• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2021.11.26
Vilnius
Strategijų kūrimas kamuoliukų žaidime
2021.11.25
Vilnius
Apie poveikį kitam žmogui
2021.11.24
Vilnius
Taktinis ir strateginis protas

Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Izraelis: Seminaras Rišon LeZione – 1 diena

Greitai prabėgo savaitė, beje, pasikeitė ir metai :) Haifos seminaras sausio ketvirtąją švelniai persikėlė į žiemos seminarą Rišon LeZione.

Užsiėmimai prasidėjo nuo sveikinimų: Mokytojo gimtadienio proga vienas iš Mokyklos Izraelio padalinio “veteranų”, Viktorija, priminė, kad “šiemet mes jau 15 metų  esame kartu ir mokomės būti ne šiaip pakeleiviais, bet ekspertais”.

Tradiciškai seminaras prasidėjo nuo klausimų. Buvo kalbama apie neramų protą. Kaip jį nuraminti? Iš pradžių turėjome susitarti dėl terminologijos, po to išsiaiškinti tikslus ir būdus juos pasiekti. Ir vėl pasitvirtino teiginys, kad gerai suformuluotas klausimas- tai jau pusė atsakymo.

O klausimas apie nestandartinio žmogaus adaptaciją sociume peraugo į kitą, daug platesnę temą. Kas yra galimybė, ir kas yra būtinybė mūsų gyvenime? Kalbėjome apie tai, jog labai svarbu teisingai apibrėžti šias sąvokas, ir tuo pačiu nesileisti  į demagogiją. Daug kas paaiškėjo, bet dar daug ko liko apmąstymams.

 

 

 

Po pertraukos ir nedidelio apšilimo, užtrukusio porą valandų, perėjome prie praktikų. Grupė buvo padalinta į keturias oktavas, kiekvienoje jų buvo skirtingo lygio užduotys. Po praktikų visai nesinorėjo skirtis. Šiandien tęsime. Kas dar ne su mumis?

 

 

Straipsnį paruošė RJM Komanda