• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2021.10.15
Panevėžys
Apie kamuoliukų žaidimo lygius
2021.10.13
Panevėžys
Vitalinis, mentalinis, dvasinis žaidimas
2021.10.13
Panevėžys
Apie nušvitimą

Tvarkaraštis

Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Žiemos Seminaras – 2 diena, Budraičiai

Antroji “studijų” diena seminare prasidėjo struktūrinio ritmo praktikomis.

Į mokslus kibome, kaip tikros “mokslo žiurkės” – jokių šperų, jokių nusirašinėjimų. Rodai, ką moki; nežinai – klausi; nemoki – bandai; neišeina – vėl klausi, bandai, rodai… Ir galiausiai – pavyksta.

 

Dvylika Zodiako ženklų, po aštuonis muzikos taktus kiekvienam, pradedant Avinu, baigiant Žuvimis, ir darbinis aikštelės kvadratas pamažu virsta beveik taisyklingu judančiu apskritimu.

Antras etapas – didysis apskritimas dalijasi į keturias nedideles oktavas ir migruoja į savo stichijos darbinį kvadratą aikštelėje.

Galiausiai – oktavos nariai pagal ypatingq žymę (K, M, F) įgauna teisę tam tikra tvarka judėti aikštelės laiko zonomis.

 

Kaip pažymėjo Mokytojas, visos praktikos šiame seminare yra nukreiptos į tai, kad pažadinti, atgaivinti ir pamaitinti racionalų protą.

Aktyvus Dvynio kanalas – tai įspūdžiai, kurie ateina į protą. Informacija – tai maistas protui. Dvynio funkcija – išrinkti, į kokius materialius objektus nukreipsime savo dėmesį, ką stebėsime, kokius duomenis rinksime.

Gebėdami iš fono išrinkti struktūros elementus (t. y. elementus, atitinkančius tam tikrą, mūsų pačių pasirinktą požymį) mes duomenis paverčiame informacija.

 

Tekstas / Ingrida
Nuotraukos / Dovilė, Asta