• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Kas gi iš tiesų daro stebuklus?

Vienas vyras svajojo apie geresnį gyvenimą. Jam nepatiko namas, kuriame jis gyvena, rūbai, kuriuos dėvi, žodžiu, viskas, kas buvo aplink jį. Jis klausė savęs, kodėl kažkas turi viską apie ką tik galima pasvajoti, o jis neturi nieko. „Jeigu aš turėčiau gerą namą, gražią žmoną, daug pinigų, tai tada aš būčiau laimingas“, – galvojo vyras ištisas dienas.
Ir štai vieną kartą jis sutiko Burtininką.
– Aš girdėjau tavo mintis, – pasakė Burtininkas, – ir aš pasiruošęs tau padėti. Sakyk ko tu nori, ir aš viską išpildysiu.
Vyras labai apsidžiaugė. Iš pradžių jis nepatikėjo savo laime.
– Nejau taip būna? Tiesiog paprašyk ir viskas išsipildys! Turbūt, tu kažko nori mainais už tai?
Tačiau Burtininkas atsakė, kad jam nieko nereikia.
– Tu taip seniai prašai, kad aš pagalvojau, tikriausiai, tu tiksliai žinai, ko tau reikia. Tiesiog paprašyk ir viską turėsi!
– Puiku! – apsidžiaugė vyras – Man reikia didelio, gražaus namo! Gražuolės-žmonos, bet kad ir mokėtų gerai gaminti. Dar man reikia, kad aš visada turėčiau daug pinigų!
– Gerai, – atsakė Burtininkas. – Tu užmigsi, o rytoj ryte pabusi, ir visą tai jau turėsi.
Ir tikrai, kitą rytą vyras pabudo dideliame, prabangiame name, jį pasitiko besišypsanti gražuolė, kuri buvo jo žmona. Pusryčiai jau buvo paruošti. Viskas buvo nuostabu. Banke jo vardu buvo atidaryta sąskaita ir kad ir kiek jis beišlaidavo, sąskaita visą laiką pasipildydavo. Iš pradžių vyras netikėjo savo laime. Jis buvo tiesiog sužavėtas!
Tačiau diena keitė dieną, mėnuo keitė mėnesį, o jo gyvenime niekas nesikeitė. Jis pats savęs klausė: ko dar galima būtų norėti, juk jis viską turi? Ir tuo tarpu, jis jautė, kad taip ir negavo taip trokštamos laimės. Ir jis vėl pradėjo kviesti Burtininką.
– Kodėl aš nelaimingas, juk aš viską turiu? – paklausė vyras Burtininko, kai tas vėl atėjo pas jį.
– Aš išpildžiau viską, ko tu norėjai. Taip kad mėgaukis savo gyvenimu!
– Negaliu. Savo didžiuliame name esu vienišas, gražuolė žmona manęs nedžiugina. Ir pinigai, kurių aš taip norėjau, nesuteikia man pasitenkinimo. Kodėl, atsakyk man, Burtininke!
– Tu paprašei manęs namo, bet nepaprašei šilumos ir jaukumo jame! Tu paprašei manęs žmonos, bet nepaprašei meilės ir supratingumo! Tu paprašei manęs pinigų, bet nepaprašei laisvės, jėgos ir džiaugsmo kuriuos jie gali duoti! – atsakė Burtininkas.
Vyras labai apsidžiaugė.
– Ačiū! Aš viską supratau, – pasakė jis. – Aš noriu viso šito! Duok man tai!
– Na, jei jau tu viską supratai, tai eik ir SUKURK VISKĄ PATS! – pasakė Burtininkas ir pradingo.
O vyras atsidūrė savo buvusiame name, vienas be žmonos ir pinigų. Bet dabar jis pasitikėjo savimi ir žinojo tai, ko jis iš tiesų nori.