• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Izraelis: Proto plazminis kursas Haifoje – 4 diena

Štai ir atėjo paskutinė mūsų plazminių kursų diena, klausimų susikaupė nemažai.
Mokytojas atkreipė dėmesį į procesus, vykstančius darbo oktavose metu, kuomet energijų srautas auga ir atsiranda nepaprastas laimės pojūtis. Bendro laimingo veikimo kartu energijos, kaip ir plano dalys, sumuojasi (sinergijos efektas), ir laikas tarsi “išsitempia” arba pranyksta visai. Tai Marso energijos lygis – būsena labai ryški (aštri), kuomet žmogus peržengia savo galimybių ribas, bet trumpalaikė. Marsas – tai alkis, nerimas, ypatingo pasiekimo momentas.

 

Ar, judant link tikslo, reikia kreipti dėmesį į detales? Rengiantis veiksmui tai įmanoma, bet, kai ateina laikas veikti, dėmesio blaškyti nevalia. Judėti reikia tik pirmyn. Savo dėmesį mes galime išlaikyti tik ties vienu objektu.

Ar egzistuoja būdai pasiekti Marso lygį dažniau? Ši būsena mūsų pasaulyje itin reta: kūryba, įkvėpimas, dieviškumas gali reikštis įvairiuose veiksmuose. Reikia harmonizuotis, įvaldyti plazminę funkciją – taip vadinamą “bazinių instrumentų rinkinį”, ir pradėti “konstruoti” kokybiškai naujas savybes. Atėjus tinkamam laikui, sukaupta Veneros energija lyg žaibas pereis į Marso lygmenį. Tuo momentu pasikeičia laiko tėkmė, žmogus patenka į srautą, kuriame pakanka laiko apmąstymams, kuriame nėra baimės ir priešpriešos, kuriame netgi išnyksta pats tėkmės pojūtis. Įkvėpimo (arba Marso) neįmanoma pasiekti priešinantis. Suprasti, jog nesi sraute, lengva – tave kamuoja nuoskaudos, abejonės, baimė.

Būdamas sraute (arba harmonijoje), tampi laisvu. Laisvu planuoti ir kelti tikslus nesipriešinant, tiesiog teisingai nustatant koordinačių sistemą. Pasiekti tikslą juk galima ir plaukiant pasroviui. Srautas – tai ne Dievas ir ne “Dievo ranka”, tai tiesiog energija, kuri negali būti abstrakčiai teisinga arba ne. Nereikėtų siekti sraute būti visada, nes jame viskas yra idealu ir nereikia nieko keisti. Tai veda link stagnacijos. Tuo tarpu pasipriešinimas padeda rastis “evoliucinių” arba kokybiškai naujų savybių rinkiniui.

Buvo daug tradicinių klausimų apie santykius šeimoje, mamos ir tėčio vaidmenį vaiko gyvenime, apie pašaukimą, savo paskirties paieškas. Detaliau apie tai galima išgirsti audio įrašuose. Be abejo, po paskaitos tęsėme darbą oktavose – stengėmės pasiekti keliamus tikslus ir įtvirtinti sėkmės patirtį.

 

Išsiskirti nesinorėjo, bet visų mūsų laukė kelias. Artimas ar tolimas – kelias namo.
Laimingo kelio, draugai iš Lietuvos!
Iki pasimatymo, visi, visi!

Tekstas / Viktorija
Nuotraukos / Dovilė, Tania
Vertimas į lietuvių kalbą / Ingrida