• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Kursas Panevėžyje – 5 diena

Paskutinę Proto plazminių kursų dieną dalinomės savo suvokimais, kalbėjomės apie tai, kad praktikos su kamuoliukais padeda išanalizuoti save, suprasti savo klaidas ir jas ištaisyti. Jog dažnai mokykloje tenka daryti tai, ko nedarome savo įprastame gyvenime ir tai ko anksčiau visai nedarėme. Taip pat, čia galime ieškoti bendraminčių, bei kurti naujus ryšius, kurie žmogui yra labai svarbūs.

 

Atidžiau stebint kursų eigą, galima įžvelgti tai, kad kaskart gauname ne tik įvairių praktinių treniruočių, bet ir vis naujos vertingos informacijos, didinančios supratimą apie pačią mokymo sistemą.

Šį kartą Mokytojas aiškino kaip teisingai sustatyti energetinę oktavų piramidę.

Kiekviena oktava turi savo užduotį – sugeneruoti jai būdingą energiją:

  • Pirmoje oktavoje vyrauja Saulės energija: ryžtas, agresija, noras nugalėti. Tik negalvokit, kad tai yra neigiama energija, ji yra skirta nugalėti savo trūkumus, silpnybes, baimes. Saulės energija reikalinga sudeginti klaidas, fizinius skausmus, negalavimus. Šioje oktavoje jaučiasi įtampa, taip ir turi būti, kad sistema galėtų funkcionuoti.
  • Antros oktavos užduotis: generuoti Mėnulio energiją – tai draugiškumo, dėmesingumo, simpatijos, komforto, malonumo energija.
    Pirmos dvi oktavos yra variklis visos sistemos, jų energija transformuojasi ir tampa protine, kūrybine bei evoliucine.
  • Trečioje oktavoje – Merkurijaus energija, čia turi susiformuoti visiškas aiškumas ką, kaip ir kada daryti. Čia svarbu žinoti, suprasti ir naudotis visomis sukurtomis taisyklėmis.
  • Ketvirtoji oktava – Veneros, mąstymo, kūrybos energija, čia kuriami planai ir naujos schemos.

 

Apibendrinant visos savaitės kursą, žinoma, galima būtų vertinti pasiekimus lygiais, pergalių skaičiumi, surinktais sėkmės kamuoliukais… Bet labiau norisi pasidžiaugti pastebimais pokyčiais mūsų bendravime – dominavo supratimas, tolerancija, draugiškumas, pagarba vienas kitam.

Paskutinė kurso diena nebuvo išskirtinė, kas tikriausia sako, jog nuoseklus praktikų ciklas tęsiasi, skirtumas tik tas, kad sekantį kartą susitiksime po ilgesnės pertraukėlės ir mokymus tęsime Budraičiuose.

IKI susitikimo seminare!!!