• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Tvarkaraštis

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Izraelis: Seminaras Rišon LeZione – 6 diena

Baigiamoji, šeštoji seminaro diena prasidėjo klausimu, be kurio, tikriausiai, nepraeina nei vienas seminaras. Kaip tarpusavyje susiję mūsų praktikose bei aikštelėse vykstantys procesai su tikru, realių žmonių gyvenimu. Ir kiekvieną kartą atsiveria vis nauji aspektai ir požiūrio taškai. Kaip mes veikiame savo atvaizdą veidrodyje, kaip mums su juo susidraugauti. Kuo skiriasi plazminės ir struktūrinės  praktikos – tekėjimas pasroviui pagal spontaniškai susidariusias vandens sroves ir kryptingas tėkmės formavimas pagal numatytą planą.

 

Dar viena  įdomia pokalbio tema tapo žmogaus, kaip subasmenybių visumos, analizė. Kaip tai pasireiškia. Kiek mes sąmoningai užsivelkame tam tikrus virtualius kostiumus iš mūsų „rūbinės “ arba kiek patys būname tais kostiumais, su kuriais į sceną išeina mūsų subasmenybės. Ir kaip viską, kas vyksta su atskiru žmogumi, galima suprojektuoti į šeimą, sociumą, civilizaciją.

 

Dėl vakarykščio intensyvių diskusijų impulso, praktikos vyko sėkmingiau. Buvo galima pastebėti labiau apgalvotą planavimą ir bendrą susikaupimą. Laiko, kaip visada, pritrūko, bet tam tikrą progresą pasiekėme. Pradėtą darbą sutarėmė pratęsti  liepos pradžioje, seminare Budraičiuose.

 

Straipsnio tekstas / Borisas
Nuotraukos / Тania, Nataša
Vertimas į lietuvių kalbą / Jolita