• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Kursas Kaune – 2 diena

Vakaras šį kartą prasidėjo ne mokinių, o Mokytojo klausimu: ar turime kokių klausimų iš pirmadienio praktikų? Atrodo, Vandeniai jų turi visada ir pirmieji spėja juos įgarsinti:) Taigi, pirmuoju klausimu, apie tai, kurią oktavą verta pasirinkti ir kokio lygio užduotis spręsti, prasidėjo ilga antradienio pokalbių dalis. Mokytojo paskaitoje galite išgirsti apie asmeninės ir kolektyvo sėkmės santykį, loginį ir kūrybinį protą, užduotis, jų lygius, apie tai, kokio lygio užduotis sprendžiant įsijungia mąstymas ir dar daug, daug kitų įdomių dalykų:

Kitas klausimas – apie vertybių sąveiką – pratęsė pirmadienio temą apie esmines vertybes. Nors Jupiterio ciklas įprastai trunka 12 metų, kai kurių vertybių užauginimas trunka ilgiau nei vienas žmogaus gyvenimas. Kodėl sunku atsisakyti vertybių, nors jos ir nebekelia pasitenkinimo? Apie tai paskaitoje:

Praktinėje užsiėmimo dalyje tęsėme kamuoliukų praktikas. Kaip ir pirmadienį, oktavą (arba mažąjį kolektyvą) rinkomės patys. Kaip tai darėme – vedami intuicijos ar sąmoningai, keldami sau tam tikras užduotis, priklausė nuo mūsų. Kaip sekėsi – dalinsimės šį vakarą (trečiadienį).

 

Ir pabaigai Mokytojo užduotis namų darbui – išskirti esminius teigiamus dalykus iš dviejų dienų įspūdžių ir suformuluoti juos aiškiai, trumpai, viena ar keliomis frazėmis, mokykliniais terminais  – “iškristalizuoti”.

 

Straipsnį paruošė RJM Komanda