• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Proto Plazminis kursas Panevėžyje – 1 diena

Verčiam naują lapą ir su džiaugsmu bei nekantrumu pasitinkame Mokytojo kursą jau Lietuvoje, šį kartą Panevėžyje.

Dalyviams labiausiai rūpėjo kaip mums elgtis šiuo metu, kai Jupiteris juda Ožiaragio kanale. Mokytojas išsamiai atsakinėjo, jog Jupiteris yra viso gyvenimo esmė, ašis ar ašys, apie kurias sukasi žmogaus gyvenimas, tai vadinamosios budhialinės vertybės. Būna, kad šie ratukai užstringa, atsiranda jausmas, kad viskas gyvenime buksuoja, nejuda į priekį. Kai Jupiteris Ožiaragyje , tai prasukti tą ratą lengviau galima būtent planuojant. Jokio skirtumo ką planuoti ir nėra garantijų, kad šie planai bus įgyvendinti, tačiau planuodami mes sukame proto ratukus, vystome proto raumenukus. Kai Jupiteris Ožiaragyje, pats planavimo procesas užsuka Jupiterio dantratuką ir planavimas gali privesti prie budhialinių vertybių augimo. Matykime savo gyvenimą kaip šachmatų partiją, t.y. kiek ėjimų į priekį galime pragalvoti, numatyti ( tik nepereinant į svajonių lygį, nes planavimo procesas visada atsiremia į dabartį, į aiškų žinojimą) , tai tokio lygio budhialinės vertybės ir susistatys. Lokalinėje sistemoje svarbu ką planuosite, t.y. jei rytoj koncertas, tai aš repetuosiu rytdienos repertuarą, o šiaip tai visiškai nesvarbu, nes jei noriu tapti dainininku – aš tiesiog dainuosiu.

O kaip žmoguje pasireiškia jo retrogradinis Jupiteris ir kokią įtaką žmogui daro jo gimimo matricos Jupiteris? Kas padeda auginti budhialines vertybes žmogui, jei jo gimimo natalinis Jupiteris Dvyniuose? O jei Jupiteris Žuvyse? Ožiaragis ir Dvynys – kanalai susieti veiksmų vykdymu per Marsą. Natalinio Jupiterio ir išorinio Jupiterio sąveika ir teigiami bei neigiami aspektai. Čia dauguma suprato, kad labai trūksta astrologijos žinių… :)

Tačiau tikrai aišku, kad šiuo metu geriausia yra konkrečius darbus planuoti, o ne svajoti :)
Vat panevėžiečiai ir ėmėsi planuoti: išvakarėse susirinko, iškepė didelį tortą ir visiems dainuojant “Ilgiausių Metų” – pasveikino mylimą Mokytoją su praėjusiu gimtadieniu:)

 

Praktinėje užsiėmimo dalyje taip pat tuo užsiėmėme – planavome ir smagiai dirbome oktavose.
P.s. salė didelė ir jauki ( nors ir šaltoka) , panevėžiečiai yra svetingi žmonės, taigi laukiame visų visų – ir naujokų ir senbuvių:)

Tekstas / Jolita
Nuotraukos /  Jolita,Asta