• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Kursas Alytuje – 4 diena

Alytiškiams jau tapo įprasta kasdien sulaukti atvykstančių svečių, bet ketvirtadienis tapo neabejotinai rekordine diena – šį vakarą praleisti kartu su Mokytoju susirinko žymiai daugiau dalyvių, negu ankstesnėmis dienomis. Panašu, jog kursas ir dosnus Mokytojo žinių srautas,  jau taip “užsisuko”,  kad budina iš žiemos miego ir kaip magnetas traukia žmones iš tolimų kampelių :)

Gal todėl vakaras ir prasidėjo nuo klausimo: kaip pritaikyti gaunamas žinias? Mokytojo atsakymai, kaip visada, įneša daugiau aiškumo, priverčia mus susimąstyti. Kokios žinios teršia protą, o kokios padeda suprasti save ir mus supantį pasaulį, bei ką daryti su gauta informacija – apie visa tai galite paklausyti paskaitoje:

Vėliau pokalbis nukrypo į subtilesnę temą – apie dvasinę energiją. Koks skirtumas tarp dvasinio ir materialinio pasaulio? Ar kaupti dvasinę energiją, ar ją kažkam panaudoti, o gal ją iškeisti į kažką? O kaip elgtis jums, galite nuspręsti patys, išklausę paskaitą:

Praktikas šį vakarą pradėjome nuo bandymo pajausti vienas kitą – komandose susijungėme ne tik rankomis, bet ir kvėpavimu, bandėme įsivaizduoti, jog esame tarytum vientisas organizmas, generuojantis bendrą energijos srautą. Pasikeitę grupelėse įspūdžiais apie tai kaip sekėsi susilieti ir patirti bendrumo jausmą,  perėjome prie praktikų su kamuoliukais. Treniravomės laipsniškai – pradėjome nuo paprastos užduoties, kurią įvykdžius gaudavom vis naują, sudėtingesnę.

Šį vakarą tikrai šauniai padirbėjom, daug išmokom, o kad  grįžtant namo “neišbarstytume” naujos patirties, gavome ir namų darbus: išrinkti savo įspūdžius iš šio užsiėmimo, juos išgryninti ir užrašyti trim sakiniais.

Kelios vakaro akimirkos:

 

Straipsnį paruošė RJM Komanda