• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Tvarkaraštis

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Budraičiai, Vasaros seminaras – 6 diena

Šeštoji seminaro diena prasidėjo neįprastai anksti, 17val., nuotaikinga Renatos mankštele ir Linos asanų kompleksu su profesionaliomis nuorodomis, kaip jas tiksliai atlikti bei paaiškinimais, kokią naudą jos teikia mūsų organizmui. Dirbo ir kūnas, ir protas, siųsdamas sąmoningą žinią į tam tikrą kūno vietą, o kartu ir nepamiršdamas pradžioje išsikelto savojo tikslo.

Seminaro metu valgyti skanų, įvairų ir šiltą maistą jau taip įpratome, jog neįsivaizduojame, kad gali būti kitaip, nes Giedrės kuruojama virtuvės komanda, darniai gamina tikrus patiekalų šedevrus!

Po vakarienės, kas norėjo, susirinko į “Sapnų tyrėjų” darbo grupę, kurią vedė Larisa. Buvo labai įdomu analizuoti sapną iš dabarties perspektyvos, žvelgti į sapno paveikslą kito sapno personažo akimis bei pabandyti suvokti, kokią žinią mums neša sapnai.

Kaip visuomet, bendras visų darbas salėje prasidėjo nuo klausimų. Šįvakar atsakinėdamas Mokytojas toliau vystė temą, kas tai yra laisvė, kokia yra “Svajonių kelio” misija.
– Laisvė mums nesuteikia saugumo garantijų… – sakė jis. – Būdamas laisvas, laikydamasis tų pačių taisyklių, jausi kitokią dvasinę būseną, nei jų laikydamasis “iš reikalo”… Laisvė – dvasinis dalykas, augantis aukštesnėje proto dalyje. Tai psichinė struktūra. Laisvę galime įsileisti į savo darbus ir mintis…
Metaforiškai nuskambėjo visiems puikiai žinoma mintis apie žvaigždes pasiekiamas per kančias. “Kam per kančias, galima juk į žvaigždes ar ne?!!!”- sakė Mokytojas.

Dar daug kitų samprotavimų galite pasiklausyti paskaitų įrašuose, tačiau girdėti gyvą žodį, patirti gyvą įspūdį yra visai kas kita!

Paskaitos įrašą galite paklausyti čia:

Beje, kas nori išgirsti gyvas paskaitas, turėtų atvykti nevėluodamas. Darbą salėje apsisprendėme pradėti 22val.

Po pokalbių, paprastai, vyksta plazminiai ir struktūriniai darbai aikštelėje. Šiai dienai rezultatas džiuginantis – mes judame į priekį! Daugiau ar mažiau sudėtingi darbai vis dažniau atliekami tiksliau nei anksčiau. Gražu žiūrėti kaip sukasi struktūrinio darbo “mechanizmas”.

 

Visi kartu džiaugiamės augimu ir vystymusi bei naujai užgimstančiomis veiklomis seminare, kurias gali siūlyti ir vesti kiekvienas seminaro dalyvis laisva valia. Pasidalinti tuo, ką su džiaugsmu pats darai gyvenime, bendrauti, patirti gyvą įspūdį – šio (ir ne tik šio!) seminaro credo.

Keletas šios turiningos dienos akimirkų:

 

Tekstas / Daiva
Nuotraukos / Dovilė, Jelena, Silvija
Video / Jelena