• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Izraelis: Proto Plazminis kursas Haifoje – 4 diena

Saulės energijos valdymo tema buvo viena iš pagrindinių ketvirtosios dienos pokalbių temų. Norėdamas paaiškinti, kaip tai vyksta, Mokytojas pasiūlė pažiūrėti į žmogų per planetų modelio prizmę.

Taigi, Saulė – energetiškai pati stipriausia planeta. Saulė – tai mūsų mirties baimė visais jos pavidalais. Tai gali būti ir fizinės mirties baimė, baimė netekti darbo arba baimė nepagauti kamuoliuko praktikos metu.

Mėnulis – antrasis pagal galią “šviesulys”. Jis betarpiškai atsako už gyvybinių poreikių patenkinimą esamu momentu (pavyzdžiui, jūs esate alkanas ir valgote būtent dabar).

Merkurijus – tai intelektas, mūsų atliekami skaičiavimai. Alkio jausmo pavyzdžiu, ši energijos forma pasireikš klausimais: “Ar valgyti man sumuštinį?”, “Kiek kalorijų tame sumuštinyje?” ir panašiai.

Venera – sekanti planeta sąraše. Ji atsakinga už mąstymą, pasaulio žemėlapio sukūrimą. Veneros dėka suprantame, kaip sudaryti skirtingi pasaulio elementai, koks ryšys juos jungia ir kaip tie elementai juda, kokia mano asmeninė funkcija šiame pasaulyje. Aukščiausia Veneros funkcija arba paskirtis – surasti pasaulio žemėlapyje maršrutą, kuriuo judėdamas galiu pilnai atlikti savo funkciją.

Marsas – tai tikslų kėlimo planeta. Tam, kad įsijungtų Marsas, Venera turi sukurti pasaulio žemėlapį. Tuomet Marsas, remdamasis Veneros energijos pažymėtu maršrutu, ir, numatydamas būsimus tikslus, imasi vadovauti veiksmams.

Jupiteris – tai vertybių kūrimo ir palaikymo lygis. Apie šį lygį buvo daug pasakyta praėjusios dienos pokalbių metu.

Saturnas, savo ruožtu, vykdo ir užtikrina ryšį su didžiuoju (išoriniu) pasauliu. Šios planetos užduotis – mano asmeninį pasaulio suvokimo žemėlapį įkomponuoti į išorinio pasaulio žemėlapį.

Tam, kad tam tikra planeta įsijungtų, stipresnė planeta jau turi būti įsijungusi.

Grįžtant prie Saulės, saulės energijos pliūpsniai arba sprogimai gali tarnauti žmogui ir būti jam naudingi, jei vyksta taktiškai ir ritmiškai bei yra pajungti tam tikriems darbiniams procesams atlikti. Pavyzdžiui, degalai taktiškai ir ritmiškai sprogdami, t.y. degdami variklyje, įgalina automobilį judėti.

Mes patys galime pasirinkti situacijas, kuriose įjungiame Saulę – t. y. galime patirti kontroliuojamą baimę – žiūrėdami filmus, sportuodami, žaisdami. Saulė, atidirbusi šiose situacijose, pamaitina ir visas kitas piramidės planetas. To pasekoje atsiranda poreikiai, norai ir panašiai.

Depresija, pavyzdžiui, tai Saulės energijos trūkumas. Karts nuo karto rimtai išsigąsdami (įjungdami Saulę), mes įgyjame būdą, tinkamą kovai su depresija. Tam, kad jaustumėmės laimingi, turime subalansuoti išskiriamą Saulės energijos kiekį.


 

Praktinėje užsiėmimo dalyje lavinome savo įgūdžius toliau, tęsdami darbą oktavose.


Antrasis dvidienis kurso blokas baigėsi besidalinant ryškiausiais šios dienos įspūdžiais. Kiekvienas dalyvis asmeniškai įvertino šio turiningo ir produktyvaus kurso rezultatus.

Buvo šaunu! Iki pasimatymo visiems!

Tekstas / Denisas
Nuotraukos / Laura, Таnia, Galia, Gaja
Vertimas / Ingrida