• Guru

Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas dabar ?
2017.07.21 Vasaros seminaras

Naujausia paskaita

Audio paskaitos

Meditacijos

Video įrašai

Tvarkaraštis

Spėkite ateitį su I-Ching permainų knyga!

orakulas-small

Seminaro įspūdžiai

15 pranešimai(ų) • Puslapis 11

Standartinė Loreta » 22 Lie 2017, 08:52

Liepos 20 diena seminare buvo ypatinga. Parašytos kronikos pasiklydo kažkur interneto platybėse ir laiku nebepateko į reikiamą dienos apžvalgą. Tad kad ir pavėluotai, įdedu jas čia, forume:

Ši para buvo vinis ne tik šio seminaro, bet ir daugelio metų darbo... Bet viskas nuo pradžių.

Klausimas: Aikšteles galima palyginti su kvantinės fizikos pateikiamu pasaulio išmatavimų pavyzdžiu. Dvimatis pasaulis yra lyg plokščias popieriaus lapas, ant kurio gyvena nupiešti taškeliai, jų namai, tai brėžiniai – kvadratukai... Trijų išmatavimų pasaulis – tai mūsų pasaulis. Iš čia mes galime į dviejų išmatavimų pasaulį pažiūrėti iš viršaus, galime matyti judantį ten taškelį visur, kur tik jis besislėptų savo dvimatės erdvės brėžinyje. (Trumpas animacinis filmukas apie tai https://www.youtube.com/watch?v=BWyTxCsIXE4 ).

Taip pat ir aikštelės. Kol esame už aikštelės ribų, stebėdami struktūrines aikšteles aiškiai viską matome, suprantame, bet patekę į aikštelę pasidarome lyg žemesnės sąmonės, kaip tie taškeliai, kurie nebegali savo pasaulio matyti iš viršaus, nebegalime matyti visko vienu metu. Ar yra būdas įėjus į aikštelę neprarasti aukštesnės savo sąmonės?

Mokytojo atsakymas: Taip, turime stengtis matyti save ir savo liniją lyg iš viršaus, turime matyti visą aikštelės brėžinį, suprasti, kad mano linija dalyvauja bendrame vyksme. Tai lyg žiūrėjimas trečiąja akimi. Dviem akim mes matome savo plokščią pasaulį, įvykius, kurie yra šalia, bet kad pamatytume bendrą planą, bendrą viso vyksmo vaizdą, turime žiūrėti per trečiąją akį. Tai ir yra žvilgsnis į Dievo pasaulį. Per Mokytoją transliuojamas aukštesnis pasaulis, todėl per jį galima pažvelgti lyg per langą... Žinoma, žiūrėti reikia ne į patį lango stiklą, o kiaurai per jį. Per Mokytoją lyg per trečiąją akį galime palaikyti ryšį su aukštesne sąmone.

Klausimas: lengva pasakyti, bet sunku padaryti... Kaip tai padaryti?
Atsakymas: reikia tiesiog lavinti šį gebėjimą, stengtis, daryti. Klaidos nėra klaidos... Jei kokia medūza išmoks protauti, ji taps homo sapiensu. Dievas gali to neužskaityti, nepatvirtinti, jei tai nesiderina su visa evoliucija, jei tai netinka bendram planui. Bet toks pasiekimas nėra klaida. Klaida tik parod, kad daryti reikia ne taip. Tada tiesiog nebedarai taip, kaip nereikia. Tu gavai patirtį, kad taip nereikia, tada imi daryti kitaip ir tada kažkada pataikysi...
Reikia mokytis pamatyti visą vaizdą, pilną planą ir jame išskirti savo liniją. Ne visada reikia tai suprasti. Mūsų protas per mažas, kad galėtume paimti į save Dievą. Net Krišna sako, kad „aš galiu pasirodyti žmogui, bet žmogus gali to neatlaikyti, jis gali tiesiog žūti vien nuo žvilgsnio į mane“... Bet ką mes tikrai galime padaryti, tai atsiduoti aukštesnei jėgai, pateikti save jai kaip įrankį, deklaruoti norą dalyvauti Dievo plane. Kaip prieš Kalėdas visi turi savo rūpesčių, visi lekia, kažką daro – valo, puošia, verda maistą ir t.t. Mažas vaikas gali pareikšti norą taip pat padėti. Ir jo noras gali būti priimtas. Jis gali kažką padėti pagal savo galimybes. Taip ir mes aikštelėje visada turėtume nepamiršti, kad jei jau mus ten pakvietė, vadinasi mes dalyvaujame kažkokiame didesniame plane, nei mums mūsų išmatavime atrodo. Tai pateikime save kaip įrankį, pasiūlykime save naudoti.

Klausimas: tai ar reikia eiti iki Jupiterio lygmens? Gal užtenka vien Veneros lygmens?

Atsakymas: nereikia, bet galima. Veneros lygmenyje mes patiriame harmoniją ir bijome ją sulaužyti, bijome ką nors keisti, kad tik ta nuostabi akimirka nedingtų. Sekantis Marso lygmuo skatina mus bandyti pasiekti kažką geresnio, o tai išveda mus iš komforto zonos, verčia mus rizikuoti, per kančias eiti į žvaigždes. Jei moteris graži, ji mėgaujasi tuo, bet jei nori būti dar gražesnė, ji pradeda puoštis, deda daug pastangų. Na o Jupiterio lygmuo atveda mus į absoliučią harmonijos būseną, kada mes visame kame matome tobulumą ir grožį. Veneros lygmenyje užlipę ant vienos viršukalnės matome savo pasiekimą, saugome jį, didžiuojamės juo ir aplink nieko nebematome. Jupiterio lygmenyje visos viršukalnės atrodo tobulos, imi suprasti, kad kiekviename taške būsi laimingas, nesvarbu kur tu bestovėtum. Arba kai mama didžiuojasi savo vaiku, kai jis padaro kažką reikšmingo. Ji didžiuodamasi sako: „tai mano vaikas, koks jis šaunuolis“. Jupiterio lygmenyje motina myli ir didžiuojasi savo vaiku visos gyvenimo situacijose, ir kai vaikas serga, ir kai jis nesielgia tobulai... Tai visa apimanti meilė.

Mokytojas dar parinko įspūdžių iš žmonių. Jie buvo raginami įspūdžius suformuluoti ir užfiksuoti žodine išraiška. O tada prasidėjo aikštelės. Viena jų buvo struktūrinė, įdomi ir harmoninga, viskas gražiai susidėliojo. Po jos į aikštelę buvo pakviesta Renata dvynys. Prisistatydama ji išdidžiai pasakė: „Renata, Respublikinė Jogos Mokykla“. Lygiai taip pat prisistatė dar keli pakviesti žmonės. ši aikštelė buvo kažkokia keista ir trumpa, buvo aišku, kad Mokytojas kažką daro savo.

Po šios aikštelės Mokytojas ilgokai sėdėjo be žado ties tuščia aikštele... Pagaliau jis paėmė mikrofoną ir ištarė:
„Dabar turėčiau kažką pasakyti, bet nežinau nuo ko pradėti“.

Klausimas: kas čia buvo tokia keista paskutinė aikštelė, dvi paskutinės...

Atsakymas: paskutinė aikštelė buvo mūsų parašas. Mes pasirašėme po tuo, ką padarėme. O prieš tai buvo aikštelė, kurios niekas nesitikėjo. Joje buvo sukurtas universalus skiepas nuo visų įmanomų vėžio ligos formų!!! Mokytojas prisipažino, kad jį tai pribloškė, nes nieko panašaus niekas nesitikėjo, o ir tokių darbų jau TIEK DAUG LAIKO nebuvome padarę. Mokytojas pasakojo, kad kai jau buvo paleistos trys mergelės, viskas ėjosi lyg per rūką, o kai jis pamatė, kad kviečiama dar ir ketvirta mergelė, jis negalėjo tuo patikėti. Tada jis pasijuto taip lyg būtų praradęs sąmonę. Jei pradžioje jis dar bijojo kažką sugadinti, tai su ketvirtos mergelės atėjimu jis jau matė, kad tai vyksta savaime. Jis net galvojo darbą stabdyti, nes tai atrodė visiškai nerealu... Bet tai įvyko. Sukūrėme skiepą nuo visų vėžio formų. Pirmas bandymas – paskiepijome Renatą. Dabar septynis mėnesius stebėsime, kaip vyks procesai. Skiepas gali padėti tik tiems, kurie dar neserga, bet genuose jau užprogramuota ši liga. Kaip gauti skiepą? Dar neaišku. Žinoma, tie, kurie pabus aikštelėje, gaus tą skiepą. Tada liga gali suaktyvėti, bet skiepas turėtų ją sunaikinti. Matysime, kaip viskas rutuliosis. Mokytojas prisipažino, kad jis gavo neapsakomai stiprų įspūdį...

Tada į aikštelę buvo pakviesti tie, kurie savo tiesioginėje giminės linijoje turi vėžį (sirgo tėvai, seneliai, proseneliai). Priėjo pilna aikštelė. Mokytojas atkreipė dėmesį, kiek daug žmonių turi poreikį šiam skiepui. Visi kiti galėjo skiepą gauti bendroje aikštelėje. Nedalyvavusieji gali nenusivilti. Dabar skiepą bus galima aktyvuot bet kada, nes jis jau sukurtas.

Pabaigai vyko rytinių košių lenktynės. Į aikštelę sustojo traukinukai iš žmonių, kurie mėgsta skirtingas košes ir kitus pusryčių patiekalus. Didžiausi gavosi Grikių ir Blynų traukiniai. Pagal traukinių dydį buvo nuspręstas tolimesnis ateinančių seminarų valgiaraštis: du kartai grikių, du kartai blynų, vienas kartas ryžių, vienas kartas varškės patiekalų, vienas kartas perlinės košės ir pusė karto kietai virtų kiaušinių. Buvo linksma ir informatyvu, kokie mitybos prioritetai.
Vartotojo avataras
Instruktor

Standartinė Gaga » 14 Lie 2017, 11:15

...iš lino, medvilnės, bambuko, klijų, trupučio medžio - virbalų, kantrybės, laiko, atidumo, tikėjimo spalvos - galiu, numegztas rytas - gera, ir aš čia gyvenu!
Kartu mes galime truputį daugiau.
Vartotojo avataras

Standartinė Gaga » 19 Bal 2017, 09:48

...ašarėlė - mamyčiukas, šypsenėlė - karoliukas... :hearteyes: :hearteyes: :hearteyes:

Arba perliukas...
Kartu mes galime truputį daugiau.
Vartotojo avataras

Standartinė svajoju » 10 Bal 2017, 12:19

Ačiū už atnaujintas seminaro kronikas, nuotraukas ir paskaitas! Nuostabu :thx:
Vartotojo avataras

Standartinė monikiukass » 17 Vas 2017, 13:45

Sveikučiai,
šiame seminare, kaip niekad, gavau iš mokytojo daug dėmesio ir pamokymų, esu labai dėkinga už tai :) Aišku didžiausią įspūdį paliko ilgoji aikštelė. Negalėjau patikėti, kad joje dalyvavom 5 valandas. Atvykus namo, buvo labai įdomu pastebėti, kad laukiniai katinai panašiai juda link tikslo, kaip "gelbėtojas" aikštelėje :) :evil: Šį seminarą buvo labai gerai perkrauta mano sistema :)
Linkėjimai
:hearteyes: :inlove:
Monika
Vartotojo avataras

Standartinė elli » 14 Vas 2017, 17:25

Sveiki visi :wave:
Noriu pasidalinti šiame seminare mano patirtu įspūdžiu . Jis taip pat apie kamuoliukų praktikas - aikšteles . Jos buvo dvi dienas iš eilės . Dalyvavau jose ir vieną dieną , ir kitą . Abi praktikos buvo įdomios , bet papasakot noriu apie antros dienos kamuoliukų praktiką - aikštelę . Patekau į antrą "užėjimą" - ilgąjį :faint: ...
Įsibėgėjus praktikai ,pajutau tokį įdomų jausmą - lyg būčiau viena iš daugelio ,funkcionuojančio organizmo, dalelių. Buvau ne aš ,o buvom MES...- daug puikiai , ritmiškai veikiančių dalelių :) .
Ir netikėtai buvo gera būti tame procese - tiesiog funkcionuoti :thumbup:
Ko gero pirmą kartą aikštelėje aplankė jausmas , kad esu ten kur ir turiu būti , darau tai , ką ir turiu daryt ir taip , kaip turiu daryt ... Ir toks labai stiprus bendrumo (vientisumo) jausmas su visais , kuris dar tęsėsi ilgą laiką ir po aikštelės .
Ačiū visiems :hugs: , kad galėjau tai patirti .
Man tai buvo įdomi ir nauja patirtis - mano grybas :idea: taip sakant ;)
Vartotojo avataras

Standartinė zuvyte12 » 10 Vas 2017, 19:20

Šiame seminare man labai vertingos buvo praktikos-aikštelės skirtos mokymuisi. Pastebėjau, kad teoriškai nelabai pavyksta išmokti, galima labai atidžiai stebėti veiksmą sėdinti ant čiužinio ir suprasti ką reikia daryti, bet išėjus pačiam kūnas elgiasi ne visai taip kaip norėtųsi :) Vis tik reikia realios fizinės praktikos, kad kūnas padarytų taip kaip protas suplanavo.
Ačiū už galimybę mokytis :)
Vartotojo avataras

Standartinė Rugiagėlė » 08 Vas 2017, 23:19

Šis seminaras atvedė į tokį suvokimą, kad vėl iš naujo pradėjau eiti į šią mokyklą, vėl viskas visiškai nauja ir kažkaip KITAIP. Dėl to labai džiaugiuosi;)

Daug įspūdžių paliko ir ilgoji kamuoliukų mėtymo praktika su 24 ( tiksliau 26 žmonėmis). Pasitvirtino faktas, kad tavo silpnosios vietos iškart išlenda, o stiprybių visai net ir nepastebi. Dėl to labai gerai, nes visą laiką norisi žiūrėti tik į priekį.
Taip pat įstrigo gelbėtojo vaidmens iššūkis numatyti į priekį savo gelbėjamo objekto nuotolį. Iš šono atrodo taip lengva, o kai pačiam reikia iškart prileidi į kelnes :D

Šį seminarą teko daug važinėti, bet ir namie gyvenome seminaro rėžimu, už tai noriu padėkoti tiesioginės transliacijos organizatoriams;D

Ačiū Mokytojui už viską!
auksas ir pelenuose žiba.
Vartotojo avataras

Standartinė Renata » 08 Vas 2017, 21:19

Seiki:)
Seminaras-vieta,kur gyvi tikri dalykai: draugyste, meile, nuoširdumas, tikrumas emocijų, grynumas minčių...
Yra ir liūdesio, nusivylimų, pykčio, pavydo.Žodžiu visko, ko reikia žmogui tapti tikrai gyvam ir "kvėpuoti pilna krūtine".
Čia reikia tiesiog būti...
Šis seminaras,kaip ir kiekvienas buvęs, paliko daug įspudžių, suvokimų,o pagrininė geroji patirtis, įsirašiusi mano prote-suvokimas, kad reik planuoti, išmokti planuoti:pastoviai sau kelti klausimą-o ką dabar darau, koks kitas mano žingsnis?.Tada ateis sėkmė, ne kaip dovana, bet kaip uždarbis.
Ačiū Mokytojui už suprantamą ir nepaliaujamai stebinantį gebėjimą mus mokyti ir pasiekti mus per meilę ir protą.
Vartotojo avataras

Standartinė Monique » 06 Vas 2017, 11:33

Žiemos seminaras dar kartą leido man suprasti, kad aš turiu galimybę bendrauti ir pažinti daug įdomių žmonių. :thx: jums visiems!
Kitas svarbus suvokimas buvo apie sėkmę. Sėkmė man visada asocijavosi su tuo, kas nuo tavęs nepriklauso, o šiame seminare supratau, kad viskas yra kaip tik atvirkščiai. Kad būtent nuo pačio žmogaus ir priklauso, ar jis sėkmingas ar ne. O kad būti sėkmingu, tereikia rasti kiekvienos situacijos sprendimą, vadinasi, domėtis, skaityti, analizuoti, kaip viską išspręsti ir išsprendus tapti sėkmingu :study: :thumbup: :hearteyes:
Vartotojo avataras

Standartinė Viky » 22 Lap 2016, 20:42

Pamačiau mūsų aktyvų saitą ir kilo noras parašyti apie seminarą :)

Seminarai darosi su kiekvienu kartu vis unikalesni, įdomūs ir suteikia mums daugiau galimybių išmėginti mums taip reikalingą protą, intuicija. Labiausiai šį seminarą likau sužavėta Mokytojo praktikomis prieš aikštelių praktiką. Žaidimas su taškais ant žemės atrodo toks paprastas, bet kartu ir toks ryškus. Atrodo lyg žaidėm šachmatais tik patys buvom figūrėlės :hooray:

Aišku asmeninės pamokos iš Mylimiausio ir teisingiausio Mokytojo irgi atvėrė naujas duris gyvenime tinkamiausiu kaip visada metu :thumbup:

Na bet čia tik pradžia ir man norisi eiti toliau :thx:
Laukiu nesulaukio penkiadienių, Alytus po seminaro buvo kaip malonus pratesimas :) sėkmės visiems miestams :) :thumbup: :hugs:
Vartotojo avataras

Standartinė baltas_triusis » 20 Lap 2016, 14:21

Neradau skyrelio apie radybas, todėl rašau čia. Per vidurį seminaro dingo mano didelis žalias pledas ir taip ir neatsirado. Atrodo, kad jis nukeliavo pas kažką į svečius :) Žalias pukuotuk, grįžk namo!!! :wave:
Что бы вы не сделали - это лишь капля в бескрайнем океане. Но что есть океан, если не множество капель?
Vartotojo avataras

Standartinė NewAgePeople » 12 Lap 2015, 12:02

Kiekvienas seminaras tai tarsi programų atnaujinimas kompiuteryje. Grįžuss su malonumu atidarinėju naujus failus ir skaitau,kas ten parašyta. :thx: Jaučiuosi naujai!;)*
Seminaras tai praktiškas,gyvas pokytis. Niekada neatsikartojantis, bet visada naudingas ir įdomus. Išbandytos naujos praktis leido suprasti,kad dar iki savo potencialo išnaudojimo pilnu pajėgumu toli. Kas ir džiugina labiausiai.
Taip,kad užfiksuojam gražiausią momenta šı rudenį ir PIRMYN GYVENTI!!!;)

Iki greito pasimatymo :inlove:
Vartotojo avataras

Standartinė Viky » 05 Lap 2015, 20:51

Jei pasaulyje galima sutikti daug įdomių, keistų, linksmų bei kūrybiškų ir visokiausių kitokiausių žmonių, na kaip ir pas mus seminare....
tai kito tokio MOKYTOJO pasaulyje nėra !!! Tai ką jis paskatina mumyse galim suprast tik kai nuo jo nutolstam...ir tai UNIKALU !!!

Jei likę vieni jaučiamės galingi ir labai gabūs , tai tik dėl Mokytojo duotų galimybių ir savybių...šis seminaras man buvo kaip persikėlimas iš vieno rojaus į kitą rojų , tik dar su galimybe tobulėti :) Potyriai tik pozityvūs ( na jei minusų ir buvo tai pliusai šimtą kartų didesni)

Man Mokytojo pamokų ir pasiūlymų niekada nebus per daug!!! :hugs: Žinoma ir mūsų visų pastangos begalo gražios ir džiuginančios :inlove:
https://www.youtube.com/watch?v=trBMm6eOLyE&list=PLevKc2z1IBWL3pumMlXzlr0e8o-wcAviA

Gyvenimas tęsiasi :thx: laukia Astrologijos kursai, kurie tik pagerina mūsų seminarų kokybę, tuo pačiu suteikdami didesnių galimybių gyvenime :thumbup:

Ačiū už gerą laiką :hooray:
Vartotojo avataras

Standartinė Monique » 03 Lap 2015, 09:30

Na va praėjo nuostabus, kosmiškas ir liuksium tralialia seminaras, kuris suteikė galimybę gyventi įdomiau ir pozityviau!
Laukiame jūsų įspūdžių apie seminarą forume :goodpost:
Vartotojo avataras

15 pranešimai(ų) • Puslapis 11

Grįžti į Seminarai / Семинары

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių