• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.07.20
Seminaras
Apie proto higieną
2022.07.20
Seminaras
Sėkmė ir planavimas
2022.07.20
Seminaras
Ką žaidime reiškia švęsti sėkmę

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Proto Plazminis kursas Kaune – 3 diena

Trečiadienis – ypatinga etikos pamoka “chuliganams ir dvejetukininkams”, o taip pat “pirmūnams ir geriečiams”.

Pasaulio poliariškumas – tai Visatos gyvybės pamatas, gyvybinės jėgos šaltinis. Kaip teorinėje vakaro dalyje pažymėjo Mokytojas, būtent priešingų polių buvimas ir atsiradusi įtampa tarp jų (polių) suteikia gyvybės visai organizacijai. Vadovo užduotis – tinkamai panaudoti susidariusią įtampą ir reikalinga linkme nukreipti susidariusią iškrovos energiją.

Kiekvienas žmogus arba kolektyvas – tai “mini” Visatos kopija. Apie priešingų polių susiformavimą komandoje, mažas ir dideles nuoskaudas, atsirandantį susierzinimą ir pyktį, bei šių procesų valdymo mechanizmą išsamiai kviečiame klausytis pokalbio su Mokytoju įraše:

Tik vaikus mes mylime už tai, kad yra. Tai aksioma. Pasirinkimo – augti, keistis ir tobulėti ar ne – mes neturime, tiesiog, pasak Mokytojo, galime rinktis savo augimo kelią: evoliucinį arba sąmoningą, vadinamąjį jogos kelią. Išsamiai apie tai pokalbyje su Mokytoju:

Pereidami prie praktinės užsiėmimo dalies prisiminėme tikrus savo mokyklos laikus ir pagal mokymosi arba elgesio rezultatus pasidalinome į tris oktavas: “Pirmūnai”, “Dvejetukininkai – chuliganai” ir “Geriečiai”. Plačiau apie šio susiskirtymo logiką ir kitus svarbius niuansus pokalbio įraše:

Praktikos įspūdžiais dalinsimės jau rytoj.

Įspūdžiais pasidalino Ingrida