• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2021.09.14
Vilnius
Oktavijos žaidimas
2021.09.15
Vilnius
Ateities žmogus
2021.05.02
RaZOOM Teatras
Teatras ir deivė Lakšmi

Tvarkaraštis

Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Budraičiai, Vasaros seminaras – 5 diena

5 RJM seminaro diena buvo žaidimų, revoliucinių pokalbių ir sėkmingų darbų diena, kurią dar ilgai norėsime prisiminti. Tačiau apie viską – iš pradžių.

Vakaras prasidėjo įprastai smagiai – “Mafia” žaidimu prie “Ku” kavinės, kuri tampa mūsų seminaro pramogų ir laisvalaikio centru :) Norinčių žaisti ir stebėti šį žaidimą netrūksta.

 

Vakariniai pokalbiai prasidėjo nuo klausimo apie ašramą ir Mokytojas ėmėsi pasakoti, ką laiko ašramo tikslu ir pagrindiniais bruožais. Mokytojas ašramo tikslu laiko suteikti galimybę žmonėms gyventi laisvėje, be prievartos dirbti ir daryti to, kas yra įprasta ir privaloma gyvenant miestuose ir sociume. Mat mūsų civilizacinė ekonominė sistema, kurioje mes gyvename, iš esmės sukurta ir laikosi vergijos pagrindu. Absoliuti dauguma žmonių (apie 96%) yra nelaisvi sistemos vergai, kurie neturi didelės pasirinkimo laisvės kaip leisti savo gyvenimo laiką. O štai ašramai yra skirti žmonėms, vertinantiems ir ieškantiems laisvės. Jie suteikia galimybę gyventi taip, kaip norisi.

Siūlytume paklausyti šios paskaitos įrašo čia:

Na, o po pokalbių prasidėjo Mokytojo vedamos praktikos, kurios šią naktį buvo itin sudėtingos ir pavyko sėkmingai. Buvo dirbama su santykiais, epilepsija ir kt…

 

Tekstas / Edvinas
Nuotraukos  / Dovilė