• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.07.22
Seminaras
Ko siekti kamuoliukų praktikose
2022.07.22
Seminaras
Kamuoliukų žaidimo lygiai
2022.07.22
Seminaras
Kamuoliukų žaidimo praktinė nauda

Tvarkaraštis

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

GYVENTI GERA – registruokitės!

Virš 20 metų visoje Lietuvoje bei Izraelyje veikianti Respublikinė jogos mokykla Jus kviečia į unikalius nemokamus moderniosios šiuolaikinės jogos užsiėmimus, skirtus fizinio aktyvumo didinimui, emocinio ir protinio intelekto lavinimui, COVID-19 prevencijai ir šio viruso sukeltoms pasekmėms mažinti.

Respublikinės jogos mokyklos užsiėmimai skirti ugdyti naujas galimybes bei norintiems išmokti gyventi harmoningai nuolat besikeičiančiame šiuolaikiniame pasaulyje.

Nemokamuose užsiėmimuose Jūsų laukia ne tik įprasti klasikinės jogos užsiėmimai, bet ir specialios šokio judesio praktikos bei unikalus šioje mokykloje sukurtas komandinis žaidimas „Octavia“, kuris padės lavinti koncentraciją, pastabumą, intelektą, atmintį, socialinius įgūdžius. Jūsų laukiantys užsiėmimai taip pat padės savo jėgomis natūraliai atstatyti išsekintą organizmą po COVID-19 viruso susirgimo.

Respublikinės jogos mokyklos užsiėmimų svarbą Lietuvos gyventojų sveikatai teigiamai įvertino ir Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerija, kuri skyrė finansavimą nemokamiems užsiėmimas vesti pagal šios mokyklos vykdomą projektą „Gyventi gera“.

Tad nepraleiskite savo progos! Nemokami užsiėmimai vyks Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Alytuje tik iki 2022 m. gruodžio mėnesio.

 

Daugiau informacijos apie Respublikinės jogos mokyklos užsiėmimus galima rasti puslapyje https://www.lev.lt arba mokyklos Facebook paskyroje. Užsiėmimus finansuoja LR Sveikatos ministerijos Sveikatos stiprinimo fondas.

Registracija telefonu: +370 677 30347