• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Proto Plazminis kursas Alytuje – 2 diena

Antrą Proto Palzminio kurso dieną  salė pasitiko mus “ Ožio dienos“ dekoracijomis…??!

Pasirodo senovėje lietuviai lapkričio 12 dieną šventė Ožio dieną, skirtą pakviesti žiemai. Kad greičiau pasnigtų, piemenys aplink beržą tris kartus apvesdavo baltą ožką. Baltas beržas ir balta ožka simbolizavo sniegą.  O mes pakvietėm Mokytoją ir mums tai didžiausia Šventė.

 

Belaukiant svečių ir vėluojančių Mokytojas išsamiai atsakė į klausimus, kilusius po vakar dienos praktikos: Kaip pagauti ir neišsimušti iš savo ritmo? Ar įspūdžių rinkimas gali būti vaistu nuo depresijos? Ar  yra skirtumas kokie tai įspūdžiai: teigiami, neigiami? Kaip išsaugoti įspūdžius, išvengti konflikto?

Praktikas su kamuoliukais šiandien papildė trečia- „ateivių“ oktava- naujai prisijungusių svečių ir alytiškių komanda. Šiandienos praktikoje, kaip pabrėžė Mokytojas, svarbu komunikuoti, palaikyti tarpusavio dialogą. Viena iš pagrindinių žaidimo funkcijų- suderinti save kaip instrumentą, kad stygos skambėtų akordų sąskambiais, ir tada kiekvienas žaidėjas skambės kaip puikiai suderintas (kūnu, protu ir siela)  instrumentas dideliame orkestre. Ir mums tai pavyko! Kai judesiai ir garsai harmonizavosi, buvo galima išgirst bendrą darnų “skambesį”.

 

Aptariant praktikas, išgirdome labai tikslų metaforišką palyginimą:  protas panašus į peilį, kuo dažniau galandi, tuo tampa aštresnis!

Tekstas / Tamara
Nuotraukos / Laura,  Irena,  Karolina,  Tamara