• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Kursas Alytuje – 5 diena

Alytaus mažytė salė atrodo lyg būtų guminė, nes kasdien žmonių tik daugėjo, tačiau vietos užteko visiems ir jautėmės tarsi dideliame draugų būryje.

 

Užsiėmimas prasidėjo nuo įspūdžių pasidalinimo, mokiniai buvo stropūs ir namų darbus atliko visi. Buvo įdomu išgirsti kiekvieną žmogų, nes jo įspūdžiai, pojūčiai ir supratimai unikalūs ir vertingi.

Mokytojas išsakė savo komentarus iš kurių ypač norisi išskirti ir su visais pasidalinti jo žodžiais apie tai kas keičiasi mūsų gyvenime nuo to ką pastebime pasaulyje:

 

Praktikų metu šį kartą gavom užduotį skirtą intelektui lavinti: reikėjo atlikinėti įvairius aritmetinius veiksmus mintyse taip, kad gautas rezultatas atitiktų užduotas sąlygas. Šiai užduočiai įvykdyti reikėjo prisiminti ne tik matematikos pamokas iš mokyklos, bet ir sugebėti sutelkti dėmesį bei išlaikyti proto koncentraciją. Taip pat, nemažiau svarbus buvo ir komandos bendrumo jausmas, sugebėjimas suprasti ar visi komandos nariai suspėjo suskaičiuoti. Gerai apšildžius protus perėjom prie praktikų su kamuoliukais, kurios pareikalavo mūsų pastangų įvaldyti kūnus ir tuo pačiu nepamiršti proto kontrolės. Tad, padirbėjom iš peties, protai buvo jau “užvirę”:).

 

Greitai prabėgo savaitėlė Alytuje, tikimės, kad kiekvienas išsinešė su savimi dalelytę šviesos ir teigiamos patirties. Mokytojas padėkojo visiems dalyvavusiems ir pakvietė atvykti į artėjantį Žiemos seminarą.

O kas šį kartą neturėjo galimybės pasisvečiuoti Alytuje,  dalinamės šypsenų šiluma:)

 

Straipsnį paruošė RJM Komanda.