• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2021.01.26
RaZOOM Teatras 6
2021.01.17
RaZOOM Teatras 5
2021.01.10
RaZOOM Teatras 4

Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 48 diena, Budraičiai, 11 stotelė

Šiandien mus labai lepino saulė ir karštis. Daugelis išsivažinėjo prie ežerų, kur vanduo buvo ypač šiltas! Maudynės, bendravimas, vaisiai ir užkandžiai subūrė jogiukus prie maudyklių :)

 

Dienos metu Larisa vedė asanas, kurios daugiausia buvo skirtos kūno balanso palaikymui, raumenų tempimui ir ištvermei. Tai buvo nemenkas išbandymas naujokams :)

 

Kiti keliavo į baidarių žygį kartu su Deimante. Trasa prasidėjo nuo Lyduvėnų tilto, kuris garsėja, kaip aukščiausias ir ilgiausias tiltas Lietuvoje. Virš mūsų galvų  prapuškavus krovininiam traukiniui, sulipome  į baidares ir ėmėme plaukti Dubysos upe. Tai buvo nuotaikingas, ramus ir kupinas pozityvo plaukimas. Daug maudėmės, deginomės, plepėjome ir net ragavome Vitalijaus atneštą nealkoholinį šampaną :)

 

Šiandien toliau praktikavomės  labirinte. Du traukiniai, vedami Andriaus ir Vitalijaus, žingsniavo jau gerai pažįstamais takeliais. Norime pasidžiaugti, kad šiandien sekėsi tiksliai ir sėkmingai vaikščioti pagal suplanuotą labirinto schemą!

 

Į praktikos pabaigą visi susijungėme į vieną didelį traukinį ir atžingsniavome į vidinį kiemą. Čia mus pasitiko Giedrius, kuris kūreno laužą ir žarijose kepė bulves.  Visi buvo pakviesti paragauti bulvyčių su kastiniu arba sviestu. Skambant muzikai pasistiprinome ir atgavome jėgas :)

 

Mes esame:

 

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia –  SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių kelionės dienų įspūdžiai: