• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Proto Plazminis kursas Panevėžyje – 5 diena

Paskutinė mūsų kurso diena yra gera proga suvesti rezultatus – ko pasiekėme, kur turime tobulėti, ko turime siekti. Bet ar susimąstome, kad visa žmonija taip pat gyvena kaip ir ciklo pabaigoje ? Kur toliau patrauks mūsų civilizacija? Ar būsime rūšis, kuri vystosi į kažką gražesnio, didingesnio ir naudingesnio visatai, ar būsime kaip šuniukai, į kuriuos gražu pažiūrėti ir jais pasidžiaugti, bet be jų puikiai išgyventume? Dauguma žmonijos dabar gyvena kaip tie tigrai zoologijos soduose. Ten tigrai gražūs, patenkinti, turi iltis ir uodegas, bet jei juos išleistų į laisvę –  greičiausiai jie žūtų… Tai kokia žmonijos, kaip rūšies gyvenančios žemėje, perspektyva ? Paskutinę mūsų kurso dieną vyravo tokios pokalbio temos…

Norėdami būti savim pasitikinčiais tigrais laisvėje – kibome į darbus. Kiekvienas praktikose turėjo ką veikti su savo emocijų valdymu, bendravimo įgūdžių tobulinimu, greitos reakcijos į pokyčius vystymu bei proto darbo lavinimu. Didelis dėkui kitų miestų atstovams, kurie atvažiavo, dalyvavo ir įnešė savo indėlį į sėkmingą Panevėžio kursą.

Protingų, atsakingų, draugiškų ir mielų žmonių tinklas plečiasi toliau į Šiaulius. Kitą savaitę visų norinčių prisijungti laukiame Saulės mieste:)

.

Tekstas /Jolita
Nuotraukos /Asta, Laura,Sandra