• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Atsiliepimai

Atsiliepimus apie mokyklą galite siųsti el. paštu – info@lev.lt

Jovita 
jovitaMokykloje suradau naujų draugų, susipažinau su nauju požiūriu į pasaulį, žmogaus vieta ir funkcija jame, žmonių tarpusavio santykius.Tai praplėtė mano supratimą, sukėlė naujų minčių, davė peno analizei ir išvadoms, sprendimams, pakeitusiems mano realybę. Taip gyventi įdomiau. Esu dėkinga.

 

Akvilė
akvileEsu labai dėkinga šiai mokyklai už tai, kad pabudino sąmoningumą, už galimybę patirti kažką naujo, gauti atsakymus į daugelį klausimų, pažinti save, pasaulį, auginti savybes vėl ir vėl pabūti mažu vaiku, rasti harmoniją, suvokti, kad gyventi gera ir dar daug daug už ką.

 

Lauryna K.

laurynaLankau Respublikinę Jogos mokyklą jau 7 metus. Atėjau į mokyklą būdama dar labai jauna, todėl galiu sakyti, kad šioje mokykloje užaugau. Galėjau save realizuoti įvairiuose kūrybiniuose darbuose, taip pat sudalyvauti nuolat besikeičiančiuose praktikose. Esu jauna, tad visada norisi žinių kurios vestu tobulėjimo link. Mokykla turi išmintingą Mokytoja, malonius ir rūpestingus instruktorius. Ši mokykla man yra kaip namai, čia susiradau daug draugų ir esu labai laiminga.

Viktorija B.

viktorijaEsu laiminga studijų metu suradusi RJM. Praktikų, meditacijų, draugų ir Mokytojo Lev Bechako padedama supratau kur galiu realizuotis. Tapau gide gražiose šalyse, nuo to gyvenimas tapo įdomesnis. Nuostabi mokykla, kasmet vis didesnė ir įdomesnė. Tikrai stengiamasi tobulėti kartu su pasauliu. Ačiū Respublikinei Jogos Mokyklai.

 

Jūratė

Man RJM- tai Didžioji Gyvenimo Mokykla. Pirmiausia, tai padėjo pažinti ir suprasti pačią save. Suvokti, analizuoti, daryti išvadas iš to pasekoje priimti sprendimus to, kas vyksta gyvenime.

Monika D.

Untitled-1
Ši mokykla suteikia galimybių augti mano potencialui. Praktikų metu išugdytos savybės ir noras tobulėti bei save pakeisti padėjo išspręsti svarbiausią sėkmingo gyvenimo trukdį, konfliktus su žmonėmis. Tapau empatiškesnė ir lankstesnė įvairiose sudėtingose situacijose.Jogos asanos padėjo ištobulinti fizinį kūną- jis tapo lankstesnis, sveikas ir gražus.

Giedrė

Untitled-1Labai puiki mokykla. Daugybė įvairių praktikų išlaisvina asmenybę iš bet kokių kompleksų, stereotipų, išankstinių nuomonių.

 

 

Monika

monikaPrieš 14 metus pradėjau lankyti jogos užsiėmimus Respublikinėje jogos mokykloje. Į jogą mane atvedė vidinis noras išbandyti kažką naujo. Skaitant įvairius straipsnius buvo akcentuojama, kad joga labai sveika kūnui ir sielai, dėl to nusprendžiau tai išbandyt. Joga leido man labiau įsigilinti į save, susipažinti pačiai su savimi ir mane supančiu pasauliu, pajausti būsenų ir potyrių, kurių iki tol nejaučiau. Respublikinėje jogos mokykloje susipažinau su daugybę nuostabių žmonių.

Dovilė

dovileNiekur kitur neradau tiek pojūčių, kiek čia.

 

 

 

Karolina

karolinaNuostabi mokykla!!:) Lankau ją ilgus metus ir esu labai laiminga atradusi šią vietą tobulėti. Per 9 metus įvairių praktikų ir užsiėmimų metu įgijau neįkainojamų savybių. RJM Mokytojas ir instruktoriai nuostabūs žmonės, kurie padeda maloniai ir įdomiai evoliucionuoti ir dėti didelius žingsnius geresnio “AŠ” link. Didelis AČIŪ už gerą laiką kartu :)

Jolita

jolitaŠią mokyklą lankau jau 13 metų. Taip buvo pradžioje sunku. Aš juk stereotipiškai žinau joga yra pratimai ir kvėpavimas… bet tai tik dalis jogos. Psichologiniai žaidimai, sąveikos praktikos, žarnyno valymo ritualai, literatūra, savanoriškas darbas… ir kiekvieną kartą vis kažkas naujo, gaunu viską vienoje mokykloje. Kiekvienas gali rasti kur jam geriausia, reikia tik ieškoti…

Rasa
Tai savistabos ir dvasinio tobulėjimo mokykla, kurioje propaguojamos jogos praktikos, tokios kaip: asanos, pranajama, įvairios meditacijos ir t.t.  Gyvenu su joga jau 8-eri metai, RJM- tai viena tų jogos ir savistabos mokyklų, kurios man suteikė nemažai žinių savistabai, pastūmėjo link sveiko gyvenimo būdo, bei suteikė nemažai naudingų žinių, tokių pavyzdžiui kaip astrologija ir pan. Rekomenduoju, kaip vieną įdomesnių jogos mokyklų.

Deimantė

deimanteJoga nėra mano gyvenimo būdas, tai yra mano gyvenimas, kiekvienoje akimirkoje, kiekviename atsitiktinume.

 

 

Rugilė

rugileJoga man ne tik suteikia jėgų, išlavina kūną ar harmonizuoja sielą; sugebėjau atrasti savo gyvenimo tikslus ir talentus, apie kuriuos net nebūčiau pasvajojusi. Tik čia pradėjau kurti ir skatinti kitus žmones kūrybiškai išreikšti savo mintis.

 

Margarita

margaritaAčiū mokyklai už galimybę įsimylėti šimtus kartų: save, kitus žmones ir patį gyvenimą!

 

Antuanas

antuanasSmagu, kai krenta sniegas
ir galime pamatyti jame
ne tiktai šaltį.
Gerai, kai vakarinį vėją
papildo išmintinga saulė.
Siužetas sudarytas
iš daug detalių, nors iš
šalies gali atrodyt viskas labai paprastai.