• Guru

Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujausia paskaita

Audio paskaitos

Meditacijos

Video įrašai

Dabar vyksta

Spėkite ateitį su I-Ching permainų knyga!

orakulas-small

Seminaro įspūdžiai

11 pranešimai(ų) • Puslapis 11

Standartinė monikiukass » 17 Vas 2017, 13:45

Sveikučiai,
šiame seminare, kaip niekad, gavau iš mokytojo daug dėmesio ir pamokymų, esu labai dėkinga už tai :) Aišku didžiausią įspūdį paliko ilgoji aikštelė. Negalėjau patikėti, kad joje dalyvavom 5 valandas. Atvykus namo, buvo labai įdomu pastebėti, kad laukiniai katinai panašiai juda link tikslo, kaip "gelbėtojas" aikštelėje :) :evil: Šį seminarą buvo labai gerai perkrauta mano sistema :)
Linkėjimai
:hearteyes: :inlove:
Monika
Vartotojo avataras

Standartinė elli » 14 Vas 2017, 17:25

Sveiki visi :wave:
Noriu pasidalinti šiame seminare mano patirtu įspūdžiu . Jis taip pat apie kamuoliukų praktikas - aikšteles . Jos buvo dvi dienas iš eilės . Dalyvavau jose ir vieną dieną , ir kitą . Abi praktikos buvo įdomios , bet papasakot noriu apie antros dienos kamuoliukų praktiką - aikštelę . Patekau į antrą "užėjimą" - ilgąjį :faint: ...
Įsibėgėjus praktikai ,pajutau tokį įdomų jausmą - lyg būčiau viena iš daugelio ,funkcionuojančio organizmo, dalelių. Buvau ne aš ,o buvom MES...- daug puikiai , ritmiškai veikiančių dalelių :) .
Ir netikėtai buvo gera būti tame procese - tiesiog funkcionuoti :thumbup:
Ko gero pirmą kartą aikštelėje aplankė jausmas , kad esu ten kur ir turiu būti , darau tai , ką ir turiu daryt ir taip , kaip turiu daryt ... Ir toks labai stiprus bendrumo (vientisumo) jausmas su visais , kuris dar tęsėsi ilgą laiką ir po aikštelės .
Ačiū visiems :hugs: , kad galėjau tai patirti .
Man tai buvo įdomi ir nauja patirtis - mano grybas :idea: taip sakant ;)
Vartotojo avataras

Standartinė zuvyte12 » 10 Vas 2017, 19:20

Šiame seminare man labai vertingos buvo praktikos-aikštelės skirtos mokymuisi. Pastebėjau, kad teoriškai nelabai pavyksta išmokti, galima labai atidžiai stebėti veiksmą sėdinti ant čiužinio ir suprasti ką reikia daryti, bet išėjus pačiam kūnas elgiasi ne visai taip kaip norėtųsi :) Vis tik reikia realios fizinės praktikos, kad kūnas padarytų taip kaip protas suplanavo.
Ačiū už galimybę mokytis :)
Vartotojo avataras

Standartinė Rugiagėlė » 08 Vas 2017, 23:19

Šis seminaras atvedė į tokį suvokimą, kad vėl iš naujo pradėjau eiti į šią mokyklą, vėl viskas visiškai nauja ir kažkaip KITAIP. Dėl to labai džiaugiuosi;)

Daug įspūdžių paliko ir ilgoji kamuoliukų mėtymo praktika su 24 ( tiksliau 26 žmonėmis). Pasitvirtino faktas, kad tavo silpnosios vietos iškart išlenda, o stiprybių visai net ir nepastebi. Dėl to labai gerai, nes visą laiką norisi žiūrėti tik į priekį.
Taip pat įstrigo gelbėtojo vaidmens iššūkis numatyti į priekį savo gelbėjamo objekto nuotolį. Iš šono atrodo taip lengva, o kai pačiam reikia iškart prileidi į kelnes :D

Šį seminarą teko daug važinėti, bet ir namie gyvenome seminaro rėžimu, už tai noriu padėkoti tiesioginės transliacijos organizatoriams;D

Ačiū Mokytojui už viską!
auksas ir pelenuose žiba.
Vartotojo avataras

Standartinė Renata » 08 Vas 2017, 21:19

Seiki:)
Seminaras-vieta,kur gyvi tikri dalykai: draugyste, meile, nuoširdumas, tikrumas emocijų, grynumas minčių...
Yra ir liūdesio, nusivylimų, pykčio, pavydo.Žodžiu visko, ko reikia žmogui tapti tikrai gyvam ir "kvėpuoti pilna krūtine".
Čia reikia tiesiog būti...
Šis seminaras,kaip ir kiekvienas buvęs, paliko daug įspudžių, suvokimų,o pagrininė geroji patirtis, įsirašiusi mano prote-suvokimas, kad reik planuoti, išmokti planuoti:pastoviai sau kelti klausimą-o ką dabar darau, koks kitas mano žingsnis?.Tada ateis sėkmė, ne kaip dovana, bet kaip uždarbis.
Ačiū Mokytojui už suprantamą ir nepaliaujamai stebinantį gebėjimą mus mokyti ir pasiekti mus per meilę ir protą.
Vartotojo avataras

Standartinė Monique » 06 Vas 2017, 11:33

Žiemos seminaras dar kartą leido man suprasti, kad aš turiu galimybę bendrauti ir pažinti daug įdomių žmonių. :thx: jums visiems!
Kitas svarbus suvokimas buvo apie sėkmę. Sėkmė man visada asocijavosi su tuo, kas nuo tavęs nepriklauso, o šiame seminare supratau, kad viskas yra kaip tik atvirkščiai. Kad būtent nuo pačio žmogaus ir priklauso, ar jis sėkmingas ar ne. O kad būti sėkmingu, tereikia rasti kiekvienos situacijos sprendimą, vadinasi, domėtis, skaityti, analizuoti, kaip viską išspręsti ir išsprendus tapti sėkmingu :study: :thumbup: :hearteyes:
Vartotojo avataras

Standartinė Viky » 22 Lap 2016, 20:42

Pamačiau mūsų aktyvų saitą ir kilo noras parašyti apie seminarą :)

Seminarai darosi su kiekvienu kartu vis unikalesni, įdomūs ir suteikia mums daugiau galimybių išmėginti mums taip reikalingą protą, intuicija. Labiausiai šį seminarą likau sužavėta Mokytojo praktikomis prieš aikštelių praktiką. Žaidimas su taškais ant žemės atrodo toks paprastas, bet kartu ir toks ryškus. Atrodo lyg žaidėm šachmatais tik patys buvom figūrėlės :hooray:

Aišku asmeninės pamokos iš Mylimiausio ir teisingiausio Mokytojo irgi atvėrė naujas duris gyvenime tinkamiausiu kaip visada metu :thumbup:

Na bet čia tik pradžia ir man norisi eiti toliau :thx:
Laukiu nesulaukio penkiadienių, Alytus po seminaro buvo kaip malonus pratesimas :) sėkmės visiems miestams :) :thumbup: :hugs:
Vartotojo avataras

Standartinė baltas_triusis » 20 Lap 2016, 14:21

Neradau skyrelio apie radybas, todėl rašau čia. Per vidurį seminaro dingo mano didelis žalias pledas ir taip ir neatsirado. Atrodo, kad jis nukeliavo pas kažką į svečius :) Žalias pukuotuk, grįžk namo!!! :wave:
Что бы вы не сделали - это лишь капля в бескрайнем океане. Но что есть океан, если не множество капель?
Vartotojo avataras

Standartinė NewAgePeople » 12 Lap 2015, 12:02

Kiekvienas seminaras tai tarsi programų atnaujinimas kompiuteryje. Grįžuss su malonumu atidarinėju naujus failus ir skaitau,kas ten parašyta. :thx: Jaučiuosi naujai!;)*
Seminaras tai praktiškas,gyvas pokytis. Niekada neatsikartojantis, bet visada naudingas ir įdomus. Išbandytos naujos praktis leido suprasti,kad dar iki savo potencialo išnaudojimo pilnu pajėgumu toli. Kas ir džiugina labiausiai.
Taip,kad užfiksuojam gražiausią momenta šı rudenį ir PIRMYN GYVENTI!!!;)

Iki greito pasimatymo :inlove:
Vartotojo avataras

Standartinė Viky » 05 Lap 2015, 20:51

Jei pasaulyje galima sutikti daug įdomių, keistų, linksmų bei kūrybiškų ir visokiausių kitokiausių žmonių, na kaip ir pas mus seminare....
tai kito tokio MOKYTOJO pasaulyje nėra !!! Tai ką jis paskatina mumyse galim suprast tik kai nuo jo nutolstam...ir tai UNIKALU !!!

Jei likę vieni jaučiamės galingi ir labai gabūs , tai tik dėl Mokytojo duotų galimybių ir savybių...šis seminaras man buvo kaip persikėlimas iš vieno rojaus į kitą rojų , tik dar su galimybe tobulėti :) Potyriai tik pozityvūs ( na jei minusų ir buvo tai pliusai šimtą kartų didesni)

Man Mokytojo pamokų ir pasiūlymų niekada nebus per daug!!! :hugs: Žinoma ir mūsų visų pastangos begalo gražios ir džiuginančios :inlove:
https://www.youtube.com/watch?v=trBMm6eOLyE&list=PLevKc2z1IBWL3pumMlXzlr0e8o-wcAviA

Gyvenimas tęsiasi :thx: laukia Astrologijos kursai, kurie tik pagerina mūsų seminarų kokybę, tuo pačiu suteikdami didesnių galimybių gyvenime :thumbup:

Ačiū už gerą laiką :hooray:
Vartotojo avataras

Standartinė Monique » 03 Lap 2015, 09:30

Na va praėjo nuostabus, kosmiškas ir liuksium tralialia seminaras, kuris suteikė galimybę gyventi įdomiau ir pozityviau!
Laukiame jūsų įspūdžių apie seminarą forume :goodpost:
Vartotojo avataras

11 pranešimai(ų) • Puslapis 11

Grįžti į Seminarai / Семинары

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias