• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Tvarkaraštis

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Izraelis: Seminaras Rišon LeZione – 5 diena

Penktos seminaro dienos pokalbio tema vėl sugrąžino mus prie klausimo apie skirtumus tarp to kas yra būtina ir to kas nėra būtina, bet norisi. Pačios sąvokos tarytum aiškios, bet, vien tik pradėjus plačiau nagrinėti terminus, paaiškėjo daug įdomių niuansų. Kiek iš tiesų yra būtina tai ką mes įpratome laikyti būtinais dalykais? Juk gana dažnai mes daug ką darome tiesiog iš įpročio arba veikiami aplinkos, kartais tai būna netgi nebeaktualu.
Kaip pasiekti, kad norėtume daryti tai kas iš tiesų yra būtina? Ir priešingai – kaip dalykus, kuriuos mes darome savo noru, nepaversti būtinybe? O kas iš tiesų yra pats noras, kaip jis pasireiškia?

Vėliau, pokalbyje palietus vaikų temą, buvo gvildenami tokie klausimai: ar jie geresni už mus? Ar jie turi būti geresni? Ar jie gali būti geresni? Ir galiausiai, ar mes galime objektyviai įvertinti?

Praktikų metu tikrai buvo galima pastebėti kaip šios dienos pokalbiai padarė teigiamą įtaką mūsų sėkmingam darbui. Tai paminėjo ir Mokytojas, apibendrindamas šią dieną. O kaip namų užduotį, gavome pagalvoti kuo skiriasi smalsumas nuo žingeidumo. Koks mūsų užduodamų klausimų tikslas ir kaip mes galime panaudoti gautus atsakymus? Įdomu, kokia bus sekanti mūsų pokalbių tema …

 

Straipsnį paruošė RJM Komanda