• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Tvarkaraštis

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Izraelis: Seminaras Rišon LeZione – 5 diena

Penktoji seminaro diena buvo skirta sudėtingų sistemų aptarimui. Kas tai yra, jų sudėtinės dalys, kaip jos funkcionuoja ir vystosi. Žmogus – sudėtingos sistemos elementas. Ekspertų kalibravimas, eliminuojant išorinį poveikį.

 

Tema pasirodė esanti neaprėpiama ir begalinė, aptariamų objektų mastelis keitėsi nuo galaktikų iki atomų. Vieną akimirką, sugrįžus prie žmogaus, susimąstėme apie tai, kaip galime pavadinti tą erdvę, kurioje mes esame. Kaip galime ją apibrėžti? Juk pavadinimas “Respublikinė jogos mokykla” priklauso lietuviškam egregorui. Pasiūlymų buvo nemažai ir tikriausiai jų bus dar daugiau ateityje.

Prieš praktikas reikėjo pasikapstyti atmintyje ir prisiminti, kurią savaitės dieną gimėme, nes pagal tai pasiskirstėme į oktavas. Vėliau pasidalinome plazma(energija) su pačiais “jauniausiais” ir “vyriausiais” kiekvienos oktavos dalyviais. Panašu jiems tai patiko.

Struktūrinė praktikos dalis buvo labiau mokomoji. Daug diskusijų oktavose, klausimų Mokytojui, taisyklių aiškinimosi, schemų sudarymo. Pažanga tikrai buvo padaryta.

 

Straipsnio tekstas / Borisas
Nuotraukos / Тania, Laura, Nataša, Dovilė
Vertimas į lietuvių kalbą / Jolita