Kraunasi...

Sveikinu tave, klajūne!

Tu atėjai čia vedamas švarios širdies bei gerų minčių. Čia tu rasi atsakymą į savo klausimą.

Bet atmink:

• Neuždavinėk to paties klausimo.
• Nesistenk gauti atsakymų į visus savo klausimus iš karto.
• Priimk patarimą ir situacija harmonizuosis

Mintyse užduok klausimą ir šešis kartus spustelėk monetą.

Norėdamas sužinoti daugiau, spausk monetą

CIANJ - Kūryba

Pradinis išsipildymas, palankus atkaklumas
Tai pirminė dvasinė jėga, kuri kuria ir naikina. Jūs matote ją saulės šviesoje, kuri leidžia viskam augti bei vystytis, apvaisinančiame lietuje, energijos formą keičiančiame drakone. Jūs susiduriate su begale kliūčių. Atkakliai tęskite savo veiklą. Jūs turite kontaktą su fundamentalia kūrybine energija. Būkite dinamiškas, stiprus, nenuilstantis ir atkaklus. Pakinkykite drakoną ir išliekite ant žemės apvaisinantį lietų. Tai atvers naują laiko ciklą. Tai atneš sėkmę, naudą ir nušvitimą. Didinga jėga kuria dalykus: jūs galite ją panaudoti. Pabaigoje visada esti nauja pradžia. Jėgos kelias yra dalykų kaitoje. Jėga paryškina pirminę visų dalykų dvasią. Naudokite jėgą naujų idėjų, kurios įkvepia žmones, kūrimui. Kūrime slypi nuolatinis kūrybinio atsinaujinimo šaltinis.

KUNJ – Išsipildymas

Pradinis išsipildymas. Palankus kumelės pastovumas.
Princui yra kur pasireikšti.
Pajudės jis – pasiklys;
Paseks – ras šeimininką.
Palanku: pietvakariuos rasti draugų; šiaurės rytuose – prarasti draugus.
Ramiai išlaikysi stabilumą – ateis laimė.
Tai pirminė dvasinė jėga, viską maitinanti ir viskam suteikianti formą. Jūs matote ją mėnulyje, žemėje, motinoje, ištikimame tarne, kumelėje. Jūs susiduriate su begale tarpusavyje kovojančių jėgų. Laikykitės esmės ir suteikite jai formą; maitinkite ir aprūpinkite ją. Tai atvers naują laiko ciklą, atneš sėkmę, naudą ir klestėjimą. Išsaugokite savyje vidinį tikslo jausmą. Pradžioje jus suglumins įvykių gausa, bet nesijaudinkite. Darykite tai, ką būtina daryti dabar. Greit gausite tai, ko jums reikia. Junkitės prie kitų žmonių realioje veikloje (pietvakariuose), bet nebėkite nuo atsakomybės (šiaurės rytuose). Jūsų kelias atsivers per ramią, tylią santarvę su įvykių tėkme. Tegul jūsų jėga bus dosni ir maitinanti. Rūpinkitės gyvaisiais ir padėkite jiems augti.

ČŽUNJ – Pradinis sunkumas

Pradinis išsipildymas; palankus pastovumas.
Nėra ženklų, kad tektų kažkur pasireikšti.
Palanku į sostą pakelti vasalus.
Tai beprasidedančio augimo laikas, panašus į žemės paviršių besistiebiančius jaunus augalus. Kaupkite energiją artėjančiai sunkiai užduočiai. Tai atvers naują laiko ciklą. Tai atneš sėkmę, naudą ir nušvitimą. Atsiranda daug naujo. Nesistenkite to įsprausti į iš anksto susidarytų schemų rėmus. Paskirkite pagalbininkus ir dalinkite įgaliojimus. Paženklinkite savo teritorijos ribas, rinkite armiją, įvertinkite savo galimybes prieš artėjantį darbą. Atsikratykite senų idėjų ir žiūrėkite į pasaulį nešališkai. Artinkite ir konsoliduokite, kaupkite jėgas tam, kad įvykdytumėt užduotį. Jus gaubia rytinė tamsa ir įvykiai juda jūsų link iš visų pusių. Nesistenkite jų išvengti. Išaukštinkite pagalbininkus, pastatykite žmones į jų vietas. Iš chaoso susiformuos visiškai naujas pasaulis.

MYN – Neišsivystymas

Ne aš ieškau jaunuolių, jaunuoliai ieško manęs.
Iš pirmo spėjimo – paskelbsiu, antras ir trečias spėjimas – per daug, bereikalingas.
Jei bus per daug – nepaskelbsiu.
Palankus patvarumas.
Tai slėpimosi ir slapto augimo metas. Jūsų apmąstymai dar nesubrendę, dalykų supratimas neaiškus ir aptemdytas. Naudokite slaptumą savo suvokimo augimui. Nesivelkite į įvykių eigą, o susiliekite su ja. Jei uždavinėsite klausimus, tik sudrumsite vandenį. Pradžia jau padaryta, net jei to ir nesuvokiate. Dirbdami su savimi jūs gausite išsimokslinimą, pasieksite sėkmę. Tai, kame matote kliūtis, iš tikrųjų yra jūsų vidinio augimo sargas ir apsauga nuo agresyvių veiksmų. Kai tai suprasite, pradėsite gauti tikrą išmintį.

SIUJ – Būtinybė laukti

Teisybės turėtojui – pradinis išsipildymas.
Patvarumas – sėkmei.
Palanku keliauti per didžiąją upę.
Tai laukimo ir situacijos įvertinimo laikas. Išsiaiškinkite, ko reikia šiai situacijai. Laukite tinkamo meto veiksmui. Ryšys su dvasiomis (pradinis išsipildymas) užtikrins sėkmę. Kelias atvertas (laimė). Greit ateis tinkamas metas žengti į gyvenimo upę su savo tikslu, pradėti projektą arba įkurti įmonę. Negailėkite laiko įvykių analizei, atidžiai atlikite visus einamus darbus. Dalinimasis savo maistu ir gėrimu su kitais žmonėmis yra harmoningas šiuo metu. Tai nėra laikas eiti į priekį, kovoti už principus arba užkariauti kalnų viršūnes. Situacija prisotinta naudingo poilsio, dvasios ramybės, pasitenkinimo ir harmonijos. Turėkite kantrybės. Laukimas gali nuvesti į šlovę ir didžius pasiekimus.

SUN – Teismas

Teisybės turėtojui – trukdžiai.
Atidumas ir pusiausvyra – laimei.
Kraštutinumai – nelaimei.
Palanku susitikti su didžiu žmogumi.
Nepalankus ėjimas per didelę upę.
Tai metas, skirtas išreikšti savo požiūrį be būtinybės veikti agresyviai. Jei negalite nugalėti ginčo, pasistenkite išspręsti konfliktą ir pasitraukti iš jo. Kadangi situacija turi ryšį su dvasiomis, jums nereikia jaudintis. Pirmiausia, išlaikykite aukso vidurį. Nepasiduokite pykčiui arba aistrai. Tai atvers kelią (laimę). Ginčo suaštrėjimas ir nesutarimas uždaro kelią (nelaimė). Ieškokite žmonių, kurių įtaka gali jums padėti. Pajuskite savyje didybę. Tai atneš naudą ir nušvitimą. Dabar ne laikas pradėti naują projektą arba žengti į gyvenimo upę su konkrečiu tikslu. Aplink per daug prieštaringų judėjimų. Laikas nesusijęs su harmonija, žmonės ir idėjos ginčijasi tarpusavyje. Nesistenkite visko suvesti į vieną. Dangus ruošia kažką naujo. Išreikškite savo požiūrį ir stebėkite, kur tai nuves. Jei būtina, būkite pasiruošęs kompromisui arba atsitraukimui.

ŠI – Kariuomenė

Patvarumas.
Subrendusiam žmogui – laimė.
Apkaltos nebus.
Tai laikas, skirtas sutvarkyti reikalus ir funkcionaliai juos organizuoti tam, kad būtų efektyvu. Sutvarkykite savo reikalus. Vystykite savyje lyderio savybes. Pasitarkite su patirties turinčiais (subrendusiais) žmonėmis. Sutvirtinkite savo dvasią. Nepamirškite, kariuomenės idėja ne vykdyti agresyvų karą, o tarnauti, sudrausminti ir ginti žmones, kurie negali patys apsiginti. Kariuomenė kuria miestus ir juos gina. Jus supa begalė neorganizuotų reiškinių. Pasistenkite šią padėtį ištaisyti, raskite vietą kiekvienam reiškiniui. Palaikykite ir ginkite žmones. Tai sunkus darbas. Rizikuokite ir įveikite kliūtis, trukdančias norą tarnauti. Žmonės įvertins jūsų poelgius ir links į jus. Būtent to ir reikia. Ar tai gali būti klaida?

BI – Prisiartinimas

Laimė. Apkaltos nebus.
Gal geriau iš karto ateiti?
Kas pavėluos, tam – nelaimė.
Tai laikas, skirtas sutvarkyti jau egzistuojančius dalykus ir kurti kategorijas. Grupavimo procesas turi būti valdomas ne tik protu, bet ir širdimi. Ieškokite dalykų pradinių savybių. Lyginkite ir grupuokite dalykus pagal jų prigimtį. Nebijokite klausti tam, kad atskleistumėte savo ryšį su žmonėmis ir įvykiais. Ne laikas nurimti. Situacija greitai keičiasi, ryšiai suyra ir vėl atsistato. Jei kas nors delsia, kelias jam gali būti uždarytas. Atsikratykite senų nuostatų. Jūs turite rasti naujų bendradarbiavimo su tuo, kas vyksta, būdų. Permainos ne būtinai bus kankinančios. Tegul džiaugsmas, harmonija ir malonumas bus jūsų orientyrai. Kiekvienam įvykiui duokite vietos, kurioje jis harmoningai atrodys tarp kitų įvykių. Pasinaudokite atsiradusia galimybe ir pakeiskite reikalų padėtį jau dabar. Jei pavėluosite, kelias bus uždarytas.

SIAO-ČU – Auklėjimas mažu

Išsipildymas.
Sodrūs debesys – ir nėra lietaus.
Jie – iš mūsų vakarinių priemiesčių.
Jūs susiduriate su begale įvykių, kurie atrodo visiškai nesusiję. Priimkite juos ta tvarka, kokia jie pas jus ateina, kaupkite mažus dalykus dėl didelių. Galvokite apie tolimesnę perspektyvą. Elkitės taip, lyg auklėtumėte vaikus, augintumėte sodą arba prijaukintumėte gyvūnus. Rodykite lankstumą ir gebėjimą prisitaikyti. Atsargiai elkitės su įvykiais ir palaikykite juos. Vakaruose, kur prasideda lietus, kaupiasi debesys. Sėkminga pabaiga jau netoli. Susikoncentruokite į įvykių grožį tam, kad pamatytumėte vidinę jų jėgą. Veikite minkštai, bet atkakliai. Nesilaikykite to, ką turite, ir geidžiami dalykai ateis pas jus.

LI – Atėjimas

Užlipk tigrui ant uodegos.
Jei jis tau neįkąs – išsipildymas.
Tai judėjimo pirmyn, išėjimo už įprasto ir žinomo ribų metas. Jūs sukaupėte pakankamai jėgų, kad žengtumėte pirmąjį žingsnį. Užmegzkite naujus ryšius, susipažinkite su žmonėmis ir supažindinkite juos tarpusavyje. Jūsų pastangos atneš gerų vaisių. Būkite kaip patyręs karo vadas, kuris asmeniškai priima sprendimus ir organizuoja pavaldinius, kad jie sektų paskui jį. Kelias atviras, jei žinios eina kartu su veiksmu. Bet jūs turite judėti atsargiai ir apdairiai, kad neprarastumėte jau pasiekto. Išsaugokite susikaupimą ir nepraraskite iš akiračio savo tikslo. Teisingo kelio suvokimas gali apsaugoti nuo pavojų.

TAJ – Aušra

Maži dalykai išeina, dideli ateina.
Laimė. Vystymasis.
Dvasios srautas atneša džiaugsmą, tobulumą ir klestėjimą. Jūs sujungti su šiuo srautu. Jūs galite skleisti tobulumą ir klestėjimą per bendravimą su kitais žmonėmis ir visu pasauliu. Visi maži ir nereikšmingi dalykai išeina. Visi dideli ir reikšmingi ateina. Jūs turite galimybę vystyti savo fundamentalias idėjas kūrybinėje, džiaugsmingoje ir bendradarbiavimo atmosferoje. Daugiau dalyvaukite reikaluose ir dalinkitės energija. Kelias atviras. Pradinis išsipildymas virsta galutiniu išsipildymu. Būkite aktyvus. Išeikite už savo ribų ir skverbkitės į dalykų esmę. Jūsų savęs ir kitų suvokimas turi iš esmės pasikeisti. Palaikykite ir paskatinkite artimuosius. Tai laikas, skirtas sujungti pasaulio kūrimo jėgas su žmogaus prigimtimi, kai žmogus gali pamatyti jose savo blyškų atspindį. Pasitikėkite savimi ir išlaikykite vidinį susikaupimą. Atsikratykite abejonių. Šis kelias tęsis.

PI – Nukritimas

Dideli dalykai išeina, maži ateina.
Nepalankus kilniam žmogui pastovumas.
Tai laikas, kai kūrybinio bendravimo galimybė sumažėja iki minimumo. Jums kliudo niekingi žmonės su menkais tikslais. Situacijoje nėra nieko palankaus. Jei jūs bandysite veikti, susidursite su pasipriešinimu ir patirsite nepasisekimą. Jūsų žodžiai bus atmesti. Jūsų poelgiai gali būti nepriimti ir pasmerkti. Dideli ir svarbūs dalykai išeina. Maži ir nereikšmingi, susiję tik su šios akimirkos nauda, ateina. Tai reiškia, kad jūs negalėsite realizuoti savo planų. Jūs turite prisitaikyti prie aplinkybių ir pasitraukti į šešėlį. Nesijunkite su kitais žmonėmis, netapkite grupės nariu. Neimkite sau atsakomybės. Pakeiskite savo supratimą apie save ir kitus. Jei liksite šešėlyje, galėsite iš savo padėties pelnyti naudos. Tai priverstinės izoliacijos ir buvusių ryšių nutraukimo metas. Situacija kilo ne dėl jūsų kaltės. Tie, kurie dabar valdo, galvoja tik apie savo naudą. Kol kas jiems sekasi.

TUN ŽENJ – Giminė

Giminė yra laukuose. Išsipildymas.
Palanku keliauti per didelę upę.
Palankus kilniam žmogui tvirtumas.
Tai palankus metas apjungti žmones bendram tikslui. Ieškokite būdų, kaip apjungti žmones. Jūsų laukia darbas, kurį geriau atlikti kartu ir kuris atneša abipusę naudą – pavyzdžiui, derliaus nuėmimas arba namo statymas. Išsiaiškinkite, kokie jausmai ir tikslai yra bendri. Laikas pradėti naują projektą arba įkurti naują įmonę. Įženkite į gyvenimo upę su įsisąmonintu tikslu. Ėjimas pasirinktu keliu atneš naudą ir nušvitimą. Dvasinė šiluma ir suvokimas padės jūsų kovoje. Žmonės neturi būti atsiskyrę vieni nuo kitų. Pagalvokite, kaip juos sujungti. Surinkite juos kartu – juk kūrybinė jėga gimsta vienybėje. Pasistenkite pamatyti vidinį dalykų grožį ir judėkite kartu su įvykių srautu. Jūs galite nustatyti ryšį su tomis jėgomis, kurios verčia judėti pasaulį.

DA-JU – Didžiojo įvaldymas

Pradinis išsipildymas.
Tai metas, kai jūs galite per generalinio plano arba idėjos vystymą pasiekti didžią pilnatvę bei klestėjimą. Sukoncentruokite savo energiją. Susifokusuokite į tikslą, kad galėtumėte pastūmėti įvykius tinkama linkme. Kai pasieksite norimą rezultatą, rodykite dosnumą ir kilnumą. Atsidėkodami paaukokite kažką didelio, išdalinkite tai tiems, kam to trūksta. Koncentruodami savo vidinę jėgą galėsite skleisti šviesą bei šilumą. Būkite ryžtingas ir žmonės būriuosis aplink jus. Įdėmiai sekite savo jausmus, neleiskite sau nekęsti, jausti negatyvių emocijų. Kontaktuokite su galinga laiko dvasia, išsivaduokite iš asmeninių rėmų, rodykite pirmapradį daiktų grožį. Palaikydami ryšį su Dangumi jūs sužinosite, kada ateis tinkamas metas veikti.

CIANJ – Susitaikymas

Kilniam žmogui – valdyti išbaigtumą.
Tai laikas, skirtas susitaikyti ir priartėti prie paprastų dalykų bei pagrindinių tiesų. Įveikite pasipūtimą, išsivaduokite iš sudėtingumo. Tegul jūsų žodžiai bus paprasti ir suprantami, o mintys – paprastos. Savo noru užimkite pavaldinio pozicijas. Tai atneš sėkmę. Taip elgdamiesi jūs išsilaisvinsite ir galėsite savo priešininko energiją naudoti prieš jį patį. Naudokitės orakulu, kad išliktumėte darnoje su natūralia įvykių eiga. Tegul jūsų idėjos bus aiškios. Šioje situacijoje jūs susijęs su Žemės energija, kuri padeda išsivaduoti iš įtampos bei susikaustymo. Būkite judrus ir atidus. Atidžiai viską pasverkite, kad išvengtumėte nereikalingų dalykų. Tai susijungimo metas, kai Dangus juda link Žemės. Pertekliaus mažinimas bei susitaikantis tarnavimas gimdo vidinės vertės jausmą. Per susitaikymą jūs galite pasiekti išsipildymą ir gauti tai, ko trokštate.

JUJ – Laisvumas

Padeda kunigaikščių išaukštinimui bei kariuomenių judėjimui.
Tai laikas, skirtas kaupti jėgas bei resursus susitikimui su nežinoma ateitimi. Kai ateis laikas, šito dėka jūs galėsite veikti nedelsdamas ir adekvačiai. Jūs galite jausti malonumą nuo pasaulio įvairumo. Pasinerdamas į jo esmę jūs judate kartu su įvykių srautu. Rinkite pagalbininkus ir dalinkite jiems įgaliojimus, kad jūsų jėgos būtų paruoštos pasireikšti bet kokioj situacijoj. Sukaupta energija išsilaisvina netikėtai, lyg augtų iš žemės. Turėkite aiškų tikslą ir mokykitės prisitaikyti, kad išsaugotumėte lankstumą. Dangus ir Žemė veikia kartu, kuria metų laikus ir valdo milijardus reiškinių bei įvykių. Tokie buvo ir senovės išminčiai. Jie galėjo reaguoti akimirksniu, rasti išeitį iš bet kokios situacijos, o vidinis gėris saugojo juos nuo blogio.

SUJ – Sekimas

Pirmapradis išsipildymas.
Palankus stabilumas.
Apkaltos nebus.
Jus vilioja galinga jėga. Pakluskite neišvengiamai įvykių eigai ir sekite ja. Eikite jums nutiestu takeliu, kuris turi mažiausią pasipriešinimą. Vadovaukitės sveiku protu. Jūs dalyvaujate tarpusavyje susijusių įvykių sekoje. Tai atneš sėkmę ir nušvitimą. Eikite paskui pašaukimą ir paleiskite tai, kas liko praeityje. Atsiranda naujas įvykių centras. Atsikratykite griežtų pažiūrų, kad seni įpročiai galėtų dingti. Visas pasaulis paklūsta metų laikų ciklui; jūs gi sekate paskui pirmapradę idėją, kuri priklauso įvykių srautui.

GU – Prakeikimo ištaisymas

Pirmapradis išsipildymas.
Palankus ėjimas per didžią upę.
Būk atidus tris dienas iki pradžios ir tris dienas po pradžios.
Tai prakeikimo, irimo ir slaptos grėsmės metas. Jame yra iššūkis: jūs turite rasti prakeikimo šaltinį ir jį pašalinti, kad padėtumėte pagrindą naujam ciklui. Jūs susidūrėte su kažkuo, kas pasirodė esąs netyras, kaip posakyje: tėvų nuodėmės krenta ant vaikų. Raskite šaltinį ir pakeiskite jo esmę arba pašalinkite jį. Įeikite į gyvenimo srautą su aiškiu ir sąmoningu tikslu. Tai atneš naudą ir nušvitimą. Atidžiai ruoškitės permainoms. Stebėkite jų pradžią ir pagal galimybes valdykite jų vystymąsi. Pažadinkite slaptą potencialą. Tai padės ištaisyti padėtį bei atstatys sugriautą tvarką.

LINJ – Aplankymas

Pirmapradis išsipildymas.
Palankus stabilumas.
Pasiekus aštuntąjį mėnulį bus nelaimė.
Artėja kažkas svarbaus. Tai pirmojo kontakto, prisilietimo prie kažko naujo bei nežinomo, metas. Jam būdingas pojūtis, lyg kažkas didingo artėja prie kažko mažo. Pasitikite šį įvykį nelaukdami tuoj pat gauti geidžiamo. Priimkite tai, kas vyksta, su dėmesiu ir užuojauta. Tegul jūsų viltys bus kuklios. Kontaktas su nežinomu pradės naują tobulėjimo ciklą. Tai atneš naudą ir nušvitimą. Dabar labai geras metas augimui, todėl neskubinkite įvykių. Derlius nebus ankstyvas. Nuolat koreguokite savo kelią ir pasitikėkite širdimi.

GUANJ – Kontempliacija

Nusiplauk rankas, bet nesiimk aukos aukojimo.
Valdydamas dešinę būk rimtas ir griežtas.
Tai laikas, kada reikia kontempliuoti dalykus be aktyvaus veiksmo, siekiant pažinti jų vidinę prasmę, bei apsispręsti dėl patikimos perspektyvos. Tegul viskas savaime atsiranda prieš jus. Ypač atidus būkite su tais dalykais, kurių paprastai nenorite matyti. Tai apvalančios religinės ceremonijos laikas, bet aukojimas dar tik artėja. Pasitikėkite savimi. Pasinėrimas į dalykų esmę padės pasiekti nušvitimą. Vadovaukitės dvasios nuorodomis. Vidiniu žvilgsniu stebėkite vaizdus. Atsikratykite išankstinių idėjų ir įsitikinimų. Būkite darnoje su aplink esančiu pasauliu ir duokite jam vietos savo vidiniame pasaulyje: tada jūs vienu žvilgsniu galėsite aprėpti visą pasaulį. Jei gerai pasiruošite, dalykai ir įvykiai, kuriuos stengiatės paveikti, keisis patys savaime. Apie tai Senovės Kinijoje rašė taip: „Kai išminčius kalba, visas pasaulis klausosi.“

ŠI-HO – Sukąsti dantys

Išsipildymas.
Palanku naudoti kalėjimus.
Jūs susidūrėte su rimta kliūtimi. Būkite ryžtingas. Įsigriaužkite į problemą, kol neišsiveršite į išorę. Taip sužinosite, ko iš tikrųjų esate vertas. Ryžtas atneš sėkmę. Naudokite įstatymus ir bausmes ten, kur to reikia. Savo teisių gynimas ir kreipimasis į teismines instancijas šioje situacijoje palanku. Nesusitaikymas ir atkaklumas – štai ko jums reikia šiuo metu. Veikite sukandęs dantis.

BI - Sutvarkymas

Išsipildymas.
Mažam palanku turėti kur pasireikšti.
Tai metas, skirtas puošti, turtinti ir tobulinti dalykus (o taip pat ir save). Taip išryškėja jų vidinė vertė. Veikite subtiliai ir su spindesiu. Išreikškite savo grožį. Jei sugebėsite neprimesdamas savo valios keisti daiktų vaizdą, tai atneš naudą ir nušvitimą. Būkite kaip saulės šviesa, kuri išryškina dalykų esmę ir jų grožį. Tegul jus pripildys grožis ir didybė. Nenutraukite pradėto. Tegul išorinis grožis išreikš vidinį sumanymą. Naudokite nuolatines permainas savo tikslo siekimui.

BO – Nuskurdimas

Nepalanku turėti kur pasireikšti.
Tai laikas, skirtas atsikratyti nereikalingo, pasenusių idėjų bei įpročių. Pašalinkite išorinį sluoksnį, kad suprastumėte dalykų esmę. Išskaidykite problemą ir atmeskite tai, kas nereikalinga. Jūs turite turėti aiškų planą ir kryptį. Užsiimkite einamais reikalais. Tai seno ciklo pabaiga ir pasiruošimas naujam. Atstatykite kūrybinę pusiausvyrą atsikratydami pasenusių papuošalų. Rodykite dosnumą žemesniems ir pavaldiniams, kad sutvirtintumėt savo padėtį. Adaptuokitės prie permainų. Neprimeskite savo valios. Susikoncentruokite į simbolinę daiktų ir reiškinių vertę, į jų ryšį su dvasiniu pasauliu. Senos struktūros ištirpsta, užleisdamos vietą naujam veiksmui. Tokia dalykų tvarka.

FU – Grąžinimas

Išsipildymas.
Išėjime ir įėjime nėra skubėjimo.
Ateis draugai ir apkaltos nebus.
Atgal grįši į savo kelią.
Po septynių dienų – grįžimas.
Palanku turėti kur pasireikšti.
Tai po sunkaus meto atgimstančios ir grįžtančios energijos laikas. Grįžkite tam, kad pradėtumėt iš naujo. Grįžkite prie šaltinio. Atstatykite pirmapradį pojūčių šviežumą. Įvykiai ateina ir išeina be rūpesčių ir sukrėtimų. Jums siūlys pelningus projektus: prisijunkite prie jų ir jūs nepadarysite klaidos. Jūsų kelias pakeis kryptį ir grįš po septynių dienų, paskirtuoju laiku. Jūs galėsite pradėti iš naujo. Turėkite strategiją arba veiksmų planą. Būkite atviras naujoms idėjoms. Atsigręžkite veidu į ateitį. Grįžimas į kelią – bet kokios jėgos ir geradarystės pagrindas. Pastūmėkite įvykius, stenkitės juos vystyti. Viskam savas laikas: toks dangaus ir Žemės įstatymas.

U-VAN - Nenuodėmingumas

Pirmapradis išsipildymas.
Palanku stabilumas.
Jei kažkas neteisus, tam bus bėda.
Nepalanku turėti kur pasireikšti.
Tai pakilimo virš kasdienybės metas. Neleiskite įvykiams jūsų atitraukti ir supainioti. Jei atsiribosite nuo tuščių aistrų, sąmyšio ir pasipūtimo, tai galėsite veikti be prievartos ir užtikrintai. Išsivaduokite iš pykčio, gašlumo, neapykantos ir godumo. Jūs galite tiesiogiai veikti įvykius. Bet jei jūs to nepadarysite, dėl nemokšiškumo ir neteisingo įvykių vertinimo imsite nuolat klysti. Tada viskas bus veltui. Dabartinę situaciją įkvepia Dangaus dvasia. Būkite dvasioje ir žingsnis po žingsnio judėkite pirmyn. Jei tai padarysite, jūsų lauks sėkmė. Jei susipainiosite kasdienybėje ir prarasite ryšį su Dangumi, liks tik atgaila.

DA ČU – Auklėjimas didžiu

Palanku stabilumas.
Maitinkis ne tik iš savo namų. Laimė.
Palanku eiti per didelę upę.
Tai laikas, skirtas rinkti daiktus į vieną visumą naudojant didžią idėją. Susikoncentruokite į vieną ir išskirkite svarbiausią savo gyvenimo kryptį. Susikoncentruokite į pagrindinę idėją. Surinkite iš savo gyvenimo visą vertingiausią patirtį ir naudokite tai. Galvokite apie save kaip apie žmogų, kuris auklėja gyvūnus arba augina derlių. Būkite kantrus ir trokštantis gero. Nelikite namuose ar artimiausių draugų rate: prieš jus atsiveria kelias, vedantis į didžiulius veiksmus. Ženkite į gyvenimo srautą su sąmoningu tikslu. Būkite tvirtas ir atkaklus. Kasdien jauskite ryšį su dao. Ugdykite dorą ir intelektualią jėgą. Tai didis laikas, kris duos gausių vaisių.

I – Maitinimas

Pastovumas – laimei.
Kontempliuok žandikaulius. Jie patys gauna to, kuo užpildo burną.
Tai laikas, skirtas stebėti tai, kas papuola į burną arba iš jos išeina. Iš kur ateina žodžiai ir maistas? Kur jie nueina? Kur yra jūsų prasimaitinimo šaltinis ir ką jūs maitinate, tiesiogine ir perkeltine prasme? Įsiurbkite tai, kas buvo pasakyta ir padaryta, kad augintumėt kažką naujo savyje ir kituose. Maitinkite jų viltis, patenkinkite jų poreikius. Kelias atsivers per kasdienius rūpesčius. Daugiau mąstykite apie tuos dalykus, ir rasite atsakymą į savo klausimą. Daugiau dėmesio skirkite savo maitinimosi šaltiniui. Stebėkite savo kalbą, būkite atidus maistui ir gėrimui. Dangus ir Žemė maitina viską aplink. Išmintingas žmogus augina geradarystę ir skleidžia ją kitiems. Ir jūs galite tai daryti. Laikas atėjo.

DA GO – Didingo pervystymas

Palanku turėti kur pasireikšti. Sėkmė.
Tai krizės ir perėjimo iš vienos būsenos į kitą laikas. Daiktų struktūra nusilpsta iki pat ryšių nunykimo. Nebijokite elgtis savarankiškai. Išveskite savo principus ir idealus už paprastų normų ribų. Vadovaukitės kilniu tikslu. Raskite tai, kas jums tikrai svarbu, susikoncentruokite į tai. Nors dalykų tvarkai gresia griuvimo pavojus, visgi situaciją valdo kūrybinė jėga, vedanti į naują tvarką. Jei padėtis jūsų netenkina, atsisakykite įprastinių dalykų ir eikite į nežinomybę. Dalykų pagrindas keičiasi. Tegul galinga jėga, kuri palaiko būtį, pripildo ir traukia jus. Tai labai svarbus laikas.

SI KANJ – Antrinis pavojus

Tiesos turėtojui – tik širdyje išsipildymas.
Veiksmai bus pateisinti.
Tai pavojaus, kurį reikia įveikti, laikas. Rizikuokite nedvejodami. Jūs negalite išvengti kliūčių: jos atsiras prieš jus iš naujo ir iš naujo. Nugalėkite savo baimę. Praktikuokitės, treniruokitės, pripraskite prie pavojaus. Tai kritinis momentas, kai jūs galite pakliūti į spąstus, todėl naudokite visą savo energiją ir susikaupimą. Situacija turi ryšį su dvasiomis, ir jos padės jums. Įsiklausykite į širdies balsą. Neleiskite sau būti neširdingu. Ryžtingas elgesys ir stipri valia leis jums garbingai išeiti iš situacijos. Nepamirškite, kad pavojus turi savo prasmę. Dangus siunčia pavojų, kad išvengtumėte per didelio pasikėlimo. Žemėje yra kalnai ir lygumos. Valdovai naudojasi pavojumi tam, kad apgintų savo valdas. Apsauga nuo pavojaus pati savaime yra išsipildymas. Atėjo laikas susikaupti ir rizikuoti.

LI – Švytėjimas

Palankus stabilumas.
Išsipildymas. Veisti karves – laimei.
Tai šilumos, šviesos ir suvokimo, švelnumo ir aiškumo metas. Išliekite šviesą ant dalykų, išreikškite juos ir junkite tarpusavyje. Sujunkite vidumi panašius dalykus. Tai atneš naudą ir nušvitimą. Jūsų pastangos atneš sėkmę, jei jūs sukaupsite pakankamai jėgų ir nesustosite pusiaukelėje. Stenkitės sąmoningai. Skleiskite savo suvokimą, apjunkite visus dalykus keturiose žemės pusėse. Saulė ir mėnulis juda dangumi ir nušviečia jį. Nušvitimas padeda žmogui pasirinkti teisingą kelią. Tokia šio pasaulio permainų tvarka.

SIANJ – Bendradarbiavimas

Palankus pastovumas.
Imti žmoną – laimei.
Noras veikti, įkvėpimas, netikėtas energijos antplūdis, nukreiptas į dalykų apjungimą. Tai abipusė lyčių trauka, žmogaus ir dvasios bendradarbiavimas. Derinkite dalykus ir judėkite kartu su jais. Veikite per moterį ir moterišką in energiją. Pajuskite jėgos įtaką. Pajuskite ją savyje. Pasaulis kuriamas bendradarbiaujant. Nešiokitės šitą kelią savo širdyje ir išmokite matyti jį kitų žmonių širdyse. Supraskite moterį ir in pradą, pakluskite jam. Toks pasikeitimo ir dalykų gimimo principas, taip elgėsi senovės išminčiai. Per tai jūs galite pažinti to, kas vyksta Visatoje, esmę.

HEN – Pastovumas

Išsipildymas.
Palankus pastovumas.
Apkaltos nebus.
Palanku turėti kur pasireikšti.
Tai laikas, skirtas tęsti tai, kas pradėta, laikantis pasirinkto kelio ir savo principų. Pastovumas, pusiausvyra ir stabilumas – štai ko jums reikia šiuo metu. Laikykitės savo gyvenimo būdo ir tų dalykų, kuriais jūs užsiimate. Turėkite aiškų planą arba kryptį. Nuosekliai realizuokite savo sumanymą. Tai sutuoktinių kelias, kurių stiprus ryšys su laiku dar labiau stiprėja. Laikykitės nustatytų principų. Tegul vieno įvykio pabaiga bus sekančio pradžia. Saulė ir mėnulis juda dangumi, jų šviesa lieka nekintanti. Išmintingas žmogus laikosi pasirinkto kelio, taip žmonių pasaulis gali keistis ir tobulėti. Mąstydamas apie dalykų pastovumą pamatysite jų giluminį tikslą.

DUNJ – Bėgimas

Išsipildymas.
Mažam – palankus stabilumas.
Tai laikas, skirtas slėptis, susilaikyti nuo kontaktų ir likti šešėlyje. Nuolatiniai, nereikšmingi įvykiai atneš sėkmę, todėl nesistenkite laikytis savo idėjų ir viską daryti savo būdu. Venkite emocinės priklausomybės ir konfliktų. Likite vienatvėje, jūs ruošiatės geresniems laikams. Dabar negalite būti matomas. Atsitraukite į šalį ir apribokite savo prisirišimą Dangumi. Atsisakykite aktyvaus dalyvavimo, venkite glaudžių ryšių. Laikykitės atstumo nuo žmonių, bet neatstumkite jų, didinkite pagarbą savo vienatve. Prisitaikykite prie aplinkybių. Pasinerkite į situaciją ir laukite tinkamo momento. Mokėjimas laiku atsitraukti – tai didis dalykas.

DA-ČŽUAN – Didžioji jėga

Palankus pastovumas.
Didi jėga ir energija pasireiškia išoriniame pasaulyje. Sutelkite šią jėgą aplink pagrindinę idėją. Pasistenkite nežeisti kitų per dideliu jėgos naudojimu. Išeikite iš šešėlio ir užsiimkite aktyvia veikla. Galinga kūrybinė energija užveda dalykus ir suteikia jiems judėjimą. Laikykitės jos ir nepraraskite iš akiračio savo tikslo. Priešinkitės siaurumui ir vienpusiškumui savyje bei kituose. Didi idėja ir atkaklus ėjimas pasirinktu keliu padės jums pasiekti Žemės ir Dangaus širdį.

CZINJ – Saulėtekis

Švytinčiam kunigaikščiui reikia saugoti arklius didžioje gausoje.
Dienos sūkuryje triskart priimti pavaldinius.
Jūs lėtai ir užtikrintai kylate kartu su saule, su galinga jėga, duodančia ir priimančia dovanas. Tai kilimo laikas. Jūs gausit palaiminimą iš aukščiau. Būkite ramus ir didingas, kaip ir pridera švytinčiam kunigaikščiui. Įtakokite dalykų atsiradimą ir vystymą. Dovanokite savo jėgą ir dvasią. Atėjo laikas naujai pažvelgti į save ir į savo gyvenimo įvykius. Šviesos energija neša jus pirmyn – nesipriešinkite jai. Maudykitės švytėjime. Junkitės su kitais žmonėmis, kad jūsų aukščiausios idėjos šviesa dar labiau švytėtų. Kurdami dao naudokitės savo vidine šviesa.

MIN-I – Šviesos pažeidimas

Sunkumuose palanku pastovumas.
Slėpkite savo sąmonę ir skvarbumą tam, kad apsaugotumėte save. Atkreipkite dėmesį į tai, kas yra žemiau jūsų. Tai gali būti svarbu tam, kad išvengtumėt bėgimo arba susitvarkytumėt su nauja sunkia užduotimi. Jums gresia pavojus. Sumažinęs savo šviesą, galėsite išvengti pavojaus ir rasti išėjimą iš sunkios padėties. Sutikite atlikti sunkų ir nuobodų darbą, net jei jums atrodo, kad jūsų neįvertina. Sunkus ir nedėkingas darbas galų gale jums atneš naudą ir apdovanos nušvitimu. Eikite į darbą su galva. Išsivadavimas jau ne už kalnų, todėl priimkite tai, kas tenka jūsų daliai. Atidžiai stebėkite savo norus, neduokite valios savo jausmams. Jei net tamsoje sugebate atskirti teisingą nuo neteisingo, tai jūsų pavyzdys įkvėps kitus.

CZIA-ŽENJ – Namiškiai

Moteriai palankus pastovumas.
Tai žmonių grupė, gyvenanti ir dirbanti kartu, šeima arba klanas, apjungtas bendrų jausmų. Atkreipkite dėmesį į santykius su žmonėmis, į tą gyvenimo erdvę, kuria dalinatės su jais. Džiaugsmas ir nušvitimas ateis iš moters ir moteriško in prado. Rūpinkitės dalykais, maitinkite ir auginkite juos. Šviesa ir šiluma pasklis po visus namus. Būdamas su namiškiais jūs esate sudėtingame jausmų ir abipusės įtakos tinkle. Naudokitės žodžiais, kad susijungtumėte su žmonėmis. Moteriškas pradas gali ištaisyti vidų; vyriškas pradas gali ištaisyti išorę. Kartu jie atspindi didį Dangaus ir Žemės kelią.

KUJ – Nesutarimas

Nereikšminguose reikaluose laimė.
Tai nesutarimų ir priešiškumo metas. Žmonės juda skirtingomis kryptimis. Prisitaikykite prie aplinkybių ir neprimeskite savo valios. Tada kelias bus atviras. Konfliktus paverskite kūrybiniais nesutarimais. Nesutarime slypi susvetimėjimas. Jūs susiduriate su išoriniu, svetimu, nepažįstamu. Atskirdami dalykus vieną nuo kito jūs galite pamatyti jų susijungimo pagrindą. Pavyzdžiui, Dangus ir Žemė prieštarauja vienas kitam, bet veikia kartu. Vyriškas pradas priešpastatomas moteriškam, bet jų tikslas dažniausiai sutampa. Visi padarai skiriasi, bet jie užsiima panašia veikla. Žiūrėkite į tai, kas skiria žmones, ir kas juos apjungia. Tai padės pasiekti tikrosios didybės esmę.

CZIANJ – Kliūtis

Palankūs pietvakariai.
Nepalankūs šiaurės rytai.
Palankus pasimatymas su didžiu žmogumi.
Pastovumas – laimei.
Jūs susiduriate su kliūtimis ir patiriate negandas. Nesiimkite aktyvių veiksmų. Sukurkite situaciją savo vaizduotėje. Atsitraukimas ir susijungimas su kitais žmonėmis (pietvakariuose) atneš naudą ir nušvitimą. Nesireikškite vienas ir nemąstykite apie praeitį (šiaurės rytuose). Ieškokite sąjungininkų, kurie padės jums pažinti savo didybę. Tai sunkus ir pavojingas laikas, bet jame yra galimybė sutvirtinti savo vidinę jėgą. Kaupkite energiją ryžtingam pasireiškimui. Dabar jums gresia pavojus. Jei laiku tai pastebėsite ir sustosite, tai reikš, kad teisingai susitvarkėte su situacija.

CZE – Išsprendimas

Palankūs pietvakariai.
Jei nėra kur pasireikšti, tai, kai išsprendimas ateis – vėl bus laimė.
Jei yra kur pasireikšti, tai laimė iš karto paruošta.
Tai išvadavimas iš sunkumų ir įtampos. Jis atneš naujų jėgų. Atriškite mazgus, spręskite problemas, išlaisvinkite energiją. Susijungimas su kitais žmonėmis (pietvakariuose) atneš naudą ir supratimą. Jei prieš jus nėra problemų, tiesiog laukite, kada energija grįš. Jei jums reikia kažką padaryti, padarykite tai greitai. Taip elgdamasis pasieksite didžio išsipildymo. Kelias atviras. Atleiskite ir pamirškite, džiaukitės nauja laisve. Iškvieskite jaudulį ir išsivaduokite iš suvaržymų. Tada aplink jus būriuosis minios. Dangus ir Žemė išsisprendžia trenksmu ir lietumi, ir visos sėklos pradeda dygti. Tai tikrai didis ir jaudinantis metas.

SUNJ – Nuostolis

Teisybės turėtojui – pirmapradė laimė.
Apkaltos nebus.
Galimas pastovumas.
Palanku turėti kur pasireikšti.
Ko reikia aukojimui?
Ir dviejų (vietoj aštuonių) taurių užtenka aukojimui.
Nusižeminimas daro dalykus mažesnius ir lengvesnius, artimesnius dvasioms ir idealiai dalykų esmei. Rinkite savo energiją ir siųskite ją į viršų. Susilaikykite nuo aistrų ir emocinių potraukių. Sumažinkite asmeninio dalyvavimo reikaluose lygį. Tai jums atvers kelią. Turėkite planą ir sekite juo. Sumažėjimas reikalingas tam, kad galėtum augti. Išorinė riba nustatyta tam, kad išryškintų vidinį tobulėjimą. Kažkas svarbaus grįžta. Nesilaikykite dalykų, kitaip prarasite teisingą kelią. Pradžioje tai sunku, bet leidžia jums būti įvairiapusišku ir keistis pagal atitinkamus laiko reikalavimus. Mažinkite tai, kas apačioje, ir didinkite tai, kas viršuje. Mažinkite jan, stiprinkite in. Tai sujungs jus su esamo momento dvasia.

I – Padauginimas

Palanku turėti kur pasireikšti.
Palanku eiti per didelę upę.
Tai augimo ir vystymosi laikas. Sustiprinkite savo dalyvavimą išoriniuose reikaluose, įdėkite daugiau energijos į savo sumanymų įgyvendinimą. Tai geras laikas pradėti stambų projektą arba įkurti naują įmonę. Nušvieskite viską aplink, atiduokite be likučio, būkit panašus į kylančią saulę. Sudvasinkite žmones. Taisykite klaidas, bet nesivelkite į kraštutinumus. Nauja energija pripildo pasaulį. Atsikratykite senų nuostatų. Dangus dengia viską, žemė viską gimdo. Kartu jie daugina ir palaiko begales dalykų. Jei tai suvokiate, tai pasieksite padauginimo esmę.

GUAJ – Išėjimas

Kyli iki karališko dvaro.
Teisingai liudyk.
O jei ir bus pavojus, kalbėk nuo savo miesto.
Nepalanku griebtis ginklo.
Palanku turėti kur pasireikšti.
Tai laikas, skirtas nuspręsti, o po to veikti tiksliai ir aiškiai pagal siekiamą tikslą. Tegul tai, kas slapta, taps matoma. Skelbkite tiesą, net jei dėl to grėstų pavojus. Veikite ryžtingai ir atkakliai. Dvasios padeda jums. Vidinė jėga pasireiškia išoriniame pasaulyje. Drąsiai įveikite kliūtis. Padėkite tiems, kurie yra žemiau už jus. Būkite su dao ir neleiskite niekam nuvilioti jusų iš kelio. Pastovumas priešais pavojaus veidą išgarsins jus, bet ginkluotas išpuolis gali viską sugriauti.

GOU - Prieštaravimas

Moteris turi jėgą.
Nereikia imti žmonos.
Laikas pasveikinti tai, kas ateina pas jus. Veikimas per moterį ir moterišką in pradą duos jėgos ir energijos. Nesistenkite piršti savo nuomonės. Tai susitikimų metas, trumpų, įtemptų tarpusavio santykių, kuriuose dalyvauja pirminės pasaulio kūrimo jėgos, metas. Nereikia įtakoti dalykų tiesiai; tai, kas vyksta su jumis, atspindi dviejų pagrindinių jėgų veikimą. Dvasia sklinda po visą pasaulį. Sąjunga su kūrybine jėga veda į netikėtus susitikimus, sėkmingus sutapimus ir malonius atsitiktinumus. Nesilaikykite dalykų. Kažkas ateina, kažkas išeina. Kai Dangus ir Žemė susitinka, visi gyvi padarai susivienija trumpam džiaugsmingam pasveikinimui. Dviejų pradų susitikimo ir susiderinimo laikas yra tikroji didybė.

CUJ – Susijungimas

Išsipildymas. Karalius prieina prie šventyklos gyventojų (prie protėvių dvasių).
Palanku sutikti didį žmogų.
Palanku patvarumas.
Būtina didi auka, tada – laimė.
Palanku turėti kur pasireikšti.
Palankus metas apjungti žmones arba dalykus bendru tikslu, mąstant apie didingą reikalą. Tas tikslas – aukščiausias principas, ir visi turi dirbti vardan jo įgyvendinimo. Dabar reikia didingų idėjų. Prieš jus atsiveria brandos, sėkmės ir klestėjimo kelias. Aukokite mažus dalykus vardan bendro reikalo. Turėkite planą ir vykdykite jį. Susijungimas vienija žmones; bendra veikla veda į didingą rezultatą. Mokykitės numatyti pavojus, kad nebūtumėt pagautas netikėtai. Mąstydamas apie tai, kas vienija žmones, jūs galite suprasti visų gyvų būtybių, gyvenančių žemėje po dangum, ketinimus.

ŠEN – Pakilimas

Pirmapradis išsipildymas.
Palanku sutikti didį žmogų.
Neliūdėk. Žygis į pietus – laimei.
Tai kilimo aukštyn savomis pastangomis metas. Judėkite žingsnis po žingsnio. Nustatykite tikslą ir siekite jo. Tai duos jums tvirtą pagrindą ir lems sėkmę. Suvokite savo slaptas galimybes. Pamirškite apie baimes ir grėsmingas nuojautas. Jūs einate tinkamu keliu. Jūsų kryptis – pietūs, vasaros, augimo ir aktyvios veiklos sritis. Kelias atviras. Jūs galite pakilti per vidinį gebėjimą prisitaikyti, bet sėkmė pati savaime neateis. Kaupkite maža vardan didelio. Ištaisykite dalykus, sutvarkykite juos ir nukreipkite tinkama linkme. Jūsų tikslas jau arti.

KUNJ – Išsekimas

Patvarumas. Didžiam žmogui – laimė.
Bus kalbų, bet jos klaidingos.
Jūs izoliuotas, išsekęs arba užguitas. Jūs negalite pasitikėti tais, kurie jus supa. Būtina pradėti valdyti situaciją iš vidaus, savo valia. Suimkite savo jėgas ir laukite tinkamo momento prasiveržimui. Vienintelė išeitis – ieškoti kilnaus žmogaus savyje, rasti vidinį energijos ir įkvėpimo šaltinį. Tai atvers kelią. Nesitikėkite kitų žmonių pagalbos ir nepasitikėkite gražiais žodžiais. Nepasiduokite neigiamoms emocijoms. Jūsų atsiskyrimo tikslas yra ne tai, kad jus kažkas nori priversti kentėti, bet tai, kad privertų jus rasti savo asmeninę jungtį su dao. Situacija žada ateinančius pokyčius. Jūs pamatysite savo tikslą, jei remsitės savais pamąstymais. Jei per daug dėmesio skirsite aplinkinių žodžiams, tai tik išsekins jūsų jėgas.

CZIN – Šulinys

Keičia miestus, bet nekeičia šulinio.
Nieko neprarasi, bet nieko ir neįgysi.
Išeisi ir ateisi, bet šulinys liks šuliniu.
Jei beveik pasieksi vandenį, bet dar trūksta virvės, - nelaimė.
Šulinys – tuo pat metu yra ir susitikimo vieta, kur žmonės bendrauja ir padeda vienas kitam, o taip pat gyvybei būtino vandens šaltinis. Jūs galite elgtis taip, kaip tik norite, galite pakeisti miesto išvaizdą, kuriame gyvenate, bet poreikiai, kuriuos išreiškia šulinio simbolis, liks tokie pat. Ateisite jūs ar išeisite – šulinys liks nepakitęs. Bet jei jūs leisite, kad vanduo dėl neatsargumo virs purvu arba susigers į žemę, prarasite gyvenimo šaltinį. Šulinio simbolis rodo išsekimo ir apribojimų pabaigą. Jis rodo laisvą bendravimą ir bendradarbiavimą su žmonėmis. Likite ten, kur esate dabar, ir išsiaiškinkite savo suvokimą apie tai, kas teisinga ir kas neteisinga. Dirbkite vardan bendro gėrio. Šulinys maitina visus ištroškusius ir neišsenka.

GĖ – Pamaina

Jei iki paskutiniosios dienos būsi pilnas tiesos, tai bus pirmapradis išsipildymas ir palankus pastovumas.
Atgaila dings.
Tai laikas, kada gyvatė keičia odą, kai radikalios permainos atnaujina visą begalę dalykų. Atsikratykite seno. Pašalinkite nereikalingus dalykus, kad išvalytumėt kelią naujiems dalykams. Sunaikinkite tai, kas sugedo arba nusilpo. Veikite ryžtingai ir užtikrintai: dvasios jus globoja. Ištrinkite buvusius nesutarimus ir skausmingus prisiminimus. Jauskite save atsinaujinantį su kiekviena diena. Jūsų abejonės ir liūdesys dings. Tai metas, kai Dangus ir Žemė atnaujina vienas kitą, o žmonės atlieka dangiškus pavedimus.

DIN – Aukuras

Pirmapradė laimė.
Išsipildymas.
Aukuras simbolizuoja dvasinį pasikeitimą ir ryšį su dvasių pasauliu. Jis duoda gebėjimą per simbolius keisti savo gyvenimišką situaciją. Jūs turite įsižiūrėti į problemos gylį, išstudijuoti jos esmę, kol nesuvoksite giluminės vyksmo prasmės. Tai atvers kelią ir atneš sėkmę. Būkite ryžtingas ir nebijokite atsikratyti senų įpročių. Naudodami aukurą jūs galite išnaudoti dvasinį atsinaujinimą. Aukuras leidžia naudoti Simbolius ir suvokti jų vidinę jėgą. Senovės išminčiai naudojosi šia jėga tam, kad turėtu ryšį su didžiomis dvasiomis ir ištobulintų geradarystę.

ČŽENJ – Įaudrinimas (žaibas)

Išsipildymas.
Žaibas ateina ir tu sušuksi: „Oho“
O praeis ir nusijuoksi: „Cha cha“.
Žaibas gąsdina už šimto mylių.
Bet jis neišvers net šaukštelio aukojamo vyno.
Tai audrinantis sukratymas, audringos energijos blyksnis. Jis atneša naują gyvenimą ir meilę. Skatinkite dalykus veikti. Tegul sukratymas sugriaus tai, kas sena ir nereikalinga. Kai sukratymas ateina, iš pradžių jis gali pasirodyti gąsdinantis, bet po to seka linksmybės ir juokas. Tai posūkio momentas. Nesimėgaukite vienos akimirkos emocijomis. Susikoncentruokite į dėkingumo jausmą ir aukojimą dvasioms, kurie atneša permainas į gera. Jūsų poelgiai turi būti jūsų aukščiausių siekių veidrodis.

GĖNJ – Susikaupimas

Susikaupęs į savo nugarą nepamatysi savo kūno.
Eidamas per savo dvarą nepamatysi savo kaimynų.
Apkaltos nebus.
Kalnas simbolizuoja ribą, ciklo pabaigą, kai viskas pasiekia visišką tobulumą ir savęs išraišką. Viskas įgyja individualumą. Nurimkite ir išlaikykite norą veikti. Įgykite pusiausvyrą. Nesistenkite veikti fiziškai, vystykite ateitį savo jausmais ir intuicija. Jūs galite plaukti gyvenimo sraute nejausdamas prisirišimo prie daiktų ir nevaržydamas savęs visuomeniniais ryšiais. Likite ten, kur esate, ir mąstykite apie vidinę įvykių esmę. Išsiaiškinkite savo galimybių ribas. Skatinkite įvykius arba lėtinkite juos, kai to reikalauja aplinkybės, bet nesusipainiokite smulkmenose.

CZIANJ – Tėkmė

Žmona eina pas vyrą.
Laimė.
Palankus pastovumas.
Tai nuoseklaus tikslo pasiekimo per prisitaikymą metas ir minkštas, nepastebimas prasiskverbimas. Pavyzdys yra vyriausios dukros vedybų ceremonija, kuri senovės Kinijoje vyko lėtai ir su begale ritualų. Neprisiimkite iniciatyvos. Laukite ženklo arba nuorodos judėti pirmyn. Lėtas, bet atkaklus judėjimas atneš sėkmę. Jūs rasite savo tikrąją vietą ir pasieksite tikrą meistriškumą savo reikaluose. Remkitės savo dvasinėmis jėgomis ir ryšiu su dao, kad pakeistumėte dalykų padėtį. Veikte per moterį ir moterišką in pradą. Harmonizuokite savo norus, adaptuokitės ir neskubėdami skverbkitės į kiekvienos situacijos esmę.

GUI MEI – Nuotaka

Žygyje – nelaimė.
Nieko palankaus.
Jūs turite praeiti permainas, kurių jūs negalite valdyti. Galų gale tai išryškins jūsų paslėptą potencialą ir atvers naują veiklos sritį. Tai panašu į jauniausios sesers santuoką, kuri paprastai praeidavo greit ir be ceremonijų, arba aistringi tarpusavio santykiai, pasmerkti nekontroliuojamiems protrūkiams. Įvykiai vyksta, bet jūs nieko negalite padaryti. Bandymas įpiršti savo nuomonę arba pasitraukti į šalį pasirodys bevaisis; pokyčiai atspindi giluminį, gal net nesąmoningą poreikį. Būkite imlus ir prisitaikykite prie aplinkybių. Veikite per moterį ir moterišką in pradą. Pabaigoje slypi nauja pradžia. Jei Dangus ir Žemė nesusijungtų, visa begalybė dalykų negalėtų pasireikšti.

FYN – Gausa

Išsipildymas.
Karalius artėja prie jo.
Nesijaudinkite. Saulė turi būti kelio viduryje.
Tai gerovės ir pilnatvės metas, kurio simbolis yra gausybės ragas. Šypsokitės ir švytėkite kaip vidurdienio saulė. Skleiskite gerus jausmus, dosnumą ir palaikymą. Įsivaizduokite save karaliumi, kurio valdžia apdovanoja pavaldinius gausa ir daro juos laimingus. Toks laikas negali trukti amžinai. Kai saulė praeina zenitą, ji pradeda leistis. Po pilnaties mėnulis taip pat ima dilti. Žemė ir Dangus viską pripildo ir ištuština. Neliūdėkite dėl to. Pamirškite apie liūdesį ir dovanokite šviesą bei džiaugsmą.

LIUJ – Kelionė

Piligriminė kelionė.
Mažam vystymasis.
Pastovumas kelionėje – laimei.
Tai kelionių, ieškojimų ir atsiskyrėliško gyvenimo laikas. Jūs panašus į keliautoją svetimoje šalyje, kur viskas nežinoma. Jūs sulauksit sėkmės, jei būsite nepastebimas, prisitaikysite prie aplinkybių ir nesistengsite primesti savo nuomonės ir valios. Jūs vienas, už visuomeninių santykių ribos. Jus mažai kas sieja su pasauliu, jūs ieškote savo tiesos. Atidžiai permąstykite savo poelgius. Darykite tikslius sprendimus, net jei tai sukelia skausmą. Kai susitinkate su kitais žmonėmis, tvardykite savo emocijas ir norus. Taip elgdamiesi jūs rasite tai, ko ieškote.

SUNJ – Prasiskverbimas

Mažam vystymasis
Palanku turėti kur pasireikšti
Palanku susitikti su didžiu žmogumi.
Tai šaknų augimo, lygių vėjų laikas. Atsargiai ir saugiai skverbkitės į bet kokios situacijos esmę. Būkite nepastebimas, lankstus ir vingrus. Neprimeskite savo valios, bet nepraraskite tikslo jausmo. Tai atneš sėkmę ir prašvitimą. Ieškokite žmonių, kurie padės jums įgyvendinti savo sumanymus. Išlyginkite vienus įvykius kitais, harmonizuokite aplinkybes. Būkite kuklus ir slėpkite savo gerus darbus. Prisitaikykite prie besikeičiančių situacijų.

DUJ – Džiaugsmas

Išsipildymas.
Palankus pastovumas.
Tai bendravimo, malonumo ir bendradarbiavimo laikas. Aktyviai išreikškite savo asmenybę. Linksminkite ir džiuginkite žmones. Įsigykite, prekiaukite, keiskitės informacija. Tai laikas pasižiūrėti į žmones ir parodyti save. Susitikite su draugais, bendraukite ir dirbkite bendruose renginiuose. Įkvėpkite juos. Prisiminkite: jei jūs paaiškinsite, kas ir kaip, prieš tai, kai žmonės imsis dirbti, jie pamirš, koks sunkus šis darbas. Jei jūs paaiškinsite priežastis to, kas vyksta, žmonės bus pasiruošę iškęsti visas negandas. Tokia yra įkvepiančių žodžių ir džiaugsmingo, atviro bendravimo prasmė.

HUANJ – Suskaidymas

Karalius artinasi link šventyklos savininkų (protėvių dvasių).
Palankus ėjimas per didžią upę.
Palankus pastovumas.
Tai laikas, skirtas šalinti nesusipratimus, iliuzijas ir kliūtis. Tegul supratimo šviesa išskaidys nežinojimo tamsą. Būkite kaip karalius, kuris stato didingą šventyklą tam, kad apjungtų žmones ir rastų ryšį su aukštesnėmis jėgomis. Metas tinkamas naujiems projektams ir drąsiems pradėjimams. Ženkite į gyvenimo upę su sąmoningu tikslu. Skleiskite aiškumą ir supratimą. Senovės karaliai aukodavo aukštesnėms jėgoms, kad apvalytų kelią. Išskaidykite rūką, atverkite kelią ir ruoškitės didiems įvykiams.

CZE – Apribojimai

Išsipildymas.
Vargas apribojimui. Jis negali būti pastovus.
Tai laikas, skirtas apriboti dalykus, lyginti juos ir suteikti jiems formą. Dėliokite ir klasifikuokite. Tvarkykite savo mintis ir kalbą. Sukurkite sistemą, kur viskas turės savo vietą. Atidžiai apmąstykite savo veiksmus. Per daug griežtos taisyklės ir apribojimai gali pakenkti. Vadovaukite dalykų eigai likdami centre. Nustatydami protingas taisykles žmonės sutvarko savo gyvenimą.

ČŽUN FU – Vidinė tiesa

Net žuvims laimė.
Palanku eiti per didelę upę.
Palankus pastovumas.
Tai laikas, skirtas apjungti vidinį ir išorinį gyvenimą, rasti ryšį su dvasia arba dvasiniu daiktų centru. Būkite nuoširdus, teisingas ir vertas pasitikėjimo. Atpažinkite vidinį ryšį tarp daiktų ir įvykių. Išvalykite širdį nuo godumo, baimės ir žemų norų, kad būtų galima išgirsti jo tikrąjį balsą. Tai atneš džiaugsmą ir nušvitimą. Ženkite į gyvenimo srautą su sąmoningu tikslu. Įgyvendinkite savo planus, pradėkite naujus darbus. Tegul jūsų vidinė tiesa ras išraišką išoriniame pasaulyje.

SIAO GO – Mažo pervystymas

Išsipildymas.
Palankus pastovumas.
Galima veikti mažuose dalykuose, bet ne dideliuose.
Iš skrendančio paukščio liks tik balsas.
Nereikia keltis, reikia nusileisti.
Tada bus didi laimė.
Tai perėjimo laikas. Būkite labai atsargus, veikite nepastebimai. Slėpkite savo jėgą ir prisitaikykite prie visko, kas vyksta. Jokiomis aplinkybėmis neprimeskite savo valios. Taip ateis sėkmė ir nušvitimas. Užsiimkite mažais dalykais ir likite apačioje, kas benutiktų. Dabar ne laikas imtis ko nors svarbaus ar vesti paskui save kitus. Smulkmeniškumas ir apdairumas atvers kelią į tikrą didybę. Susikoncentruokite į detales.

CZI CZI – Jau pabaiga

Išsipildymas. Mažam palankus pastovumas.
Pradžioje – laimė.
Pabaigoje betvarkė.
Veiksmas jau prasidėjo. Jūs einate per įvykių srautą. Viskas yra tam tikroje tvarkoje, jūsų sumanymas yra įgyvendinamas. Tai palanki situacija, kuri duoda jums privalumą. Jūs galėsite pasiekti sėkmę per mažus dalykus, atidžiai stebėdamas vykstantį procesą. Pradžia atveria kelią. Bet bandymas pabaigti tik sukuria betvarkę. Dėkite pastangas į tai, kas jau vyksta; giliai permąstykite problemas, kad numatytumėt gresiančius pavojus ir laiku juos įveiktumėt. Jūs teisingame kelyje. Tęskite darbą.

VĖJ CZI – Dar ne pabaiga

Išsipildymas.
Jauna lapė beveik perėjo.
Jei sušlapinsi uodegą, nebus nieko palankaus.
Jūs esate ant svarbių permainų slenksčio, pasiruošęs imtis lemiamų veiksmų. Kol kas šito nedarykite. Kaupkite energiją ir koreguokite savo planus, kad reikiamu metu įvykdytumėte perėjimą, neužstrigtumėte pusiaukelėje. Tai atneš sėkmę. Lapė – labai atsargus ir gudrus gyvūnas. Ji tikrina kiekvieną žingsnį ir gali greitai pakeisti savo elgesį, jei tai būtina. Įsivaizduokite save lape; būkit pasiruošęs prisitaikyti prie visko, kas įvyks jūsų kelyje. Blaiviai įvertinkite įvykius. Ryšys su dvasiomis padės jums teisingai pasirinkti.

Mintyse padėkok Knygai I Dzin. Knyga džiaugsis, kai ateisi dar sykį.

Coin
Perspektyva