• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Ašramas. Pirmieji žingsniai

Kiekvienas iš mūsų tiki, kad kažkur labai toli, niekam neregėtoje bei negirdėtoje vietoje yra rojus. Tačiau kas tai ir kur tai – mes nežinome… Tad viename iš 2000-ųjų metų seminarų gimė idėja, sukurti rojų čia, žemėje. Mūsų širdyse užgimė noras sukurti dvasinę erdvę, kurioje norėtųsi būti, kurioje mes jausimės laimingais, kurioje tvyros meilė, kur nebus rūpesčių, sunkių problemų, nebus baimės, nežinojimo, ką daryti rytoj, kur nekils klausimų, ką valgysiu, kur gyvensiu. Čia  galėsime daryti tai, ką norime daryti, dėl ko galbūt atėjome į šį pasaulį, daryti tai, nuo ko mums gera, nuo ko mes jausimės laimingais.

Ir štai, po daugelio metų svajonių, ieškojimų ir laukimo, ankstų 2014-ųjų metų kovo 1-osios dienos rytą, iš įvairių Lietuvos kampelių, link Guronių gyvenvietės, Druskininkų rajone, pajudėjo ekipažai, pilni mūsų mokyklos jogų. Visi su nekantrumu skubėjo apžiūrėti sklypo, kuriame netrukus prasidės Ašramo statybos.

Taip mes pradėjome kurti Ašramą:


Šiandien, prabėgus 2 metams nuo pirmos kelionės į Guronis, jau turime susikūrusią bendruomenę. Patys drąsiausi ieškotojai, dvasiniai keliautojai, investavo į sklypus, išsidėsčiusius aplink planuojamą Ašramą. Visi kartu kuriame jogų gyvenvietę, kuri ateityje rūpinsis Ašramo veikla.
Šiuo metu prasideda antrasis darbų etapas – įvairių veiklų kūrimasis ir plėtojimas būsimo Ašramo teritorijoje. Kviečiame visus, turinčius idėjų, prisijungti. Neturinčius idėjų, bet norinčius prisijungti prie jų įgyvendinimo kviečiame taipogi susisiekti – rašyti, skambinti, dalintis, klausti, domėtis. Leiskimės į šią įspūdžių bei naujų nuotykių kupiną kelionę kartu!

Junkitės ir keliaukime kartu…

Gavėjas – VŠĮ Respublikinė jogos mokykla

10365814_10205435365151785_8617123268714501974_n