• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.07.20
Seminaras
Apie proto higieną
2022.07.20
Seminaras
Sėkmė ir planavimas
2022.07.20
Seminaras
Ką žaidime reiškia švęsti sėkmę

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Izraelis: Proto Plazminis kursas Rišon LeZione – 4 diena

Šios dienos pokalbių – diskusijos metu mums pavyko paliesti platų klausimų ratą.
Kokiomis spalvomis mes piešiame ir spalviname mus supantį pasaulį? Ar visos spalvos būtinos? Kaip veikia “spalvų filtro” sistema, per kurią mes žvelgiame į pasaulį ir jį suvokiame. Ar mūsų asmeninis, lokalus suvokimas daro įtaką pasauliui? Kaip tai vyksta? Ir koks gi pasaulio atsakas? Ar rezonuoja?
Žmogus – kaip rezonuojančių stygų instrumentas, reaguojantis ir atliepiantis išorines vibracijas. Skirtingi žmonių tipai. Skirtingų žmonių tipų funkcijos ir jų sąveika su aukštesniosiomis jėgomis. Kas mes esame Kūrėjui? Kaip mes patys suvokiame Kūrėją?

Technologijų vystymas – kaip mokymo instrumentas, priemonė padedanti prisitaikyti prie būsimų realaus gyvenimo pokyčių. Technologijų vystymasis – kaip visuomenės struktūrizavimo elementas arba veiksnys.

Pokalbių – diskusijos metu buvo sukaupta nemažai energijos, kurią, perėjus prie praktinės užsiėmimo dalies, regis, pavyko nukreipti tinkama linkme. Kaip pastebėjo Mokytojas praktikos aptarimo metu, priauginimas arba prieaugis buvo žymus. Štai dar keletas įdomių baigiamojo aptarimo momentų:
– vystantis plazminėms funkcijoms, struktūrinės praktikos tampa sudėtingesnės;
– struktūrinė aikštelė – kaip gyvenimo situacijų modeliavimo procesas, remiantis archetipų sąveikos arba santykių analize.

 

Teksto autorius / Borisas
Video / Laura
Nuotraukos / Tania, Jelena
Tekstą vertė / Ingrida