• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Planetos šiandien

Audio įrašai

2020.09.23
Šiauliai
Sėkmės energija
2020.09.22
Šiauliai
Ištrauka iš asociacijų žaidimo
2020.09.21
Šiauliai
Apie idealus

Tvarkaraštis

Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Proto Plazminis kursas Kaune – 2 diena

Antra diena Kaune, šiandien sulaukėm svečių iš Vilniaus, Klaipėdos, Panevėžio, Druskininkų…. Ilgai nelaukęs, Mokytojas padalino visus į keturias oktavas ir pradėjo aiškinti žaidimo taisykles, kurių supratimas jau tapo atskira praktika, reikalaujančia dėmesio ir koncentracijos. Taisyklės pagrinde nusakė sėkmės ir klaidų kamuoliukų rinkimo tvarką, bei dalyvių judėjimą tarp skirtingo sudėtingumo užduotis atlikinėjančių oktavų.

Šiandienos vakaro išskirtinumas tame, kad tai priminė seminaro erdvę – daug žmonių, kurių noras mokytis stipresnis už tamsą ir žiemišką kelią, atvyko iš tolimų miestų, kad praleisti vakarą kartu ir tęsti pradėtus darbus. Tad tokiose, visomis prasmėmis margaspalvėse, grupelėse toliau mokėmės, siekėme asmeninių ir bendrų tikslų.

 

Praktika vyko visą vakarą, tęsėm pradėtą darbą ir net nekreipėm dėmesio į „gegutę“. Po praktikos, dalinantis patirtimi, Mokytojas padėkojo už supratimą, pakomentavo kaip toliau tęsti, ką pakoreguoti taisyklėse. Visi išsiskirstėm namo, mintyse jau ruošdamiesi sekančiai dienai.

 

Straipsnį paruošė RJM Komanda