• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Kursas Alytuje – 2 diena

Antradienio užsiėmimas prasidėjo nuo vakarykštės praktikos aptarimo. Aktualiausi klausimai buvo apie tai, kaip suvaldyti save ir tinkamai pasielgti padarius klaidą.  Kaip visuomet, Mokytojas labai išsamiai ir suprantamai paaiškino, kada susikuria chaosas, kaip elgtis padarius klaidą – ar sustoti ir pradėti ją analizuoti? ar tęsti darbą toliau? Ir kodėl taip svarbu skaičiuoti? Pasirodo, jog mūsų skaičiavimas ir yra pati efektyviausia mantra, padedanti suvaldyti protą ir daryti veiksmus. Toliau sekė ne mažiau įdomūs atsakymai į klausimą: kodėl asociacijų praktikose idealizuoti sekėsi daug lengviau negu materializuoti?

Išgvildenus vakar dienos patirtis ir praktikų niuansus, toliau vėl turėjome progą pratęsti įdomias asociacijų kūrimo užduotis, kur apjungėme į grupeles ne tik savo kūnus, bet ir pynėme bendrus minčių tinklus :)

 

Po aktyvios proto treniruotės ir trumpos pertraukėlės, ruošėmės jau pažadėtoms pranajamos praktikoms. Mokytojas pradėjo nuo šios temos įvado, išgirdome daug naujos ir vertingos informacijos apie tai kas iš tiesų yra pranajama ir energijų valdymas.

 

Vakaras baigėsi pažadėta Mokytojo pranajamos praktika.

 

Straipsnį paruošė RJM Komanda