• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Proto Plazminis kursas Kaune – 3 diena

Trečiadienis – ypatinga etikos pamoka “chuliganams ir dvejetukininkams”, o taip pat “pirmūnams ir geriečiams”.

Pasaulio poliariškumas – tai Visatos gyvybės pamatas, gyvybinės jėgos šaltinis. Kaip teorinėje vakaro dalyje pažymėjo Mokytojas, būtent priešingų polių buvimas ir atsiradusi įtampa tarp jų (polių) suteikia gyvybės visai organizacijai. Vadovo užduotis – tinkamai panaudoti susidariusią įtampą ir reikalinga linkme nukreipti susidariusią iškrovos energiją.

Kiekvienas žmogus arba kolektyvas – tai “mini” Visatos kopija. Apie priešingų polių susiformavimą komandoje, mažas ir dideles nuoskaudas, atsirandantį susierzinimą ir pyktį, bei šių procesų valdymo mechanizmą išsamiai kviečiame klausytis pokalbio su Mokytoju įraše:

Tik vaikus mes mylime už tai, kad yra. Tai aksioma. Pasirinkimo – augti, keistis ir tobulėti ar ne – mes neturime, tiesiog, pasak Mokytojo, galime rinktis savo augimo kelią: evoliucinį arba sąmoningą, vadinamąjį jogos kelią. Išsamiai apie tai pokalbyje su Mokytoju:

Pereidami prie praktinės užsiėmimo dalies prisiminėme tikrus savo mokyklos laikus ir pagal mokymosi arba elgesio rezultatus pasidalinome į tris oktavas: “Pirmūnai”, “Dvejetukininkai – chuliganai” ir “Geriečiai”. Plačiau apie šio susiskirtymo logiką ir kitus svarbius niuansus pokalbio įraše:

Praktikos įspūdžiais dalinsimės jau rytoj.

Įspūdžiais pasidalino Ingrida