• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.04.17
Seminaras
Apie grožį
2022.04.29
Ришон-ле-Цион
Практики с мячиками. Теория. 2 часть
2022.04.29
Ришон-ле-Цион
Практики с мячиками. Теория. 1 часть

Tvarkaraštis

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Budraičiai, Vasaros seminaras – 10 diena

Gyvenimas seminare tęsiasi. Nusiritus stipriai plazminei bangai, laukiama dar stipresnė, didesnį poveikį turinti protoplazminė banga :)  Kol kas tam ruošiamės, maloniai skorpioniškai leisdami laiką. O tam yra visos sąlygos: puikus oras, ežerai, maudynės, lauko tinklinis, bendravimas, pasivaikščiojimai, skanus maistas ir, žinoma, pačių įvairiausių žmonių vedami užsiėmimai.

Mindaugas visada turi kuo nustebinti ir sudominti. Šį kartą tai buvo tempimo pratimai, atliekami tiek kiekvieno dalyvio atskirai, tiek ir poroje. Pasak dalyvavusiųjų atsiliepimų – reikėjo jausti savo kūną, įtempiamus raumenimis, pilnai pasitikėti savo partneriu, pajausti kaip tai malonu ir veiksminga.

 

O visiškam atsipalaidavimui ir malonumui, kaip ta “vyšnia ant torto” –  Akvilės masažų kursas.

 

Norintys suvaldyti savo emocijas ir  išmokti skaityti kito žmogaus kūno kalbą, praktikavosi žaisdami “Mafiją” :)  O norintys išmokti strateguoti, prognozuoti, blefuoti ir t.t. rinkosi “Romi” ir panašius žaidimus.

Pokalbiai su Mokytoju prasidėjo nuo vakar dienos aikštelių analizės. Žmonės dalinosi savo įspūdžiais, jausmais, patyrimais, mintimis. Mokytojas aiškino apie skirtumus tarp plazminės ir struktūrinės aikštelės, kokiu būdu mes galime patys sintezuoti kitokias energijos rūšis, patys kurti įvairius  papildomus “pieštukus” savo gyvenimui nuspalvinti.

Ar visada ekspertą galime priskirti tam tikram zodiakaliniam kanalui tik pagal jo gimimo datą?

Šiandien  jau laukiame prasidedančių protoplazminių užsiėmimų. Kyla naujas srautas! Jei nori spėti į jo pradžią- paskubėk ir Tu!
Tekstas / Jolita
Nuotraukos / Dovilė (vandenis), Dovilė (ožiaragis)