie ašramą prie aikštelės, Mokytojas piešė jo viziją, kaip mes ten gyvensime, ką veiksime ir kokiu tikslu visa tai kuriama; kadangi žemę jau turime, dabar reikia surinkti sekantį elementą - vandenį - tai žmonės, kurie ten gyvens nuolat, ten dirbs, kurs ir mokysis;
turėjau tokią įdomią fantastišką patirtį naktį Velykų išvakarėse; žmonių buvo likę nedaug ir atrodo visi, kurie buvo pasilikę miegojo ne salėj, o kambario lovose (mes didžiajame - 55); miegojome ne dieną kaip paprastai, o naktį, kaip ir visas likęs pasaulis, staiga pabundu aš apimta kažkokios keistos nuotaikos, apžvelgiu mėnulio šviesoje skendinti kambarį, girdžiu kaip ramiai lovose parpia kambariokai, ir tokia smagi mintis atėjo į galvą "nu va, seminaras baigėsi, visi išvažiavo namo, o mes - ašramo gyventojai - pasilikome, ir išaušus rytui keikvienas eis savo ašramo reikalų tvarkyti" :) žodžiu, sėdžiu lovoje apimta svaigių planų, tada pažiūriu pro langą, OMG! koks dangus! nieko panašaus nesu mačiusi, atrodo, kad penktas aukštas jau remiasi į dangų, atidarysiu langą ir ištiesusi ranką paliesiu spindinčias žvaigždes, stebuklas;
tai nebuvo sapnas, tai buvo iš tikrųjų, ir dar kažkas dieną iš kambariokų pasakė: "ar matėte, koks šiąnakt buvo dangus?" :)

tai va, nebežinau ką rašyti, įsivaizduoju, kaip nebuvusiems įdomu, kaip Mokytojas mato ašramą, bet kažkaip nesurenku reikiamų žodžių,
man ašramas - tai kažkas kurlink ėjau visą gyvenimą, ir kai Mokytojas kalbėjo, tiesiog svaigau, "pagaliau, pagaliau" kažkas tiesiog klykė iš laimės viduj, ir supratau kodėl paskutinius dešimt metų gyvenu be spintos, visi daiktai dežėse :D o kam išsipakuoti, jeigu vis tiek reikės susipakuoti atgal :DDD truputį užtruko viskas, bet svarbiausia, kad laikas jau atėjo;
seminaro pabaigoje Mokytojas pasakė, kad jis baigia daugelį metų trukusias programas ir padėkojo visiems, buvusiems šalia tokiu svarbiu jam metu, prasideda naujos programos :)))
"Gyventi yra laimė". Mokytojas
Vartotojo avataras

Standartinė braske » 20 Bal 2014, 17:21

kuo skaudesnis trūkumas, tuo daugiau bus pastangų seminaruose dalyvauti gyvai :P

šis seminaras absoliučiai ypatingas, per 7 metus tokio nėra buvę, tai matyt susiję su vis didėjančiu pagreičiu artėjančia ašramo materializacija, atrodo, kad egregoras iš didelio šlango lieja ant mūsų brangią svaiginančią dvasinę energiją, bet apie viską ... po seminaro :)

dar turime tris naktis, atvažiuokite, pasidalinsime :)
Vartotojo avataras

Standartinė Kranklys » 20 Bal 2014, 13:44

Ačiū už šiokias tokias žinias iš seminaro, kurių šį kartą taip TRŪKSTA... :(
Visus, kas yrą seminare ir ne tik, sveikinu su Šv. Velykom :hugs: !!!!!!!!!!
Vartotojo avataras

Standartinė braske » 20 Bal 2014, 09:06

VELYKŲ RYTAS SEMINARE-AŠRAME :)

laikas seminare prasisuko, išvakarėse pries miegą jaukiame ratuke su Mokytoju paplepėjome apie Velykų tradicijas, o atsikėlę apie 6 val, po lengvų pusryčių susirinkom į virtuvę kartu marginti kiaušinius; šventės organizavimo komanda paruošė stalus su įvairiom dažymo technikom, piešimo vašku stalas, skutinėjimo, dekupažo, dažymo su žolelėmis, sėsk prie kurio labiau traukia ir medituok kiek širdis geidžia :))) mūsų apie 40, tyliai skamba velykinės liaudies dainos, būsena tokia plaukianti, transinė, atrodo kūrybinė Velykų dvasia lengvu rūku sklando tarp mūsų švelniai braukdama per galvas, prie stalų šurmulio beveik negirdėti; Mokytojas užėjo į virtuvę ir atrodė vykstantis kūrybinis procesas jį netikėtai maloniai nustebino, ilgai vaikščiojo tarp stalų, smalsumu žibančiomis akimis apžiūrinėdamas išmargintus kiaušinius ir vis klausinėdamas ir aikčiodamas "oho, kas čia? o čia? o kas šitą dare? oho" :) jaučiamės nuostabiai, pakylėti, lengvi, laimingi, nebėra jokių barjerų ar nepasakytų žodžių, tiesiog palaima; nelieknėjantys sukirto po gabaliuką pyrago, negaliu pasakyti koks buvo jo skonis :)) bet atrodo, kad jis tirpo burnose, ir balta mišrainė buvo skani kaip niekad; aš baigiau skutinėti savo kiaušinuką ir pasikėliau į kambarį, pajutau didelį norą pasidalinti su jumis mūsų Velykų dvasia, dauguma dar virtuvėje, Mokytojas salėje su aktoriais repetuoja spektaklį, kurį žiūrėsime už valandėlės, po to lyg tai dar bus kiaušinių ridenimas, tik nežinau, ar lauke, ar salėje,

džiaugsmingų šv. Velykų, mylimieji! tegu Velykų bobutė palaimina jūsų kiaušinius :))))
Vartotojo avataras

Standartinė Jūraatė » 18 Bal 2014, 12:34

Aciu Dariui ir kitiems uz pasidalinimus, parasykit dar kas nos ka nors, ka Mokytojas pasakojo per lekcijas ??? ka daret per praktikas ??? Please :)))
Vartotojo avataras

Standartinė Christina » 16 Bal 2014, 09:41

Ačiū brangieji už naujienas! Labai smagu žinoti kaip gyvena Budraičiai :) Labai labai visų pasiilgau, ir jau šiandien, jau šiandien pagaliau atkeliauju pas jus!! :hooray: :hooray:
Vartotojo avataras

Standartinė ruta » 15 Bal 2014, 20:51

sidabrine rašė:Tesiu V.A. pradeta darba :-)
Penktoji diena. Rytas, kaip ir planuota isauso 18val. Toliau viskas tobulai pagal grafika: mankstele, cigun, meditacijos, pusryciai. Tiesa nesu tikra ar ivyko zaidimines Makso ir Daivos praktikos ir Gedimino sokiai, nes ivykiai mane pacia nubloske visai kita kryptimi, nei planavau, o pasitikslinti siuo metu neturiu pas ka :-) aiksteles prasidejo irgi laiku, apie 24val. Pirmos dvi aiksteles skirtos seniokams jau pazistamam Nedui. Veliau seke labai ekspresyvi savanorio skorpuko aikstele, po kurios nors ir rykiavosi interesantai, Mokytojas aikstele paskyre strukturines aiksteles praktikai. Buvo iskviesti visu zodiako zenklu atstovai, kurie tarpusavyje turejo atrasti harmonija. Toliau seke bendra aikstele, kuri baigesi ka tik, t.y. 12 val.
Siam kartui tiek, reikia tiketis, kad dar kas nors papildys.
Buckis ir iki ;-)

aciukas p. V.A. ir p. S. ir buciukas jums! :kiss: o ka valgyt duoda? gal kas nors naujo ir labai skanaus atsirado...:)
jo, Gediminai, kaip ten su shokiais? ar shokdini seminaro paneles?:)
o ar yra Paulius ir ar ziurit filmus?
Vartotojo avataras

Standartinė sidabrine » 15 Bal 2014, 12:08

Tesiu V.A. pradeta darba :-)
Penktoji diena. Rytas, kaip ir planuota isauso 18val. Toliau viskas tobulai pagal grafika: mankstele, cigun, meditacijos, pusryciai. Tiesa nesu tikra ar ivyko zaidimines Makso ir Daivos praktikos ir Gedimino sokiai, nes ivykiai mane pacia nubloske visai kita kryptimi, nei planavau, o pasitikslinti siuo metu neturiu pas ka :-) aiksteles prasidejo irgi laiku, apie 24val. Pirmos dvi aiksteles skirtos seniokams jau pazistamam Nedui. Veliau seke labai ekspresyvi savanorio skorpuko aikstele, po kurios nors ir rykiavosi interesantai, Mokytojas aikstele paskyre strukturines aiksteles praktikai. Buvo iskviesti visu zodiako zenklu atstovai, kurie tarpusavyje turejo atrasti harmonija. Toliau seke bendra aikstele, kuri baigesi ka tik, t.y. 12 val.
Siam kartui tiek, reikia tiketis, kad dar kas nors papildys.
Buckis ir iki ;-)
Vartotojo avataras

Standartinė višta autostradoje » 14 Bal 2014, 22:53

vaikučių yra,
kol aš buvau, nieko daug nebuvo, bet šiandienos dienotvarkėje,girdėjau, yra ir cigun vietoj asanų, šokiai, tinklinis, dar bus žaidiminės praktikos,
kelios meditacijos,

vaikučiams taip pat grafikėlis yra sudarytas: kolektyvinis dantukų valymas, sportas, kūrybinis užsiėmimas, šviežių vitaminų valandėlė, xbox.

na, bet tikiuosiu, kad dar kas prasitars kuo užsiima seminare
Vartotojo avataras

Standartinė ruta » 14 Bal 2014, 20:01

višta autostradoje rašė:Aikštelės neprasidėjo nei 8 nei 9, tinklininkai užsižaidė.

oj kaip smagu man girdeti, kad tinklininkai uzsizaide :hooray:
gal butu galima daugiau info apie uzklasinius dalykus? kad tinklini zaidzia tai jau supratau:) o kas dar vyksta? bandau pasijausti naujoku, kuris niekad nebuvo seminare ir is pasakojimu cia bei fb susidelioti vaizda kas gi ten vyksta :)

beje, ar yra koks vaikas seminare?:)

aciu tau, dariau!!! tu mano langas i seminara ;)
Vartotojo avataras

Standartinė višta autostradoje » 14 Bal 2014, 14:15

šiandien (tai kas prasidėjo vakar)
pagal dienotvarkę razminkė turėjo prasidėti 22 val.
TURĖJO...
berods, truputi po 20 valandos, tada buvau foje su knyga, kiti kėlėsi, dar keli miegaliai miegojo salėje, įėjo mokytojas ir kažką nelabai ryšliai sumurmėjo ir įlindo į salę, aš nubėgau paskui. salėje tamsu, kaip požemyje, pasišviesdamas nuėjau iki tamstos ir paklausiau, ką jis sakė. Tai jis: užteks miegoti laikas dirbti. man nuskambejo kažkaip neįtikinamai, sakau o kaip razminkė, Cigun? bus kadanors, atsakė.
Įsižiebė šviesos, su ironija, jis kėlė kelis miegančius sakydamas, kas čia aikštelėje miega? čiupo čiužinį ir patraukė iš aikštelės. Apsidairęs pamačiau, kad prasidėjo tvarkymas. Aikštelė buvo pilna energoinformaciniųDNR sūkurių, puoliau juos rinkti, pririnkęs pilną saują, išbėgau persirenkti, pasiruošti aikštelėms.
Bendrike taip pat subruzdimas kaip skruzdelyne, ir tik vienas žodis skambėjo: aikštelės, aikštelės .... prasideda .. aikštelės dabar...
Nor mokytojas davė 10 minučių, aikštelė prasidėjo 21 val.

sori, esu darbe, varau papietausiu ir kai galėsiu pratęsiu

iki
Vartotojo avataras

Standartinė višta autostradoje » 14 Bal 2014, 14:13

apie vakar, bet ne šiandien...
Razminkė, asanos su Svajūne. Burokėlių sriuba. Aikštelės.
Aikštelės neprasidėjo nei 8 nei 9, tinklininkai užsižaidė. Kai mokytojas atė į salę, kol laukėme lėtesnių, papasakojo apie darbą.
Turime užsakymą pabandyti surasti vėžinių ląstelių atpažinimo kodą.
Bandysiu trumpai: pastaruoju metu buvo gydomos tik vieno vėžiuko problemėlė (nežinau kaip pasakyti), ta prasme, pagydžius vieną, atsiranda kitas, tai yra kitoks vėžiukas. Pasirodo jų yra daug visokių, kas norėsite pasiskaitysite ... Todėl yra mintis atrasti kaip atpažinti visas vėžines ląsteles, kad organizmas galėtų sunaikinti bet kurį. Metafora tokia kaip antivirusas kompiuteryje. skanuoja visus failus ir atpažinęs virusą jį sunaikiną. Tad šiuo metu dar renkama informacija apie rūšis, plius nemažai jau yra duomenų bazėje. Ir bus bandoma rasti bendrą kodą.
Nepasakosiu apie aikšteles, gal tik išvardinsiu kiek pamenu: svarstyklių, ožiaragių ir ožiaragės (viena iš dvynukių), gal dar savanorių ir asmeniniu kelios.
Bendroji...
Vartotojo avataras

Kitas

598 pranešimai(ų) • Puslapis 1301, 2, 3, 4, 5 ... 30

Grįžti į Seminarai / Семинары

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias