• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Izraelis: Seminaras Rišon LeZione – 6 diena

Šiandien, paskutinę seminaro dieną, pradėjome nuo vakarykščių praktikų aptarimo. Kokios yra klaidos, kurios nuolat kartojasi ir trukdo mums pasiekti tiek bendrą grupės tikslą, tiek priauginti asmenines savybes?

Toliau pokalbis perėjo prie globalesnių temų. Kaip mes pasirenkame gyvenimo palydovą. Kas yra meilė? Kaip atsitinka taip, kad žmogus, su kuriuo gana ilgus metus esame kartu, kažin ar taptų mūsų išrinktuoju, jei mes jį dabar sutiktume pirmą kartą? Kas nulemia mūsų pasirinkimą? Ir čia vėl susidūrėme su vakarykštės paskaitos sąvokomis. Būtinybė, noras, motyvacija, klaidinga būtinybė. Bet štai, būtinybė praeina, noras išblėsta, motyvacija praranda savo aktualumą ir visa tai galiausia griauna santykius. Atrodo, jog kaip ir nebelieka priežasčių likti kartu. Taip dažnai ir atsitinka, jei partneriai nesukuria pagrindo santykių perėjimui į dvasinį lygmenį. Galbūt mes dabar ir nepasirinktume šito žmogaus savo partneriu vitaliniame lygmenyje, bet jeigu mus jau jungia bendras dvasinis vektorius, tuomet mums yra kur eiti kartu, net jeigu mūsų vitalinės vertybės ir iš esmės skiriasi. O kaip tarpusavyje susijusios mūsų gyvenimo vitalinė ir dvasinė sferos?

Vėliau pokalbis vėl grįžo prie mūsų praktikų. Ar yra svarbi žmogaus asmeninė sėkmė grupėje kur bendras fonas yra nesėkmingas? Taip, žmogus, turintis tam tikro lygio savybių, išėjęs kaip avataras į “žemesnius pasaulius”, atlieka tarytum jungiantį tilto vaidmenį tarp skirtingų pasaulių, jis gali performuoti žemesnio lygio struktūrą ir padaryti ją sėkmingesne.

 

Po diskusijų pratęsėme darbą su ta pačia struktūra, bandydami apčiuopti teisingą algoritmą ir surasti optimalius derinius, ir mums dalinai pavyko. Kiek sėkmingai buvo išspręsta bendra tinklinė užduotis galėsime paklausti Mokytojo tik kitame susitikime. Tuo tarpu asmeninius pokyčius pajautė dauguma dalyvavusiųjų. Atsisveikinome ketindami pratęsti darbus jau seminare Budraičiuose, vasario 14-tą dieną.

 

Labai didelis ačiū mūsų draugams izraeliečiams, padėjusiems sukurti ir palaikyti nenutrūkstamą informacinį tiltą Izraelis – Lietuva. Tuo pačiu norisi padėkoti ir mūsų svetainės ilgamečiams veteranams lietuvaičiams, kurie tyliai darbuojasi “nematomoje” zonoje,  dovanodami savo laiką ir dalelę savo gyvenimo bendram tikslui, tam, kad naujausia informacija nuolat pasiektų mus, kad galėtume jausti ryšį su Mokytoju ir vienas su kitu.

Ir dar norisi pasidžiaugti mūsų “tinkliniu priauginimu” – Izraelio seminaro kronikos yra bendras lietuvių ir izraeliečių darbas, prie kurio šį kartą plušėjo:

Tania – Mokytojo skilties administratorė Izraelyje.
Vika, Nataša ir Borisas – Tekstų autoriai.
Jelena ir Jolita – Vertimas į lietuvių kalbą.
Laura ir Jolka – Mokytojo paskaitų audio įrašai.
Tania, Borisas, Jelena ir Irutė – Tekstų korekcija.
Silvija – Svetainės administratorė.