• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Kursas Vilniuje – 3 diena

3- ąją kurso dieną iš klausimų išsivystė pokalbis apie sąvokas, kurias dažnai girdime RJM paskaitose: kristalas, kalibras, plazma…

Apie kuriančias ir griaunančias jėgas, kurios negali egzistuoti viena be kitos ir yra vystymosi sąlyga. Apie ketinimus, kūrybą ir atsakomybės prisiėmimą.

O žaidimo kamuoliukais aptarimas virto paskaitėle apie praktinį misterijos modelio taikymą jo metu ir galimybę į savo situacijas pažvelgti iš šalies. Kiekvienas mes esame kūrėjai, griovėjai ir stebėtojai vienu metu. Jei išmoksime šias jėgas atpažinti bei sąmoningai su jomis elgtis tai, tikėdami ir pasitikėdami tuo, ką darome, praplėsime savo galimybių ribas ir išmoksime modeliuoti savo realybę siekdami išsikeltų tikslų.

Pratęsiant mintį apie kuriančias jėgas ir norą tobulėti, norisi pasidžiaugti, jog RJM mokyklos erdvėje norinčių mokytis ir kažką daryti vis daugėja – vis daugiau žmonių padovanoja dalelę savo laiko, idėjų, kūrybinių sumanymų ir savo darbais praturtina RJM informacinį srautą. RJM veiklą galima stebėti jau ir Instagram tinkle, tad norinčius gauti greičiausiai eteryje atsirandančią medžiagą, siūlome sekti RJM InstagramInstagram/Respublikine Jogos Mokykla.

Na, o čia dalinamės šio vakaro nuotraukų galerija:

 

Tekstas / Daiva ir Silvija
Nuotraukos / Dovilė(vandenis), Dovilė(ožiaragis), Tania