• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Izraelis: Seminaras Haifoje – 1 diena

Dėkojame mūsų draugams lietuvaičiams už margaspalvį kamuoliuką! Perimame estafetę ir stengsimės jus laikyti Proto Plazminių kursų įvykių sraute.

Pirmą seminaro dieną Haifoje buvo daug naujų veidų, Mokytojas pradėjo užsiėmimą nuo atsakymų į klausimus.

 

Iš pradžių buvo kalbama apie “in” ir “jan” sąvokų prasmę ir reikšmę, bei kaip tai pasireiškia žmoguje. Kiekvienas iš mūsų turi šių energijų skirtingomis proporcijomis. Kai mes gauname įspūdžius iš išorinio pasaulio arba informaciją, kurią apdorojame –   tai  moteriška energija, In procesas.  Kai ateina aktyvių veiksmų laikas, ir mūsų poelgiai palieka  įspūdį išoriniame pasaulyje- tai vyriška energija, Jan procesas.

Toliau pokalbis  pakrypo empatijos temos link. Esant šiam charakterio bruožui, sunku nustatyti kieno būtent noras – tavo ar kažkieno kito, yra  veiksmų ir poelgių priežastis . Kaip atskirti savo norą nuo svetimo, kaip nesijausti svetimų poreikių įkaitu? Ne visada  reikėtų ieškoti šių impulsų šaltinio. Paprasčiau ir efektyviau – suprasti su kuo tau patogu sekti šiuos norus ir poreikius, tada stengtis laikytis šių žmonių draugijos, išsaugant savo empatijos esmę ir neribojant kontaktų su pasauliu.

Taip pat kalbėjome apie  antipatiją kitam žmogui, kuri  sukelia neurozę.  Mokytojas rekomendavo pakeisti požiūrio kampą, persijungti į kitas oponento savybes  ir nukreipti savo dėmesį į tai, kas bendraujant padeda atsikratyti streso.

Kaip išmokti įgyvendinti savo planus? Reikia išsikelti  ne didžiausius, bet nedidelius ir pasiekiamus tikslus, susikurti planą ir jo laikytis. Veikiant tokiu būdu galima surinkti realios sėkmės patirtį ir perduoti šią energiją į kitas savo veiklos sritis.  Renkant šiuos nedidelius sėkmės “kristalus”, mes užsiauginame GALIngą jėgą – sąvoka kilusi iš žodžio “GALI” . Būtent tai mes darome savo praktikose ir seminaruose,  būtent tai realiai veikia mūsų gyvenimus.

Toliau Mokytojas smulkiai aiškino, kas yra plazminė funkcija mūsų praktikose, koks ryšys yra tarp rankų ir intelekto, kaip susimaišo skirtingų čakrų energijos, ir kaip susikuria potencialas.

 

 

Kai prasidėjo praktikos, naujokai labai greitai įsijungė į procesą, užsiėmimo pabaigoje jautėsi didžiulis jėgų antplūdis.  Nepaisant vėlyvo vakaro skirtis mums visiškai nesinorėjo !

 

 

Šiandien vakare tęsime!

 

 

Straipsnį paruošė RJM Komanda