• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2019.10.13
Ришон-ле-Цион
Духовное развитие
2019.10.13
Ришон-ле-Цион
Расслабленные и напряжённые люди
2019.10.13
Ришон-ле-Цион
Двигатель развития

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

Joga pažengusiems

Joga pažengusiems –  tai jogos praktikos, asanos, kvėpavimo pratimai – kokybiškas laikas sau.

joga-pazengusiems
Joga pažengusiems
 skirta tik mokyklos mokiniams, baigusiems bazinį kursą pradedantiesiems, kai žmogus yra susipažinęs su RJM sistema, turi fiziškai sustiprėjusį ir labiau lankstų kūną, išmano jogos terminus bei filosofiją.

Joga pažengusiems užsiėmimo metu bus atliekamos įvairios jogos praktikos, jogos pozos – asanos, kurios ne tik padeda atpalaiduoti įsitempusį kūną, bet taip pat teigiamai veikia ir vidinis organus, tonizuoja, šalina raumenų nuovargį. Jogos užsiėmimo metu taip pat bus atliekami kvėpavimo pratimai, kurie leis sąmoningai pajusti dabarties akimirką, atsipalaiduoti, nuraminti mintis ir suteiks jėgų. Užsiėmimai visuomet baigiasi atsipalaidavimu (Savasana), kai sąmoningai atpalaiduojame visą savo kūną ir protą.

Joga pažengusiems suteiks laisvę būti tokiam, koks esi, užsiėmimuose nereikia varžytis ir lyginti save su kitais. Svarbiausia, kad atliekant asanas, kvėpavimo pratimus ir įvairias jogos praktikas suprasite, kaip paprasta valdyti savo kūną, pajausti nerimą ir jį kontroliuoti.

Joga pažengusiems vyksta ta pačia tvarka, kaip ir baziniame kurse.

Joga pažengusiems tikslas – jogos praktikos suteiks galimybę pažinti ir susieti save su pasauliu, išmokti įveikti stresą, ligas, sugebėti neprarasti pusiausvyros ir tikėjimo vidine galia, išlaikyti darną, atskleisti savo kūrybiškumą bei talentą ir, žinoma, ištobulinti savo fizinį kūną.

Kurso aprašymas

INTENSYVIOJI SESIJA ARBA PENKIADIENIS

  • vyksta 5 dienas iš eilės (nuo pirmadienio iki penktadienio);
  • vakarais po 3-4 val. mokiniai dirba su instruktoriumi;
  • Jogos užsiėmimuose pateikiami filosofijos pagrindai, mokoma asanų, kvėpavimo, meditacijos bei relaksacijos. Kiekviena jogos kursų sesija yra lyg aukštesnė pakopa, kurioje visos jogos praktikos darosi sudėtingesnės. Šios pakopos palaipsniui paliečia visus energetinius žmogaus centrus, kurie taip harmonizuojami.

TARPSESIJINIAI UŽSIĖMIMAI

  • vyksta 2 mėnesius (tarp intensyviųjų sesijų);
  • vieną kartą per savaitę;
  • Savaitiniuose jogos užsiėmimuose daromos išmoktos asanos, grupės instruktorius koreguoja mokinių klaidas, atsako į iškilusius klausimus;
  • Jogos praktika turi stipresnį poveikį žmogaus fiziniam kūnui bei dvasiniam gyvenimui, jei žmogus kasdien savarankiškai daro jogos asanas;
  • Po dviejų mėnesių praktikos prasideda aukštesnė intensyvioji jogos kursų.