• Guru

  Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Krištoliniai vaikai

kristalinisKrištoliniai vaikai – kas jie?

Pirma, kas krenta į akis, sutikus Krištolinį vaiką, tai milžiniškos, skvarbios ir ne pagal metus išmintingos akys. Jos tarsi prikausto jūsų dėmesį, atrodo, jog vaikas žiūrėtų tiesiai jums i sielą.

Krištolinių vaikų pirmtakai – taip vadinamieji Indigo vaikai, kuriems šiuo metu yra 7-25 (ir daugiau) metų, daug kuo primena Krištolinius vaikus. Ir tie, ir kiti labai jautrūs, apdovanoti ypatingais dvasiniais sugebėjimais, o jų gyvenimai pašvęsti didiems tikslams. Bet vis gi dėl ryškių temperamento skirtumų Krištoliniai vaiko nesumaišysi su Indigu. Indigo vaikams būdinga karinė dvasia, galima teigti, jog jų pašaukimas – tai atgyvenusių stereotipų laužymas bei įprasto požiūrio į gyvenimą keitimas. Jie ateina į Žemę tam, kad pagerintų visas įmanomas visuomeninio gyvenimo sferas (politinę, įstatymų leidžiamąją, švietimo sistemas), kurioms kol kas dar trūksta vientisumo. Sutikite, tokiems tikslams pasiekti būtinas ūmus temperamentas, ryžtas bei užsispyrimas.

Nenuostabu, kad suaugusieji, kurie bijo permainų ir prisilaiko konservatyvių pažiūrų, Indigo vaikų nesupranta. Jie noriai tiki tokiomis netikusiomis medicininėmis diagnozėmis, kaip „hiperaktyvumas ir dėmesio sutrikimas“ arba „nepastovaus dėmesio sindromas“. Deja, daugelis vaistais gydomų Indigo vaikų greitai praranda savo jautrumą, dvasingumą ir karingą energiją. Knygos apie šiuos nuostabius sutvėrimus: Li Kerol ir Džen Tober „Indigo vaikai“, Dorin Verche „Rūpinimasis Indigo vaikais“

Skirtingai nei lengvai užsiplieskiantys „Indigiukai“, Krištoliniai vaikai paprastai būna ramūs ir geraširdžiai, nors, žinoma, ir juos karts nuo karto ištinka susierzinimo priepuoliai. Panašu, jog „Krištoliniai“ mažyliai žino, kad eina savo pirmtakų Indigų, negailestingai naikinančių viską, kas svetima, nevientisa ir nešvaru, pramintu keliu tam, kad galėtų gyventi ir kurti sveikesniame bei saugesniame pasaulyje.

Pavadinimai „Indigo“ ir „Krištoliniai“ neatsitiktiniai. Jie kuo puikiausiai charakterizuoja šių vaikų auros bei energetinės struktūros spalvinę gamą. Indigo vaikų auroje dominuoja mėlyni ir violetiniai, trečiosios akies čakros atspalviai (kaip žinome, šis energetinis centras atsako už aiškiaregystę, taip pat leidžia matyti įvairius energetinis darinius, vizijas ir dvasines būtybes). Ir išties, dauguma „Indigiukų“ apdovanoti tokiomis dovanomis.

Krištoliniams vaikams būdingos nuostabios persiliejančios, daugiaspalvės pasteliniu tonų auros, kurios žybsi tarsi kvarciniai kristalai. Visiškai neatsitiktinai šie vaikai domisi brangakmeniais ir kitais mineralais.

Siūlome jums išsamesnį Krištolinius vaikus apibūdinantį savybių sąrašą:

 • Plačiai atmerktos išraiškingos akys ir gilus žvilgsnis.
 • Žavesys ir patrauklumas.
 • Švelnumas ir meilė.
 • Muzikalumas. Kartais toks vaikas dainuoti pradeda anksčiau nei šnekėti.
 • Bendravimui naudojama gestų kalba ir telepatija.
 • Nesudrumsčiama ramybė bei gerumas.
 • Gebėjimas atleisti.
 • Jautrumas ir geranoriškumas.
 • Stiprus ryšio su gamta, gyvūnais ir augalais jausmas.
 • Gydomosios galios.
 • Domėjimasis brangakmeniais ir kristalais.
 • Noras kalbėti apie angelus, globojančias dvasias bei prisiminimus iš kitų gyvenimų.
 • Artistiškumas bei kūrybiškas požiūris.
 • Pirmenybė skiriama vegetarizmui bei sultims.
 • Patinka aukštis. Išvystytas pusiausvyros jausmas.

Masinį Krištolinių vaikų gimimą paskatino Indigo vaikų atsiradimas, kurie apdovanoti fenomenaliu sugebėjimu jausti bet koki falsą, nenuoširdumą. Indigo vaikai visuomet žino, kada yra apgaudinėjami, vertinami iš aukšto ar bandoma jais manipuliuoti. Kadangi bendras šių vaikų tikslas – vesti mus į naują bendrumo bei dvasinės švaros pasaulį, jų vidiniai melo detektoriai visuomet pasirengę. Šie vaikai nesugeba prisitaikyti prie disharmoniškos aplinkos mokykloje, darbe ar namuose. Todėl nenuostabu, kad jų karinga dvasia grasina kai kurių suaugusiųjų ramybei. Daugelis šių vaikų tiesiog nepajėgūs slėpti savo tikrųjų jausmų ir elgtis taip, lyg viskas būtų tvarkoje… Žinoma, kol jiems nėra paskiriamas sedatyvinių preparatų kursas.

Su Krištoliniais vaikais suaugusieji taip pat dažnai elgiasi nesupratingai. Ypač tai ryšku, jei kalbėsime apie telepatinius sugebėjimus, dėl kurių mažyliai šnekėti pradeda vėliau nei įprasta.

Naujajame pasaulyje, į kurį kelią mums tiesia Indigo vaikai, galėsime labiau pasikliauti savo intuicija bei nustosime aklai pasitikėti knygose aprašytomis tiesomis ir kitų nuomone. Mūsų bendravimas taps greitesnis bei atviresnis – tai bus betarpiškas pasąmonės bei sielos bendravimas. Štai kodėl šiandien taip išaugo susidomėjimas paranormaliais reiškiniais. Todėl natūralu, jog Krištoliniai vaikai apdovanoti ryškiai išreikštais telepatiniais sugebėjimais. Daugelis jų kalbėti pradeda tik 3 ar 4 metų, tačiau tėvams nekyla problemų bendraujant su savo tyliosiomis atžalomis. Tėvai iš naujo savyje atveria sugebėjimą bendrauti be žodžių.

Problemos prasideda, kai gydytojai ir psichologai pradeda vertinti vaiko vystymąsi remdamiesi bendrai priimtomis nuostatomis. Ir kuo daugiau mūsų pasaulyje gimsta Krištolinių vaikų, tuo įnirtingiau auga mažųjų pacientų su diagnoze „autizmas“ skaičius.

Taip, dauguma naujųjų vaikų pastebimai skiriasi nuo ankstesnės kartos, tačiau kodėl mes taip skubame pateikti šį reiškinį kaip patologiją? Jeigu vaikui nekyla problemų bendraujant su savo aplinka, jeigu patys tėvai nepastebi jo vystymesi jokių anomalijų, tai kam ieškoti priežasčių nerimauti ten, kur jų nėra?

Diagnozė „autizmas“ teisinga tik tada, kai vaikas gyvena savo susikurtame pasaulyje, nekalba bei yra visiškai abejingas žmonėms ir išoriniam pasauliui.

Su Krištoliniais vaikais reikalai klostosi visiškai kitaip. Dar nei viena vaikų karta nerodė tiek draugiškumo, atvirumo, meilės bei švelnumo. Maža to, naujieji vaikučiai apdovanoti filosofine proto sandara, jie dvasingi bei skleidžia nematytą gėrį ir gailestingumą aplinkiniams.

Knygoje „Rūpinimasis Indigo vaikais“ Dorin Verche rašė, kad dažnai šių vaikučių dėmesys atrodo išsiblaškęs, kadangi jis nukreiptas į aukštesnius dvasinius išmatavimus. Ant jų neteisingai yra kabinama autizmo etikete. Šie vaikai ne autistai, o palaimintos būtybės.

Naujieji vaikai verti palaiminimo, o ne protinio ar psichinio atsilikimo diagnozių. Na, o jei mes visgi kabinsime jiems etiketes ir kimšime juos vaistais tam, kad primestume savo valią, tai neteksime vertingiausios Dangaus dovanos. Tokiais veiksmais mes žudome dvasinę savo civilizacijos ateitį.

Krištoliniai vaikai nuostabūs – jų akys šviečia laime, o širdys moka atleisti. Tai naujieji šviesos tarnautojai, visiškai nepanašūs į anksčiau buvusias vaikų kartas. Jie rodo mums, kuria kryptim juda žmonija, ir tokia perspektyva negali mūsų nedžiuginti.

Šie vaikai kitokie ir jiems reikalinga mūsų meilė bei supratimas. Jų nereikia auklėti – jiems reikia padėti augti.

Tai labai trumpa pažintis su naująja vaikų karta, kuri ateina į mūsų planetą. Jos užduotis – padėti žmonijai tapti harmoninga bei vieninga. Mūsų užduotis – jiems padėti.

Indigo ir Krištolinių vaikų fenomeno studijomis užsiima Dorin Verche, kuri parašė seriją knygų apie juos. O jos knyga „Krištoliniai vaikai. Indigo vaikų pamaina: vaikai – šviesos tarnai“ («Кристальные дети. На смену Индиго: дети – служители света») duos jums daug vertingų žinių bei patarimų.