• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Izraelis: Proto Plazminis kursas Rišon LeZione – 3 diena

Eilinė seminaro Rišon LeZione diena prasidėjo šventine Naujųjų Metų laukimo nuotaika. Mes turėjome galimybę atsidurti linksmoje vaikų šventėje su Seneliu Šalčiu (Kalėdų Seneliu) ir Snieguole bei gauti teigiamos energijos užtaisą. Žinoma, tik tie, kurie atėjo laiku. Vaikai greitai išsiskirstė, o suaugusieji ėmėsi klausimų.

Šios dienos pokalbį pradėjome analizuodami godumo ir gailesčio prigimtį. Tai žmogiškos prigimties ypatybės, kurias mes dažnai pastebime tiek savyje, tiek aplinkiniuose. Godumą galima apibūdinti kaip tam tikros, gyvybiškai svarbios substancijos trūkumo užfiksavimą. Atitinkamai, kaip reakcija į tai, formuojasi tuštuminės kapsulės, kurių neįmanoma užpildyti (kompensuoti) išorine gausa.

Gailestis – tai asmeninės tuštuminės kapsulės projekcija į išorinius objektus. Ar galima su tuo kovoti – ardyti vidines tuštumos kapsules, kaip tam tikros rūšies bakterijas? Ar reikėtų tai daryti? Kaip atrodytų vakuuminių zonų, minties cikloidų griovimo procesas?

Kita pokalbio tema buvo susikaupimas bei dėmesio koncentracija. Kaip neprarandant susikaupimo, gebėjimo vairuoti, nuosekliai išlaikyti pasirinktą kryptį?

Dėmesio koncentracija – tai proto funkcija. Sudominti protą – tolygu pasiekti koncentraciją.

Kalbėdami apie mokyklos praktinius užsiėmimus, galime teigti, kad dirbdami pirmoje ir antroje oktavoje, siekiame intelekto koncentracijos.

Trečia ir ketvirta oktavos – taktikos lygis, proto koncentracijos praktika.

Penkta ir šešta oktavos – kauzalinės erdvės sukūrimo praktika, tai jau laiptelis strateginio lygio link. Veiksmų planavimas daugeliui ėjimų į priekį.


Šioje vietoje jau norėjosi nuo teorinės dalies pereiti prie praktinės. Bet šventė tęsėsi, juo labiau, kad tam buvo svarus pagrindas. Pertraukos metu, kai visi susirinkome, šokome, dainavome, ėjome ratelį apie Eglę (lietuvaitę Jolką), valgėme tortą. Su gimtadieniu Jolantėle, auk didutė!

Vėliau, aišku, perėjome ir prie praktikų. Kažko išmokome, buvo įdomu. Naujieji artėja, darbai spartėja…

Tekstas / Borisas
Nuotraukos / Laura, Tania
Vertimas / Ingrida