• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2020.02.21
Budraičiai
Savo stygų suderinimas
2020.02.21
Budraičiai
Protas mirties akimirka
2020.02.21
Budraičiai
Apie darbą aikštelėje

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

Svorio sureguliavimo ir sveikatingumo kursas

SVORIO SUREGULIAVIMO IR SVEIKATINGUMO KURSAS – tai kompleksinė sistema, padedanti reguliuoti žmogaus kūno svorį. Atkreipiant dėmesį į tai, kad žmogus yra, kaip vientisa sistema, susidedanti iš kūno, minčių, įvykių ir dvasios. Remiantis šiuo pagrindu RJM Mokytojas sukūrė lieknėjimo ir sveikatingumo sistemą, kuri padeda sureguliuoti mitybos procesus.

Svorio sureguliavimo ir sveikatingumo kursas sėkmingai gyvuoja daugelį metų skirtinguose Lietuvos miestuose ir yra skirtas visiems, norintiems sulieknėti, sužinoti pagrindinius mitybos principus ir tiems, kurie rūpinasi kūnu ir gera savijauta.

Svorio sureguliavimo ir sveikatingumo kursas susideda iš 6 užsiėmimų.

Prieš pradėdami šio kurso programą, norėtume pastebėti, kokios yra dažniausios viršsvorio ir nesveiko gyvenimo būdo priežastys:

  • perteklinis maisto vartojimas bei nepakankama fizinė apkrova;
  • slegiančios gyvenimiškos patirtys, kompleksai bei suvaržymai, susiję su žmogaus psichika.

SULIEKNĖK PER  VIENUOLIKĄ DIENŲ – greitai, sveikai ir nebrangiai.

Sveikata taip pranoksta visas kitas gyvenimo gėrybes, kad visai sveikas skurdžius laimingesnis už sergantį karalių. [Artūras Šopenhaueris]

Kurso programa:

  • Teorinė dalis – organizmo struktūra ir jo veikimas;
  • Praktinė dalis – asanų kompleksas, meditacijos;
  • Hipnozės metodas;
  • Metodinė medžiaga.

Saviįtaigos formulės

SVARBU: šis kursas padės sureguliuoti mitybos principus, subalansuoti hormonų išsiskyrimą ir medžiagų apykaitą, sustiprins raumenis, sureguliuos virškinimo ir šalinimo sistemos veiklą. Taip pat išlaisvins nuo įtampos, streso ir negatyvių minčių, o gavę metodinę medžiagą šią lieknėjimo ir sveikatingumo programą galėsite tęsti savarankiškai.

Dalyvių žodžiais tariant, jau pirmą lieknėjimo kursų dieną žmonės jaučia juos užliejančią laisvės, pasitenkinimo, palaimos ir ramybės bangą. Žmonės ima suvokti, kad jie savo gyvenime gali pakeisti viską – įpročius, kūną, charakterį, asmenybę, likimą“.