• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2017.09.07
Vilnius
Apie proto veiklą
2017.09.04
Vilnius
Kuo skiriasi draugystė ir meilė
2019.02.17
Seminaras
Praktikos aptarimas

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla      Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla

Joga senjorams

Joga senjorams – pats tinkamiausias būdas sušvelninti senėjimo pasekmes. Senatvė dažnam asocijuojasi su vienatve, atstūmimu, ligomis… Įvairūs negalavimai, bloga nuotaika veikia daugelį brandaus amžiaus žmonių, tačiau smagu, kai atsiranda žmonių, kurie savo gerąja patirtimi įrodo, kad viskas priklauso nuo mūsų ir amžius kartais būna tik privalumas.

Joga senjorams –  skirta palaikyti optimalią organizmo sveikatą, priimti su senėjimu susijusius pokyčius, daugiau dėmesio skirti pusiausvyros lavinimui, fizinio kūno aktyvumui, taip pat  atskirų organizmo funkcijų atkūrimui.

Joga senjorams – užsiėmimai skirti brandaus amžiaus žmonėms ir visiems, norintiems praktikuoti mažesnio intensyvumo jogą.


SENJORŲ jogos
privalumai:

  • Reguliarios jogos treniruotės tonizuoja kūną ir visas jo funkcijas, todėl žmonės ima mažiau skųstis nugaros skausmais, virškinimo problemomis ar nuolatiniu šalčio pojūčiu, kuris atsiranda lėtėjant kraujotakai;
  • Jogos kompleksas yra pakankamai lankstus – užsiėmimuose atliekamos asanos turi kelis variantus, pritaikytus lankstiems ir mažiau judriems žmonėms;
  • Supažindinama su sveikos mitybos principais, kurie padės sureguliuoti maitinimosi įpročius;
  • Draugiška aplinka, kur žmonės gali pasidalinti savo gyvenimiška patirtimi ir nuoširdžiai bendrauti.

Čia žmonės dažniau šypsosi, dažniau juokiasi, dažniau kalba apie dvasinius dalykus.