• Guru

    Хочешь получить задание от Учителя ?

Загрузка ... Загрузка ...

Где сейчас Учитель?

Планеты сегодня

Аудиозаписи

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Проект ЖИТЬ ЗДОРОВО

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Budraičiai, Vasaros seminaras – 5 diena

5 RJM seminaro diena buvo žaidimų, revoliucinių pokalbių ir sėkmingų darbų diena, kurią dar ilgai norėsime prisiminti. Tačiau apie viską – iš pradžių.

Vakaras prasidėjo įprastai smagiai – “Mafia” žaidimu prie “Ku” kavinės, kuri tampa mūsų seminaro pramogų ir laisvalaikio centru :) Norinčių žaisti ir stebėti šį žaidimą netrūksta.

 

Vakariniai pokalbiai prasidėjo nuo klausimo apie ašramą ir Mokytojas ėmėsi pasakoti, ką laiko ašramo tikslu ir pagrindiniais bruožais. Mokytojas ašramo tikslu laiko suteikti galimybę žmonėms gyventi laisvėje, be prievartos dirbti ir daryti to, kas yra įprasta ir privaloma gyvenant miestuose ir sociume. Mat mūsų civilizacinė ekonominė sistema, kurioje mes gyvename, iš esmės sukurta ir laikosi vergijos pagrindu. Absoliuti dauguma žmonių (apie 96%) yra nelaisvi sistemos vergai, kurie neturi didelės pasirinkimo laisvės kaip leisti savo gyvenimo laiką. O štai ašramai yra skirti žmonėms, vertinantiems ir ieškantiems laisvės. Jie suteikia galimybę gyventi taip, kaip norisi.

Siūlytume paklausyti šios paskaitos įrašo čia:

Na, o po pokalbių prasidėjo Mokytojo vedamos praktikos, kurios šią naktį buvo itin sudėtingos ir pavyko sėkmingai. Buvo dirbama su santykiais, epilepsija ir kt…

 

Tekstas / Edvinas
Nuotraukos  / Dovilė