• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Kursas Panevėžyje – 2 diena

Šiandien Mokytojas pasidžiaugė, kad klausimai ir pastebėjimai buvo apie praktikas – tai kas šiandien, dabar gali duoti realios naudos mūsų gyvenime, o ne apie teorinius, mažai pritaikomus dalykus, tokius kaip praeiti gyvenimai ir panašiai. Žmonės dalinosi savo pasiekimais bei atradimais, teiravosi dėl žaidimo taisyklių, įvairių situacijų, gilinosi į žaidimo detales.

Daug nekalbėję kibom į darbus – tęsėm vakar pradėtą praktiką. Darbai vyko sklandžiai, žmonės stengėsi atlikti užduotį, toliau mokėsi vadovauti ir, pagal sėkmės ir klaidų fiksavimo principą, keliavo tarp oktavų.

 

Užsiėmimo pabaigoje visi pasidžiaugėm šios dienos rezultatais: šiandien išties buvo produktyvi diena, visi stropiai dirbo. Mokytojas akcentavo, jog ypač “vaikų darželyje” daug žmonių priaugino naujų funkcijų. O žinant tai, kad tinklinėse praktikose, bet kurioje zonoje pasiekti rezultatai turi įtakos kiekvienam dalyviui, galima pasidžiaugti tiek kiekvieno atskirai, tiek ir visos grupės laimėjimais – šiandien ketvirta oktava perėjo į kitą lygį ir išleido tris avatarus.

 

Rytoj darbus tęsim, dar galit prisijungti ir Jūs!