• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Budraičiai, Vasaros seminaras – 7 diena

“Tik mūsų svajonės riboja mūsų galimybes…”(Mokytojas)

Septintosios seminaro dienos įžanga – smagi ožiaragiška mankšta su pantomimos elementais, kurią vedė jaunoji Dovilė. Pasirodo, visi Ožiaragiai turi puikų jumoro jausmą!

 

Toliau sekė asanų valanda su Larisa, leidusi suprasti, kad šis vakaras tikrai nebus skirtas miego terapijai. Sfinkso poza, akrobatikos elementai išbudino ne tik fizinius kūnus. Taiklumas, ko gera, – įgimtas Šaulių bruožas.

 

 

Vakarienė – įprastu metu įprastoje vietoje. Ačiū virtuvės šefei Giedrei ir šauniesiems pagalbininkams. Mergeliška tvarka leido pasijausti sočiai, komfortiškai, saugiai ir susitelkti laukiančioms užduotims.

 

Tvarkos tema buvo labai svarbi ir pagrindinėje vakaro dalyje. Tvarka ir taisyklių laikymasis – esminis elementas jungiantis su Visatos energoinformacine sistema, ką mes ir darome seminaro metu.

Pasak Mokytojo, chaoso, destrukcijos suvaldymas – tai pirmasis lygis (vienas iš keturių) per kuriuos keliaujama struktūros kūrime. Tik suvaldžius netvarką savyje galimas protingos būtybės gimimas ir perėjimas į aukštesnius lygius.

Nuosekliai ir išsamiai apie visus struktūrinės aikštelės lygius, sprendimų paiešką ir asmenines pastangas kūrybinio proceso metu  kviečiame pasiklausyti Mokytojo paskaitose:


Apibendrinant, struktūros formavimas – tai kūrybinis procesas, kuriame nėra gatavų receptų ir šablonų. Tai, tarytum, mūsų durys iš dabarties į ateitį.  “Iš Homo sapiens link Homo indigus” – kaip sakė Mokytojas.

Todėl svajokime ir kurkime!

 

Tekstas / Ingrida
Nuotraukos / Dovilė (ožiaragis), Silvija