• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Vilnius

Vilniaus filialo veiklą organizuoja JŪRATĖ +370 601 20984

Adresas: G.Vilties g.28 (vaikų darželis „Aušrelė“)

El. paštas: vilnius@lev.lt

JOGA VILNIUJE – miestas, kuriame gera gyventi, svečiuotis ir įdomiai leisti laiką. Prisijungus prie smagios ir šiltos Respublikinės jogos mokyklos pokyčių bus tiek, kad neįmanoma nupasakoti žodžiais. Svarbiausia reikia tikėti ir patys nustebsite, kiek daug naujų galimybių atsiranda jūsų kelyje išbandžius naujus dalykus.

Joga Vilniuje pirmasis užsiėmimas įvyko prieš daugiau nei 15 metų Vilniuje, jaukioje salėje. Dabar šis darželis-mokykla – pagrindinė užsiėmimų vieta. Tą pirmą kartą susirinko pilna salė žmonių ieškančių naujų dalykų gyvenime… Iš jų liko maždaug 15. Šis penkioliktukas toliau mokėsi, kūrė, kartu augo… Kaip viena didelė ir mylinti šeima… Šie žmonės ir pradėjo kurti Mokyklos pamatus. Jie ir šiandien artimai bendrauja, su meile prisimena kartu praleistą laiką, įgautą patirtį. Gal dabar rečiau juos galima sutikti pažengusiųjų penkiadieniuose ar seminaruose, bet jie iki šiol yra Mokykloje. Tai, ką turėjo išmokti, jau išmoko. Jie užaugo ir savo keliais nuėjo toliau, kartu nešdami pasauliui dalelytę Šviesos, kuri pakeitė jų Sielas.

Penkiadienius (intensyviuosius kursus) Vilniuje veda nuostabūs, patyrę ir savo darbą išmanantys instruktoriai iš Šiaulių, Vilniaus ir Klaipėdos.

56Mokykloje vyksta svorio sureguliavimo ir sveikatingumo kursai. O praėję šį kursą visi norintys turi puikią galimybę lankyti palaikymo grupę. Taip pat visi norintys dar geriau save pažinti renkasi į astrologijos kursus, kuriuos veda RJM mokytojas Lev Bechakas. Jau 11 metų gyvuoja žaidiminės vaikų jogos grupės. Joga vaikystėje sukuria labai gerą gyvenimo pagrindą. Joga yra puikus būdas vaikams nuo mažens mokytis gyventi sveikai bei aktyviai palaikančioje ir draugiškoje aplinkoje. Laukiami visi vaikai, norintys smagiai praleisti laiką :)

88Vilniaus filialas jus taip pat pakvies prisijungti prie Teatro veiklos, kuriuose Jums bus suteikta proga įsikūnyti į personažą ir pagyventi įdomiai ir emocingai. Teatro užsiėmimuose jūs išbandysite savo jėgas įvairiuose vaidybiniuose užsiėmimuose, skaitymuose ir smagiai praleisite šeštadienio popietes, su žmonėmis, kurie mėgsta būti pastebėti.

Labai džiaugiamės susirinkdami kartu kaip didelė ir draugiška šeima, kurią kiekvienais metais papildo vis nauji įdomūs žmonės. Kartu mokomės gyventi spalvingai ir kūrybingai.

Lankydami užsiėmimus surandame įdomių žmonių ir bendraminčių, o laikui bėgant jie tampa artimais sielai draugais. Laisvu nuo užsiėmimų metu kviečiame vieni kitus į svečius, kartu švenčiame gimtadienius, rengiame teminius vakarėlius, o baigiantis metams šventine nuotaika ir dovanėlėmis dalijamės kalėdiniuose vakarėliuose.

RJM mokinių komentarai apie tai, kas jiems yra joga.

Joga – tai gyvenimo būdas tik su kita kokybe. Tai galimybė labiau pažinti save, pamatyti ir išgirsti savo vidinį Aš, praplėsti savo sąmonės ribas, palaikyti gerą kūno būseną, sustoti ir atsipalaiduoti, daug atradimų, suvokimų, daug įvairių emocijų. Su joga gyvenimas tapo įdomesnis ir spalvingesnis. (Žana)

Joga nėra mano gyvenimo būdas, tai yra mano gyvenimas, kiekvienoje akimirkoje, kiekviename atsitiktinume. (Deimantė)

Joga man ne tik suteikia jėgų, išlavina kūną ar harmonizuoja sielą; sugebėjau atrasti savo gyvenimo tikslus ir talentus, apie kuriuos net nebūčiau pasvajojusi. Tik čia pradėjau kurti ir skatinti kitus žmones kūrybiškai išreikšti savo mintis. (Rugilė)

Savaitiniai instruktoriai: Monika

Užsiėmimai: Baziniai penkiadieniai / Pažengusiųjų penkiadieniai / Savaitiniai užsiėmimai

Penkiadieniai prasideda nuo 19.00 val.
Savaitiniai užsiėmimai nuo 19.00 val.