• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Proto Plazminis kursas Panevėžyje – 3 diena

Mūsų susitikimas prasidėjo “ataskaitiniu susirinkimu”, nes Mokytojas paprašė visų, turinčių rankose sąsiuvinius, perskaityti namų darbus, t.y. kokius stipriausius vakar dienos įspūdžius dalyviai sau pasižymėjo. Įdomu, kad iš paskaitos pačius svarbiausius, įsimenančius dalykus visiškai vienodai įvardijo daugelis dalyvių, netgi citavo tuos pačius Mokytojo žodžius. Gal todėl pokalbis laipsniškai perėjo prie paprastų dalykų planavimo vienodais taktais, prie plano ritmų skaičiavimo, prie sėkmės žiežirbų surinkimo? Taip pat prie kamertonų, į kuriuos visada atsiremiame norėdami kartu vykdyti sudėtingus dalykus, bei norėdami sudaryti harmoningą eilę, iš kurių ir yra sudarytas visas pasaulis?  Mūsų mokykla taip pat turi keturis svarbiausius kamertonus: du besileidžiančiame kanale ( Avino ir Mergelės) ir du kylančiame ( Svarstyklių ir Žuvies). Visas pasaulis yra tam tikro dažnio (kalibro) vibracijos ir tik vienodo dažnio (kalibro) vibracijos gali sustiprinti bangą, pakelti ją į aukštesnį lygį. Jei žmogaus protas nėra kalibruotas, jis laikomas išskirtiniu, vienetiniu, bet jis nėra suprantamas aplinkiniams, jis yra vienas

Su to paties proto kalibro žmonėmis galime tapti bendradarbiais, bendraminčiais ir būdami bendroje sistemoje atlikti sudėtingus veiksmus, evoliucionuoti.

Kamuoliukų praktika vyko ypač džiaugsmingai ir ,galima sakyti, sėkmingai. Į priekį išsiveržusi oktava, su kaupu įvykdžiusi  naująją užduotį, gavo dar sudėtingesnę, o kitos oktavos taip pat atliko savo užduotis ir perėjo į aukštesnį lygį. Taigi – kalibruojamės ir tobulėjam:)

 

Tekstas /Jolita
Nuotraukos /Asta, Jolita, Zita