• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Tvarkaraštis

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Šiauliai

Joga Šiauliuose – filialo veiklą organizuoja MONIKA +370 652 90140 arba +370 618 78010

Taip pat organizuojama vaikų joga +370 618 78010

Adresas: Rūdės g. 27F  IV aukštas

El. paštas: siauliai@lev.lt

JOGA ŠIAULIUOSE – tai miestas dar kitaip vadinamas pačiu draugiškiausiu miestu, viena jaukiausių ir maloniausių gyventi vietų mūsų krašte. Tą jums patvirtins kiekvienas tikras šiaulietis, kuris tenai gyvena.

Joga Šiauliuose gyvuoja jau antrą dešimtmetį. Per šį laikotarpį bazinį kursą išklausė ir baigė daugiau nei 600 žmonių. Daugelis jų ir toliau praktikuoja jogą mūsų mokykloje, kiti, įgiję žinių, pasirinko savarankišką tobulėjimo kelią.

56Šiauliuose taip pat gyvuoja vaikų jogos grupė, kurioje labai šiltai su vaikais bendrauja spec. pedagogė ir jogos instruktorė. Taip pat nepamirštame ir senjorų, jiems organizuojami atskiri užsiėmimai su paruošta specialia programa.

Penkiadienius (intensyviuosius kursus) veda nuostabūs, patyrę ir savo darbą išmanantys instruktoriai iš Šiaulių, taip pat kviestiniai instruktoriai iš kitų miestų. Įvairius kursus veda ir pats RJM mokytojas Lev Bechakas.

Mes įsikūrę labai patogioje vietoje, pačiame miesto centre, Rūdės gatvėje. Turime jaukią salę, kurioje vyksta visi užsiėmimai. Taip pat turime galimybę susitikti, pabūti bendraminčių draugijoje ir savaitgaliais.

Jei turite klausimų apie vykstančius užsiėmimus ar norite pabandyti praktikuoti joga pas mus, susisiekite su Šiaulių filialo organizatore. Ji suteiks smulkesnę informaciją.

Visus, norinčius pažinti save, kviečiame prisijungti prie mūsų. Tik nuo Jūsų priklauso kiek padarysite savo gyvenimą gražų ir laimingą!

P.S. Organizatorė Inga taip pat kuruoja Ventos, N. Akmenės, Joniškio bei Mažeikių filialų veiklą (smulkesnę informaciją rasite miestų aprašymuose).

Savaitiniai instruktoriai: Renata, Orinta, Linutė, Monika

Užsiėmimai: Baziniai penkiadieniai / Pažengusiųjų penkiadieniai / Savaitiniai užsiėmimai / Joga vaikams

Penkiadieniai prasideda nuo 19 val.
Savaitiniai užsiėmimai nuo 19 val. (šiuo metu nevyksta)