• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Planetos šiandien

Audio įrašai

2020.09.23
Šiauliai
Sėkmės energija
2020.09.22
Šiauliai
Ištrauka iš asociacijų žaidimo
2020.09.21
Šiauliai
Apie idealus

Tvarkaraštis

Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Kursas Panevėžyje – 1 diena

Mokytojo Proto lavinimo kursų karavanas ir toliau keliauja iš miesto į miestą. Šį kartą rinkomės naujoje, šiltoje Panevėžio salėje. Gausiai suvažiavę žmonės liudija, kad čia laiką galima praleisti įdomiai, turiningai ir produktyviai. Visi susipažinome, kiekvienas prisistatė ir trumpai pasisakė ko tikisi iš kursų, kokie ketinimai, lūkesčiai. Džiugina tai, jog dauguma atvyko turėdami tikslą, žino savo silpnąsias vietas, su kuriomis planuoja padirbėti.

Šio vakaro paskaita buvo apie ateities formavimą, dėl ko svarbu pačiam suprasti kas vyksta ir pačiam kurti ateitį savo proto galia.

Grįžtant prie mūsų praktikų, Mokytojas įvardino 3 priežastis, kurios trukdo žmogui mokintis ir greitai augti:
1) jei žmogus slepia savo klaidą, vietoj to, kad mokytųsi.
2) pats negalvoja kaip padaryti, o pasitiki savo ekspertiškumu ir tik atkartoja tai, ką padarė kitas.
3) pradeda galvoti, kaip anksčiau klydo, vietoj to, kad galvotų kaip išmokti ir ką daryti dabar.

O, kad mes geriau įsisavintume teorines žinias, toliau pereiname prie praktinių užsiėmimų. Pasiskirstome į 4 oktavas, visiems duodama vienoda užduotis. Pirmi atlikę užduotį tris kartus, tampa oro oktava, antri – ugnies, treti – vandens, ketvirti – žemės. Rateliai atsistoja į savo vietas, kiekvienas dalyvis pasiima savo spalvos klaidos „kubiuką“, kurį turės iki pat savaitės pabaigos, į oktavą atnešami sėkmės kamuoliukai. Praktikai pasiruošta!

Netikėtai užkukuoja gegutė… tačiau skirstytis dar nenorime ir nusprendžiame praktiką pradėti šiandien: procesas pradedamas, ratas užsisuko.