• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Indigo vaikai

 

indigo vaikai

Vienas iš nuostabiausių Naujosios Eros reiškinių dar tebesnaudžia vaikiškose lovelėse visame pasaulyje. Naujieji Indigo spalvos vaikai jau atėjo į Žemę ir gyvena tarp mūsų.

Šie nauji vaikai žino, kas jie yra, ir šios žinios iš esmės skiriasi nuo tų, kurias vaikystėje turėjome mes. Ląstelių lygmenyje jie „žino“, kad yra Visatos vaikai ir jiems lemta spręsti ypatingai svarbias šios planetos užduotis (o ne išmokti pamoką). Todėl jų sąmonė skiriasi nuo mūsų.

Read More

Praktiškai šie skirtumai pasireiškia įvairiai. Pirma, jie sugeba pereiti į naujas vibracijas žymiai lengviau, nei mes. Jei bet kuris iš jų atsidurs prie atsiskleidimo slenksčio, jiems bus žymiai lengviau pajusti orumo jausmą, įveikti baimes ar kitus praėjusių gyvenimų pėdsakus. Dažnai tokie vaikai iš viso neturi pamokų iš praėjusių gyvenimų! Jų perėjimas į naujas vibracijas įvyks be pastangų, ir jie lengvai supras sudėtingas koncepcijas, susijusias su naujomis vibracijomis. Kai kurie indigo vaikai ateis į Žemę iš viso be karmos. Tai nereiškia, kad visi jie automatiškai taps Naujosios Eros prašviesėjusiais žmonėmis. Jie turi lygiai tokį patį laisvą pasirinkimą, kaip ir mes.parent_child

Naujosios Eros vaikai elgsis kitaip negu anksčiau, ir ikimokyklinukų auklėtojai jau patvirtina tai.  Pavyzdžiui, indigai nestos į eilę vien dėl to, kad jiems taip liepė. Auklėtojui vertėtų paaiškinti jiems, kodėl reikia sustoti į eilę, taip pat nustatyti laiko ribas, kada jie tai turi padaryti. Vaikai mėgsta spręsti užduotis savarankiškai ir prisiimti atsakomybę už veiksmus, kurie duoda apibrėžtus rezultatus. Dabar vaikai mąsto naujai, ir iš suaugusiųjų taip pat reikalaujama naujo mąstymo. Duokite vaikams pasirinkimo galimybę, ir jūs sulauskite iš jų atsakingų veiksmų.

Vaikas intuityviai, ląstelių lygmenyje žino, kas jis yra. Būtent tai ir išskiria juos nuo kitų, – jie jaučiasi „karaliais“ ir „karalienėmis“. Matydami tokius vaikų bruožus, dauguma tėvų vadina juos „užsispyrusiais“ ar „sudėtingais“.

Indigo vaikai atėjo į pasaulį, žinodami kas jie yra, bet staiga pamatė, kad jų niekas nepripažįsta ir aplinkiniai elgiasi su jais kaip su elgetomis, o ne kaip su karališkomis būtybėmis. Jie jaučiasi bejėgiai, negalintys pakeisti situacijos. Taip ima vystytis nervų sutrikimai: dėmesio deficitas arba dėmesio deficitas ir hiperaktyvumas.

Priklausomai nuo to, kokiose sąlygose indigo vaikas atsidurs, jis tėvams gali būti arba palaiminimas, arba bausmė. Jeigu, pavyzdžiui, jis yra vienintelis indigo vaikas tarp vaikų su sena sąmone (tokių, kokiais buvome mes), jis išsiskirs iš bendros masės. Kaip gi tėvams valdyti vaiką ir išmokyti disciplinos? Atsakymas yra toks: pradžioje vaikui (nesvarbu, kokio jis amžiaus, net jei dar nemoka kalbėti) reikia paaiškinti, kodėl jo prašoma elgtis būtent taip, o ne kitaip, o paskui suteikti pasirinkimo laisvę (jei vaikas pakankamai didelis).

Patarimai, kurie padės jums bendrauti su indigo vaikais:

  • Nuo pat gimimo elkitės su vaiku taip, kaip elgtumėtės su jaunu suaugusiu žmogumi. Tai susiję ir su pokalbių tonu. Taip jūs išreikšite pagarbą jų gyvybinei jėgai. Vaikas laukia iš jūsų būtent tokio požiūrio ir į kitokį elgesį reaguos neigiamai. Visada laukite abipusės pagarbos. Iš pradžių vaikas nesupras jūsų tarpusavio pagarbos poreikio, bet jūs vis tiek garsiai prašykite šito. Čia lemiamą reikšmę turi jūsų KETINIMAS gerbti ir būti gerbiamu. Jau ankstyvoje vaikystėje susitarkite dėl tarpusavio pagarbos. Tokius tarpusavio santykius galima užsitarnauti tik savo veiksmais – nėra kito būdo jų sukurti. Išsakykite balsu savo pageidavimą dėl tarpusavio pagarbos. Indigo vaikai reaguoja ląstelių lygmenyje. Neretai tarpusavio pagarba – tai vienintelė pamoka, kurią vaikas turi išmokti Žemėje ir jiems reikalinga jūsų pagalba.
  • Nuo pat gimimo garsiai pasakokite vaikams apie tai, kas vyksta aplinkui. Aiškinkite viską. Vaikai ląstelių lygmenyje jaučia, ką jūs darote. KETINIMAS – tai bendravimą veikianti jėga, ir ji pradeda veikti nuo tos dienos, kai vaikas ateina į pasaulį. Vaikas žino, norite jūs su juo bendrauti ar nenorite. Jie turi savyje išminties, kurios jūs, būdami jo amžiaus, neturėjote. Todėl nesistebėkite, jei suvoksite, kad vaikas atrodo subrendęs ne pagal metus.
  • Kiek galima anksčiau suteikite šitiems vaikams galimybę rinktis. Paruoškite scenarijus valgymui, miegui, žaidimams, iš kurių vaikai galėtų pasirinkti. Atsiminkite: suteikdami vaikui galimybę rinktis, jūs patvirtinate jo „karališką“ statusą. O jis įrodo savo priklausymą „karališkai“ šeimai tuo, kad atskleidžia netikėtą savo amžiui brandumą. Vaikas supranta, kad jūs taip pat priklausote aukščiausiam sluoksniui. Jam nesvetimas dinastijos suvokimas, ir jis, kai paaugs, su kaupu grąžins jums pagarbos duoklę. Jei vaikas priklauso karališkai giminei, jis tiki ir jūsų karališka prigimtimi! Supraskite šį principą ir kasdien  bendrauti su vaiku bus daug lengviau.
  • Mokykite indigo vaikus disciplinos taip pat kaip ir kitus vaikus, bet rodykite mažiau emocijų. Audringos emocijos indigo vaikus veikia taip pat silpnai kaip ir bandymai žaisti jų kaltės jausmu. Rėkimu jūs nieko nepasieksite, tik pademonstruosite savo silpnumą. Jeigu jūs „pažaisite“ tokią priešpriešą, jis laimės. Jei mūsų karta susigūždavo nuo savęs nevaldančių ir supykusių tėvų riksmo, indigo vaikai tokiose situacijose gali paprasčiausiai šypsotis! O! Tu pralaimėjai!
  • Būkite pasiruošę indigo vaikų nusivylimui, kai jie bendrauja su kitais vaikais. Iki tam tikro lygio tai normalu. Bet jeigu vaikas liūdnas arba užsidaręs, tai gali būti depresijos požymis. Vėliau tokia būseną gali pakeisti pasiutusios veiklos priepuolis. Abi būsenos yra apsauginiai mechanizmai, atsiradę iš absoliučios vienatvės jausmo net kitų vaikų draugijoje. Kadangi naujiems vaikams ant kaktos nėra antspaudo „Indigo vaikas, Naujoji Era“, jie susiranda draugų po ilgesnio ar trumpesnio bandymų ir klaidų laikotarpio.

Indigo vaikų vaikai

 Jūs galvojate, kad Indigo vaikai ypatingi? Bet kas bus su jų vaikais! Jų vaikai pradės gimti apie 2012 metus, ir jų atėjimui geriau pasiruošti, kadangi jie paprasčiausiai gali jus išgąsdinti – tokie nepanašūs jie bus į šiandieninius Indigo.

Visi vaikai, gimsiantys Indigo vaikams, bus taikdariai. Apie 2012 metus gims taikdariai. Visi jie supras gilią išmintį, kuri glūdi taikiame gyvenime, kurios mums anksčiau neteko matyti. Jie turės tobulesnę imuninę sistemą. Jie žiūrės į viską kantriai, ir tai jus stebins. Jūsų vaikų vaikai bus ypatingi. Tokių savybių, kokias turės jie, neturi net Indigo vaikai. Žiūrėdami į juos, jūs sakysite: „Jeigu tai pasiekė viena karta, tai į ka bus panaši ateinanti?“ Jūs kalbate apie Žmonijos ateitį!

Крайон, Ли Кэрролл

parengė Vilma iš Klaipėdos