• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Tvarkaraštis

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Balasana

poza_rebenka

Kūdikio poza. Kaip teisingai atlikti asaną?

1. Atsisėskite  Deimanto poza.  

2. Krūtinės ląstą ir pilvą nuleiskite ant šlaunų.
3. Galvą kakta padėkite ant kilimėlio.
4. Rankas ištieskite išilgai kūno.

5. Jei sunku atlikti asaną teisingai, galima sau padėti praskečiant kelius ar padedant galvą ant priekyje  sulenktų rankų.

Vaizdinys.  Šios asanos metu galite vaizduotėje grįžti į vaikystę.  Įsivaizduokite, kad ant nugaros užsimetate šiltą, minkštą apklotą ir,  jaukiai po juo įsitaisę, prisiminkite, ką vaikystėje veikdavote tokioje pozoje: slėpdavotės nuo tėvų ir skaitydavote knygas, gal mėgdavote svajoti apie ateitį. Pasinėrę į žaismingo, žingeidaus, naivaus ir drąsaus vaiko būseną, prisiminkite, kas jums suteikdavo anuomet didžiausią džiaugsmą, kas jus labiausiai pralinksmindavo ir sudomindavo. Ar šiandieną jūs tokie pat žaismingi, žingeidūs ir atviri gyvenimo staigmenoms, drąsiai žvelgiate į ateitį? Jei gyvenimo rūpesčių našta neleidžia jums taip pasijausti, tuomet įsivaizduokite, kad šią naštą numetate nuo pečių lyg apklotą, po kuriuo ką tik slėpėtės. Grįžkite į Deimanto pozą kupini vaikiško lengvumo ir atvirumo.

Gydomasis asanos poveikis: gerina virškinimą bei mažina riebalų sankaupas pilvo ir dubens srityje, didina organizmo gyvybingumą.  Ši asana yra maloni ir lengva, naudojama trumpoms meditacijoms, nukreiptoms į vaikystės prisiminimus, taip pat poilsiui po Deimanto pozos.