• Guru

  Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujausios paskaitos

2018.10.16
Vilnius
Klausimai - atsakymai
2018.10.16
Vilnius
Kas tai yra PROTO PLAZMINIS kursas
2018.10.06
Ришон-ле-Цион
Математическая и реальная модель. Развитие в практиках/ Praktikos tikslas

Tvarkaraštis

Svorio sureguliavimo ir sveikatingumo kursas

SVORIO SUREGULIAVIMO IR SVEIKATINGUMO KURSAS – tai kompleksinė sistema, padedanti reguliuoti žmogaus kūno svorį. Atkreipiant dėmesį į tai, kad žmogus yra, kaip vientisa sistema, susidedanti iš kūno, minčių, įvykių ir dvasios. Remiantis šiuo pagrindu RJM Mokytojas sukūrė lieknėjimo ir sveikatingumo sistemą, kuri padeda sureguliuoti mitybos procesus.

Svorio sureguliavimo ir sveikatingumo kursas sėkmingai gyvuoja daugelį metų skirtinguose Lietuvos miestuose ir yra skirtas visiems, norintiems sulieknėti, sužinoti pagrindinius mitybos principus ir tiems, kurie rūpinasi kūnu ir gera savijauta.

Svorio sureguliavimo ir sveikatingumo kursas susideda iš 6 užsiėmimų.

Prieš pradėdami šio kurso programą, norėtume pastebėti, kokios yra dažniausios viršsvorio ir nesveiko gyvenimo būdo priežastys:

 • perteklinis maisto vartojimas bei nepakankama fizinė apkrova;
 • slegiančios gyvenimiškos patirtys, kompleksai bei suvaržymai, susiję su žmogaus psichika.

SULIEKNĖK PER  VIENUOLIKĄ DIENŲ – greitai, sveikai ir nebrangiai.

Sveikata taip pranoksta visas kitas gyvenimo gėrybes, kad visai sveikas skurdžius laimingesnis už sergantį karalių. [Artūras Šopenhaueris]

Kurso programa:

 • Teorinė dalis – organizmo struktūra ir jo veikimas;
 • Praktinė dalis – asanų kompleksas, meditacijos;
 • Hipnozės metodas;
 • Metodinė medžiaga.

Saviįtaigos formulės

SVARBU: šis kursas padės sureguliuoti mitybos principus, subalansuoti hormonų išsiskyrimą ir medžiagų apykaitą, sustiprins raumenis, sureguliuos virškinimo ir šalinimo sistemos veiklą. Taip pat išlaisvins nuo įtampos, streso ir negatyvių minčių, o gavę metodinę medžiagą šią lieknėjimo ir sveikatingumo programą galėsite tęsti savarankiškai.

Dalyvių žodžiais tariant, jau pirmą lieknėjimo kursų dieną žmonės jaučia juos užliejančią laisvės, pasitenkinimo, palaimos ir ramybės bangą. Žmonės ima suvokti, kad jie savo gyvenime gali pakeisti viską – įpročius, kūną, charakterį, asmenybę, likimą“.

2 komentarai

 1. Galima paebejoti tais bendrais principais taikomais svorio reguliavimui. Tai daugiau tinka tik tam tikram problemų ratui, o svorio nukrypimo įvairovė taip ir lieka neprieinama. Kažkiek padės, o kaip gi kompleksinis priežasčių sprendmas – tai tur būt paliekama savišvietai ir saviugdai įgyjant tokius pagrindus. Ne visiems prieinamas toks startas, pesimistai ir neturintys galimybių taip ir būna įprastoje poliklinikų klasikoje. Ar daug bus suspėjančių į šį taip patraukliai atrodantį traukinį? O kaip su likusiais? Tai jau reikalautų kitokio, platesnio ir gilesnio gydomojo išmanymo. Dar nežinau kas daroma tokioje srityje, bet patikimų gydymo būdų platesniems ir sunkesniems atvejams taip greitai ar įmanoma surasti?
  Pasižvalgius po internetą daugiau vyrauja komercinė pakraipa, o kas dedasi užkaboriuose sunku supaisyti. Vargu ar pasitaiko pakankamai prityrusių gidų mūsų ligų įvairovėje. Ir dažnas lieka vienišas su rimtesnėmis sveikatos problemomis.

  • Natali Bondareva

   Laba diena, Sauliau. Noriu paklausti, ar teko dalyvauti šiame kurse ? Ar po kurso liko kokios tai neišspręstos problemos? Tokiu atveju norėtume žinoti. Dėl klausimų – iš konteksto suprantu, kad jie retoriniai ir Jūs nelaukiate į juos atsakymo. Jei klystu, duokite žinią :) Gražios vasaros Jums.

Komentuoti