• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Projektas GYVENTI GERA

Norime pasidžiaugti ir  pasidalinti puikiomis naujienomis.
Respublikinė Jogos mokykla laimėjo LR Sveikatos ministerijos Sveikatos stiprinimo fondo lėšas  įgyvendinti projektą “GYVENTI GERA. Sveikatingumo programa, skirta sveikatos stiprinimui ir fizinio aktyvumo didinimui, COVID-19 ligos prevencijai ir sukeltoms pasekmėms mažinti”.

Projekto “GYVENTI GERA” tikslai

1. Šešių didžiųjų Lietuvos miestų bendruomenių sveikatos gerinimas, surengiant fizinio aktyvumo, sporto ir atmintį bei protą aktyvinančius užsiėmimus, taip mažinant COVID-19 ligos padarinius bei prevenciškai stiprinant žmonių sveikatą ir protinį aktyvumą po karantino.

2. Išvykstamos savaitinės stovyklos organizavimas Tytuvėnuose rudenį, sukuriant erdvę vietinei bendruomenei ir dalyviams iš įvairių Lietuvos savivaldybių drauge patirti įvairias sveikatos gerinimo praktikas, pasiūlant jiems kūno stiprinimo bei atmintį, koncentraciją gerinančių praktikų ir užsiėmimų paketą, taip siekiant stiprinti jau prasirgusių COVID-19 sveikatą, bei tuo pačiu prevenciškai lavinti ir gerinti žmonių sveikatą apskritai.

Projekto “GYVENTI GERA” numatomos veiklos

Siekiant įgyvendinti užsibrėžtus tikslus bus organizuojami kursai Alytuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje Šiauliuose, ir Vilniuje rugsėjo–lapkričio mėnesiais. Kursus sudarys: hatha jogos užsiėmimai, šokių judesio terapijos užsiėmimai, kognityvinius įgūdžius lavinantys „Oktavijos” žaidimas, sveikos gyvensenos mokymai. Tai užsiėmimai, kurie stiprins žmonių fizinę ir psichinę sveikatą. Rudenį vyksiančioje stovykloje bus vedami hatha jogos, šokių judesio terapijos užsiėmimai, kognityvinius įgūdžius lavinantys „Oktavijos” žaidimai, sveikos gyvensenos mokymai, stalo teniso ir kyokushin karate treniruotės.

Projekto “GYVENTI GERA” laukiamas rezultatas

Dalyviai pagerins savo fizinę būklę, lavins kognityvinius įgūdžius ir stiprins savo imunitetą. Jie susipažins su hatha jogos metodais, išmoks teisingų jogos ir kvėpavimo pratimų, taip stiprins savo plaučius, taip pat ir raumenyną, sausgysles, sąnarius bei išmoks taisyklingos laikysenos. Šokio judesio terapijos metu išmoks pajausti savo kūną, pažinti jį ir atsipalaiduoti. „Oktavijos” žaidimo metu, naudojant minkštus spalvotus kamuoliukus, bus lavinami dalyvių kognityviniai įgūdžiai: koncentracija, dėmesio išlaikymas, įvairių užduočių atlikimo greitis, gebėjimas apdoroti bei suvokti garsinę ir vizualinę informaciją, strateginis mąstymas ir tuo pačiu bus stiprinamas fizinis pasirengimas. Sveikos gyvensenos kurso metu dalyviai susipažins su įvairiomis sveikatą stiprinančiomis praktikomis ir įgis žinių kaip sveikai maitintis ir stiprinti savo imunitetą. Užsiėmimai taip pat burs bendruomenę, esant poreikiui užsiėmimus planuosime reguliariai, kad palaikyti susibūrusią bendruomenę. Dalyviai galės sėkmingai tęsti aktyvią veiklą savarankiškai. Taip pat norėdami įtvirtinti savo gebėjimus, galės atvykti į rudens stovyklą, kur toliau gilins savo žinias ir ugdys sveiką kūną ir protą. Tikime, kad užsiėmimai sukurs teigiamus įpročius rūpintis savo sveikata, keis dalyvių elgsenos normas, augins sveikus įpročius, taip mažinant COVID-19 ligos padarinius bei prevenciškai stiprinant žmonių sveikatą ir protinį aktyvumą po karantino.

LR Sveikatos ministerijos Sveikatos stiprinimo fondas parėmė projektą “GYVENTI GERA. Sveikatingumo programa, skirta sveikatos stiprinimui ir fizinio aktyvumo didinimui, COVID-19 ligos prevencijai ir sukeltoms pasekmėms mažinti” 45 000 EUR.