• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.07.20
Seminaras
Apie proto higieną
2022.07.20
Seminaras
Sėkmė ir planavimas
2022.07.20
Seminaras
Ką žaidime reiškia švęsti sėkmę

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Proto Plazminis kursas Šiauliuose – 5 diena

Stimulo ir motyvacijos suma lygi darbui kurį norime atlikti – tokia  matematine išraiška pasirodo galima apibūdinti mūsų veiksmus. Dvi varomosios jėgos: motyvacija – kai aš pats judu į priekį vedamas savo siekių ir tikslų, stimuliacija – kai išorinio pasaulio poveikis priverčia mane judėti ir kažką daryti.

Veikimo mechanizmas gan paprastas: jei man pakanka motyvacinės jėgos judėti į  priekį, tuomet stimuliacija  manęs nepaveja, o jeigu aš sustoju ar judu per lėtai, tuomet mane pasiveja stimuliacija ir gaunu, kaip sakoma, “aktyvacijos” į gerą vietą :) Kaip tai veikia – linksmai ir vaizdžiai buvo parodyta modelyje, kur trys dalyviai simbolizavo: žmogų, motyvaciją ir stimuliaciją.

 

Audio įrašai apie motyvaciją ir stimuliaciją:

Toliau tęsėme praktikas, daug kartų salę užliedavo triukšmingi džiaugsmo griaustiniai pranešdami, kad kažkuri komanda vėl pasiekė tikslą. Motyvacijos-stimuliacijos skalė panašu pakrypo motyvacijos link, nes suskambus pabaigos “gegutės” garsui dar nesinorėjo baigti, o antra oktava netgi prašė duoti dar truputį laiko ir… vos už keleto minučių vėl sėkmę skelbiantys šūksniai!!!

Kaip Mokytojas pabaigoje apibūdino – kursą baigėme pakilime, “ant bangos”. Tad tikimės, kad ši banga sėkmingai nuvilnys toliau ir ateinančios savaitės pradžioje pasieks Kauną, atnešdama “Saulės” mieste sukauptos energijos šviesą.

 

 

Tekstas / Silvija
Nuotraukos / Laura, Jelena, Irena, Silvija