• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.04.17
Seminaras
Apie grožį
2022.04.29
Ришон-ле-Цион
Практики с мячиками. Теория. 2 часть
2022.04.29
Ришон-ле-Цион
Практики с мячиками. Теория. 1 часть

Tvarkaraštis

Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

KINTŲ vasaros stovykla

Kaip žinia, Mokytojas su ištikimais savo mokiniais vasarą pasineria į romantišką, jaukų, įkvepiantį gyvenimą šalia Marių, Kintuose. Tai lyg panėrimas į Gyvenimą svajonę – “Svajonių kelią”: jūra, vėjas, aitvarai, pokalbiai su Mokytoju, bendri pusryčiai ir galybė kitų spalvingų nuotykių.

Šiais metais į šiuos nuotykius kviečiame jungtis visus norinčius, net jei turite tam tik kelias dienas, ar savaitę. Nebūtina pirkti namelio ant ratų – užtenka tik viešai išsakyti savo pageidavimą ir vieta palapinėje tikrai atsiras! Kviečiame visus Mokyklos mokinius, jų vaikus ar artimus. Taip pat norim padėti pabėgėliams iš Ukrainos. Jei žinote kas nori, kas gali, kas atvyktų pabūti prie jūros- pakvieskite! Deimantė (žuvytė) labai svetinga ir padės pasirinkti tinkamą laiką.

Tuo pačiu norime paklausti, paprašyti: Mokykla įsigijo kelias palapines, suvežė čiužinius, kad miegas būtų jaukus ir patogus. Bet labai trūksta patalų. Kiekvienas vykstantis gali atsivežti savo miegmaišį ar patalus, bet štai svečiams iš Ukrainos reiktų pagalbos. Jeigu turite nenaudojamą miegmaišį – būsime labai dėkingi!

Norintys atvykti ar padėti – kreipkitės į Deimantę : 8-609-23927